Přejít na obsah
Retiree

Obnovení programové nabídky

Recommended Posts

Založil jsem tohle téma jen jako upozornění na další službu poskytovanou zákazníkům, odezva logicky celkem žádná. Shodou náhod jsem byl asi za tři týdny postižen situací, kdy bych takovou službu s povděkem využil, ovšem informace v emailu byly mylné.

Místo toho jsem podnítil diskuzi o, mírně řečeno, paradoxech, vyskytujících se v občasné (značné) míře v přístupu UPC k informování zákazníků... Zkráceně, potvrzení rčení pravá ruka neví, co dělá levá. Dnes jsem náhodně zabloudil do Moje UPC z původně jiným záměrem (3x CAM bez bližší specifikace, 3x Obnovení), obnovení programové nabídky jsem už nenalezl. Ne že bych tuto službu postrádal, úroveň technického personálu je, zdá se, na zcela jiné úrovni, nežli managementu (tuzemského i zahraničního)

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

@Retiree Zdravím, obnovení programové nabídky přes MOJE UPC je omezeno na 2x za 30 dní. Je to tím, že pokud tento postup nepomůže poprvé, ani po druhé, pak je problém jinde a nemá cenu posílat obnovení do nekonečna a je potřeba kontaktovat technickou podporu. Nevyužil jste tedy 2x do měsíce obnovení? Pokud ne, pošlete mi do zprávy číslo smlouvy.

@marena Obnovení lze provést jak na jednom zařízení, tak na více. Při kliknutí na možnost obnovení máte na výběr (pokud máte 2 a více zařízení na CONAXu) obnovit programovou nabídku na daném konkrétním zařízení anebo rovnou na všech zařízeních. 

aaa.jpg

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Davide, chápu technická omezení služby, ale.... Myslím, že už by jsi byl dobrým tiskovým mluvčím téměř každé společnosti, Na Ovčáčka sice ještě nemáš, ale co není...

1. Nikdy jsen službu Obnovení programové nabídky nepotřeboval a službu v Moje UPC jsem nepoužil

2. Službu v Moje UPC v podstatě nepotřebuju

3. Ve své Moje UPC mám Hlavní stránka >> Moje služby >> Moje Televize  a... NIC TvResetService chybí, což byl také předmět mého předchozího příspěvku

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Obnovení lze provést jak na jednom zařízení, tak na více. Při kliknutí na možnost obnovení máte na výběr (pokud máte 2 a více zařízení na CONAXu) obnovit programovou nabídku na daném konkrétním zařízení anebo rovnou na všech zařízeních. 

Aha, děkuji za informaci, já na ten link nechtěl klikat, když ho nepotřebuji, nevěděl jsem, zda se hned po kliknutí nepošle obnovení.

Nicméně teď jsem to zkusil a v druhém odstavci "Postupujte prosím krok po kroku" se mi ukáže jen to první tlačítko, tedy nemám možnost obnovit programovou nabídku na všech zařízeních. Systém si zřejmě opravdu myslí, že mám jen ten settopbox...

Upraveno uživatelem marena
  • lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

obnovení programové nabídky přes MOJE UPC je omezeno na 2x za 30 dní

Opet jedna velmi dulezita informace... kterou ovsem UPC pred uzivatelem z naprosto nepochopitelnych duvodu taji :-(

PROC se takovehle podstatne veci nezverejnuji?!
PROC porad nekdo timto panickym strachem z toho, ze by chudak uzivatel informaci nepobral, systematicky degeneruje lidstvo?!

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Docka sa niekedy tejto technickej vymozenosti (obnova predplatneho na boxe/CA module) aj uzivatel UPC SK? Teda myslim cez moje upc, nie tu vasu prepytujem idiotsku hotline, kde je skoro nemozne sa prebojovat k zivemu operatorovi, pretoze najprv musim preklikat na telefone 10 minut hlasok (a neda sa to skratit).

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníTC7200 v2 (bridge mode), CA moduly

Sdílet toto téma

Chystá se tedy nějaká oprava aby byly vidět i zakoupené CA moduly? Přijde mi nějak proti srsti s tím někoho otravovat aby to jen pro mě kontroloval a zprovozňoval.

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

Taky to tam opět mám, ale … jsem víc jak 15 let v důchodu, původním povoláním chemik-technolog, s počítači (nejen pc) jsem přesto přicházel do styku, zplodil jsem i pár pro firmu užitečných prográmků, nejen ve VBA.

Za tenhle výplod bych se styděl...

Výstřižek.PNG

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Př.: Jeden ze 3 přístrojů se neaktualizoval. Kterou ze tří nabídnutých možností mám zvolit?

Je to jedno, jsou totožné? Proč jsou tedy třikrát?

Jsou odlišné, specifické pro konkrétní zařízení? Proč není každá nabídka blíž specifikovaná? Databázi snad máte k dispozici...

???

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Pokud necháte neaktualizovaný přístroj zapnutý na programu Prima ZOOM HD na 15 minut, předplatné určitě dorazí i bez zaslání reautorizace z WEB stránek.

Na rozdíl od Skylinku, se nic zasláním reautorizace neurychlí. V UPC je "kolečko" pořád stejné.

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

@technik Nemám důvod Tvou informaci zpochybňovat, naopak (tedy až na oněch 15 minut). Před časem jsem na několik měsíců uložil CAM do skříně. Po cca půl roce při pokusu o oživění jsem čekal několik hodin (!) na reautorizaci. Vydržel jsem a dorazila... Pravda, to bylo asi v roce 2012.

Pak ovšem nechápu email od UPC citovaný v úvodním příspěvku a celou tuhle debatu. 

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Na jakém programu jste zkoušel reautorizaci?

Každý telefon, který se ušetří směrem na KC je uvolnění operátora.

Neříkám, že nejsou situace kdy to pomůže, ale dle mého názoru je potřeba vytrvat na "správném" programu. (Nejideálnější je zakódovaný program ze skupiny Nova/Prima/Barrandov)

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

... to bylo asi v roce 2012.

Omlouvám se, nevzpomínám si... 😁

A ty informace autorizovaných osob o vhodnosti toho kterého programu se také diametrálně liší... Osobně dávám přednost informacím od technika (s jistou rezervou ovšem) 😉

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku