Jump to content

Nový modem Ubee evw3226

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně koupě nového modemu. U UPC jsem si objednal koupi nového modemu, ale paní na infolince mi tvrdí, že koupit lze pouze Compal CH7465LG. Ten nechci z důvodů Intel Puma 6 chipsetu a jeho problémů, které se táhnou již od roku 2016 a řešení to asi nemá. 

Chci koupit nový Ubee evw3226. Lze to u UPC nebo si paní nevymyšlí a už je na prodej nemají? 

• Internet 50
  • -
  • Ubee evw3226
  • Ostrava

Starší modemy už dávno nenabízí. Technicolory přestali prodávat někdy na přelomu 2015/2016. Od té doby prodávají jen Compal. Pokud něco jiného, pak bazar. Pokud bys uvažoval o vyšší rychlosti, musíš si pohlídat, aby to modem zvládl.

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • TC7200 (bridge)
  • Brno

Jedine zohnat Technicolor 7200 na inzerat.. ma Broadcom chipset, spolahlivy, da sa prepnut do bridge modu (ak mate IPv4 adresu), pripadne este Cisco 3208/3212.

Pumagate tu este s nami nejaky ten rok bude.. v Nemecku (kde je zakonom stanovene, ze provider (aj kablovy) musi pripojit do svojej siete modem zakaznika, ak vyhovuje technickymi parametrami poziadavkam providera - v pripade Unitymedia je to EuroDOCSIS 3.0 24 down, 8 up kanalov) je celkom popularny Technicolor 4400 (tiez s Broadcom chipsetom) - samozrejme vacsina BFU je spokojna s Compalom a neriesi latenciu ci obcasne vypadky (v krajnom pripade vytiahne Compal na chvilu z napajania a zase je par dni dobre)..

Edited by quadra2030
  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Arris TG3492LG-LC, CA moduly
  • Bratislava