Přejít na obsah
Mikesh1995

Wi-Free nelze připojit na iPhone

Recommended Posts

Nejde mi připojit k síti Wi-Free k mobilnímu telefonu iPhone i přestože mám nainstalovaný certifikát UPC a heslo správně. Moje uživatelské jméno by mělo být dobře, nemám tam v MojeUPC zvolenou možnost přihlašovat se pod e-mailem. ale při připojení vyskočí jen "nesprávné heslo". Zkoušel jsem snad všechny možnosti a vím, že heslo do Moje UPC a do Wi-Free je odlišné. Dokonce jsem pak i restartoval síťové nastavení telefonu, ale bez výsledku. Zkoušel jsem stáhnout certifikát i ručně ze stránek UPC a nic nepomohlo. Vyplnil jsem tam při stažení certifikátu jméno, heslo, ale v jeho detailech jsem objevil, že podpisový certifikát *.upcbroadband.com má planost vypršelou 16. února 2017 ! Je toto zdrojem chyby? Žádám vás o pomoc, případně kam se obrátit pro konkrétní radu. Obecné návody už mám přečtené snad desetkrát.

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníiPhone

Sdílet toto téma

Wi Free funguje i bez nainstalovaného certifikátu ten slouží pouze jako zabezpečení před připojením k podvodné sítí Wi Free takže ho můžeš klidně odinstalovat a zkusit to nejprve bez něj.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku