Přejít na obsah
josefpepe

Nemají pokrytí

Recommended Posts

Zdravím,

po vyzkoušení různých poskytovatelů televize i internetu mi bylo doporučeno ať vyzkouším UPC, ale nemám kde bydlím pokrytí /tedy  nemám nataženou kabeláž/. No je mi to tedy divný, že v Praze nejde zařídit UPS na některých místech. A proto se ptám na několik otázek, je nějak možné zařídit aby tu v mém bydlišti byla kabeláž zavedena? Není to snad tak těžké nebo je? A to Vám nevadí, že přicházíte o zákazníky, když nemáte pokrytí a oni radši odchází k jiným poskytovatelům, asi stejně jako budu muset já, pokud se to nějak nevyřeší?

Děkuji za odpověď

• lokalitapraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenínemam

Sdílet toto téma

Musíš oslovit UPC s požadavkem na vybudování kabeláže. Pokud vede páteř kolem vás, pak by to mohlo jít. V případě, že bydlíš ve vícebytovém domě, pak budou chtít připravit kabeláž pro celý dům. Minimální počet připojených klientů byste si museli domluvit. Takhle to probíhalo u nás.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200

Sdílet toto téma

Ono vybudovat někde síť je strašně časově, byrokraticky a finančně náročné. A je třeba si uvědomit, že někdy to prostě nedává ekonomicky smysl nebo to znemožní technické či byrokratické problémy.

Máte konkrétní adresu o kterou se Vám jedná?

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku