Přejít na obsah

Recommended Posts

Dobrý den. Dostal jsem práci v NSR. Včera jsem tam přijel,dostal jsem služební noťas a protože jsem jel domů až ráno tak jsem se chtěl podívat na televizi na Horizon GO. Přihlásil jsem se svým přihlašovacím jménem , zadal heslo a naskočila mi tato hláška: Omlouváme se,video nyní nelze přehrát. Tento kanál blokuje toto video z důvodu právních omezení. Myslel jsem si,že mi to bude fungovat i v něměcku a budu se moci dívat na české filmy. Děkuji za rady.

• lokalitaCheb
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem technicolor Ca Modul

Sdílet toto téma

32 minutes ago, odyseus napsal:

Dobrý den. Dostal jsem práci v NSR. Včera jsem tam přijel,dostal jsem služební noťas a protože jsem jel domů až ráno tak jsem se chtěl podívat na televizi na Horizon GO. Přihlásil jsem se svým přihlašovacím jménem , zadal heslo a naskočila mi tato hláška: Omlouváme se,video nyní nelze přehrát. Tento kanál blokuje toto video z důvodu právních omezení. Myslel jsem si,že mi to bude fungovat i v něměcku a budu se moci dívat na české filmy. Děkuji za rady.

Idealni je nastavit si doma pred odjezdem do zahranici vlastni VPN nebo proxy server...

• lokalitaPardubice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3925, CA modul

Sdílet toto téma

Děkuji za radu ale jsem jen běžný uživatel PC a vlastni VPN nebo proxy server jsou pro mně  neznámé a s mými znalostmi práce na PC neproveditelné pojmy. Radši počkám na tu změnu vyhlášky EU. Snad to brzy přijde.Ještě jednou děkuji.

• lokalitaCheb
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem technicolor Ca Modul

Sdílet toto téma

Horizon go uz v cizine uz jede.Stejne tak HBO GO.HBO GO i pres wifi(hotel atd)Horizon go jedine natvrdo pres data.Pres wifi "zatim"blokováno

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

4 minutes ago, namec napsal:

Horizon go uz v cizine uz jede.Stejne tak HBO GO.HBO GO i pres wifi(hotel atd)Horizon go jedine natvrdo pres data.Pres wifi "zatim"blokováno

nerozumím co myslíš natvrdo přes data

• lokalitaLiberec
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCA modul 3x + 802.11 ac Wi-Fi

Sdílet toto téma

Před hodinou, William_ napsal:

Chci se  ještě zeptat jestli se budeme moct dívat ve středu od 20:30 na Ligu mistrů na STV1.

Co ma geoblocking spolocne s vysielacim pravom...uvazuj chlape.

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

23 minutes ago, Honza333 napsal:

nerozumím co myslíš natvrdo přes data

Mysleno tim,ze kdyz mas u sveho mob.operator smlovu,kde ti nabizi urcitou porci dat,tak v cizine,tak jako u nas,pri vyuzivani sluzeb Horizon go,ti budou data miznou.Paklize nemas nejaky spesl balicek(t-mobile ma napr. sluzbu stream on,kde ti urcite aplikace nezerou data) .Pres wifi ti Horizon go v cizine nepojede.U HBO GO je to lepsi,tam jede HBO GO i pres wifi

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

OK ,já myslím přes normální připojení tak jak říkáš wifi nebo kabel, jinak ti to samozřejmě pojede a chodí po změně IP ,já celou dobu se ptám jestli už toho nechaj a půjde to bez zásahů, kdo chce a má zájem tak to stejně rozchodí

• lokalitaLiberec
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCA modul 3x + 802.11 ac Wi-Fi

Sdílet toto téma

Zrušení geoblockingu od 1.4.2018 bohužel není tak jednoznačné, jak bychom si my spotřebitelé přáli. Poskytovatel nemusí geoblocking rušit, pokud službu nabízí pouze v jedné zemi, tu povinnost má jen v případě, pokud službu nabízí ve více zemích, pak ji totiž MUSÍ nabízet ve všech zemích EU. Tolik nařízení EU.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Obavam sa, ze Horizon GO UPC CZ je iny produkt ako Horizon GO UPC SK (ina programova skladba) alebo Horizon GO UPC AT/CH/etc.. takze je vlastne urceny iba pre lokalny trh.

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníTC7200 v2 (bridge mode), CA moduly

Sdílet toto téma

44 minutes ago, David - UPC napsal:

Za UPC CZSK můžu říct, že od 1.4. si budete moci pustit HGO ve všech členských zemích EU. Nechystáme žádné omezení nebo restrikce pro používání mimo naše území. 

mozna blbej dotaz,ale i pres wifi?hotelova wifi atd.)? 

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku