Jump to content

HD DVR Mediabox prideluje spatne ip adresy

Recommended Posts

Ahoj, mam HD DVR Mediabox a ten mi dela doma wifi (2,4 a 5 GHz), posledni dobou mam problem, ze pri pripojeni na wifi (je jedno jaka) dostanu nejakou nesmyslnou IP adresu a tudiz mi potom nefrci internet. Nejdriv jsem si myslel, ze problem je v notebooku co pouzivam, ale omyl deje se to i na mobilnich zarizenich (android). Modem jsem zkousel hodit do tovarniho nastaveni, ale bez efektu... Nemel by nekdo radu co s tim? Diky moc

Edited by mlevora
  • Internet 150
  • TV Klasik
  • HD DVR Mediabox
  • Praha 5

no az budu doma a povede se mi to nasimulovat, tak muzu konkretne napsat co za "nesmyslnou" ip dostanu, ale kazdopadne bych mel dostavat (vetsinou dostanu a funguje) 192.168.1.x a to se obas nestane

Edited by mlevora
  • Internet 150
  • TV Klasik
  • HD DVR Mediabox
  • Praha 5

Strilim od boku - nemas zapnute Wi-Free a nepripojis se tim padem obcas treba pres Wi-Free misto pres "svoji normalni WiFi"?
(nevim, jestli je tohle fyzicky mozne, fakt jen strilim...)
Kazdopadne, pres Wi-Free bys nemel mit s pristupem do Internetu problem, zejo...

Pak snad ze bys tam mel nejak nakonfigurovanou nejakou privatni interni sit, ktera nesmi do Internetu... a ze by ses nejak pripojil obcas do ni misto do "normalni" site...

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno