Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, tramin napsal:

@namec službu blokovalo UPC,nebo hotelový poskytovatel wifi ;)

Kdyz sem byl na hotel.wifi a chtel pustit Horizon go,tak na me vyskočila hlaska,ze se omlouvaji, ale nemají prava na vysilani mimo Čr.Nebo neco v tom smyslu.Kdyz sem prepl ma mobil.data,vse jelo bez problemu

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

@namec s tou WiFi to nemůžu zatím potvrdit, protože záleží na více faktorech té dané hotelové Wi-Fi. Ale obecně by to problém být neměl. 

Ještě se to pokusím zjistit u kolegů. 

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Mobilne data v roamingu idu cez VPN do domacej krajiny operatora (je to kvoli billingu), takze cez ne nebol nikdy problem s geoblokaciou - iba boli/su drahe na pozeranie streamu :-)

• Internet 1000
  • Jiná služba
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • -
  • Arris TG3492LG-LC, CA moduly
  • Bratislava

Chlapci já tohle téma nahodil protože jezdím na služebně do ciziny a mám odzkoušeno že se to všechno odehrává od IP adresy, no když budeš v Polsku tak to pochopitelně pozná a blokuje ,změníš na cz IP a jde to, vyzkoušeno mnohokrát ,nevím že by nějáký hotel nebo podobný zařízení to blokovalo - jak by to taky mohli vědět, proč by je taky zajímalo nějáký UPC z česka, na změnu IP adresy je toho spousta ,tak kdo bude chtít tak si to stejně pustí, neměl jsem s tím problémy mě jde o to jestli už to půjde bez obcházení a jak je vidět tak ano

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec

Toto sa týka najnovšieho upgradu aplikácie pre Horizon Go, ktorá je v Google Play pre operačný systém Android:PhotoGrid_1522341213725.thumb.jpg.5d0b8c750d78f69bfe60eec98583057d.jpg

Edited by Fuchs Tomáš
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.

Máš pravdu je tam aktualizace....Novinky Od 1.4.2018 můžete tuto aplikaci používat i během pobytu v rámci ostatních zemí Evropské unie ve stejném rozsahu jako v České republice. Vezměte prosím na vědomí že kvalita služby může být odlišná..........tolik citace

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

Chlapci já tohle téma nahodil protože jezdím na služebně do ciziny a mám odzkoušeno že se to všechno odehrává od IP adresy, no když budeš v Polsku tak to pochopitelně pozná a blokuje ,změníš na cz IP a jde to, vyzkoušeno mnohokrát ,nevím že by nějáký hotel nebo podobný zařízení to blokovalo - jak by to taky mohli vědět, proč by je taky zajímalo nějáký UPC z česka, na změnu IP adresy je toho spousta ,tak kdo bude chtít tak si to stejně pustí, neměl jsem s tím problémy mě jde o to jestli už to půjde bez obcházení a jak je vidět tak ano

Jenomže kdybys pořádně četl,tak UPC už nic blokovat nebude a nikdo jiný to ani nedělal .Takže změna IP nebude potřeba
  • Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň

Já to vím, mě na to jasně David z UPC odpověděl, já to chápu, já jsem reagoval na že tu padlo jestli to náhodou neblokuje hotel nebo nějáký poskytovatel wifi v cizině

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

1 minute ago, tramin napsal:

Jenomže kdybys pořádně četl,tak UPC už nic blokovat nebude

Jenomze kdybys poradne cetl ;-), tak podstatou puvodniho dotazu bylo, jestli OPRAVDU uz UPC nic blokovat nebude.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Jenomze kdybys poradne cetl ;-), tak podstatou puvodniho dotazu bylo, jestli OPRAVDU uz UPC nic blokovat nebude.

Jenomže kdybys pořádně četl,tak jsem nereagoval na ten původní dotaz
  • Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň

No kdybys poradne cetl CELY THREAD, tak bys videl, ze v tom, na cos reagoval, byl jen zopakovany puvodni dotaz :)

No, tak jsme se pobavili (snad) a asi uz toho nechame... :)

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Dobrý den. Na svůj dotaz jsem dostal tuto odpověď: Zdravím, vysílací práva jsou pouze pro naše území, proto signál v zahraničí blokujeme. Díky nové vyhlášce EU by se to ale mělo změnit a hranice "padnout"po 1.4.2018 .Chtěl bych se zeptat jestli se něco změnilo a Horizon Go mi půjde i v Německu? Děkuji za odpověď.

Edited by odyseus
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem technicolor Ca Modul
  • Cheb

Prosím o objasnění, zatím se v tom nějak neorientuji - chystám se na služební cestu do Německa, ubytování bude v soukromí s přístupem na wifi.  Budu tam tedy moci sledovat Horizom GO na svém notebooku přes tu jejich wifi ?   

• Internet 300
  • Starší služba
  • TV Komplet
  • Horizon GO
  • Brno