Přejít na obsah
Primak

Jak na slevu UPC internet

Recommended Posts

Ahoj všichni, požívám UPC kde se dá,
přípojek s různou úrovní na mnoha místech jsme měli již několik současně a teď máme jen jednu v centru Prahy, teď chci připojit hlavně Teplice, kraj města kde v domě již UPC je, ale ceníkové ceny mi nepřijdou dobrý, mě stačí základní data.

Otázka jak to vymyslet, abych měl zajímavou cenu ? Je nějaký dealer, či jsou někde nějaké možné akce ať to seženu levněji, operátoři mi asi nic zajímavého nenabídnou, ikdyž jako firma jsem dlouholetí zákazníci. Máte někdo radu jak na to ?

Děkuji všem předem. Mějte se.

Slávek

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínevím

Sdílet toto téma

zrovna v teplicích si máš na co stěžovat :D mě by spíš zajímalo, proč např. v praze je na ty tři levnější internety přirážka stovka oproti třeba právě teplicím nebo plzni :ph34r: asi sme tady moc bohatý, tak proč se nepokusit vydojit víc :|

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

před 1 hodinou, Slamb napsal:

zrovna v teplicích si máš na co stěžovat :D mě by spíš zajímalo, proč např. v praze je na ty tři levnější internety přirážka stovka oproti třeba právě teplicím nebo plzni :ph34r: asi sme tady moc bohatý, tak proč se nepokusit vydojit víc :|

Coooo ? :-( já jako pražák mám příplatek ? Takže za stejný drát v Teplicích budu platit normálka a na Václaváku mám vysokohorskou přirážku ?
V těch jejich ceníkách aby se kůň vyznal, připadá mi že je to stále jen o příplatcích :-(
Každopádně děkuji za připomínku a asi rada žádná co ? :-(

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínevím

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, Primak napsal:

nic zajímavého nenabídnou, ikdyž jako firma jsem dlouholetí zákazníci

No jo, to máte smůlu. Jako dlouholetí zákazníci spíš dostanete přirážku. Já když jsem si loni vyhádával lepší podmínky, tak jsem chtěl jen tu cenu, kterou měli v normálním ceníku, protože podle své staré smlouvy jsem platil mnohem víc. To se mi operátor vysmál, že to platí jen pro nové zákazníky, že já nemám šanci. Na můj argument, že jako dlouholetý zákazník bych mohl dostat taky nějakou lepší cenu, se rozesmál ještě víc a řekl, že takhle to v Česku nefunguje nikde, na stávající zákazníky kašlou všichni, každého zajímají jen ti noví a že mám platit současnou cenu nebo můžu táhnout pryč... Tohle je přístup k zákazníkovi à la UPC.

Doporučuji podat si žádost o připojení jako nový zákazník. Oni vám pak stejně budou volat kvůli návštěvě technika, při tom můžete zkusit vyjednat lepší podmínky, zvlášť pokud je v dané lokalitě dostupné i připojení jiného lokálního poskytovatele.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

před 3 hodinami, Primak napsal:

Ahoj všichni, požívám UPC kde se dá,
přípojek s různou úrovní na mnoha místech jsme měli již několik současně a teď máme jen jednu v centru Prahy, teď chci připojit hlavně Teplice, kraj města kde v domě již UPC je, ale ceníkové ceny mi nepřijdou dobrý, mě stačí základní data.

Otázka jak to vymyslet, abych měl zajímavou cenu ? Je nějaký dealer, či jsou někde nějaké možné akce ať to seženu levněji, operátoři mi asi nic zajímavého nenabídnou, ikdyž jako firma jsem dlouholetí zákazníci. Máte někdo radu jak na to ?

Děkuji všem předem. Mějte se.

Slávek

V některých lokalitách nabízí trvalou -100 Kč slevu. Na tu jako nový zákazník budete mít nárok.

Pokud jste v oblasti kde je nějaká slušná konkurence, tak tam budete mít určitě reálnou šanci dostat nějakou lepší nabídku. Tam kde není konkurence, tam to budete mít těžší. Každopádně mají na to speciální oddělení, které je právě na vyjednávání o ceně zaměřeno. Často je to výměnou za to, že se uvážete na 2 roky a též nebývá ta sleva trvalá.

Teď na to koukám a se slevou -100 Kč a odkupem Wi-fi modemu, což vám dá další -70 Kč by vás tarif 50 Mb/s vycházel na krásných a bezkonkurenčních 259 Kč /měsíčně. Takže ani nemusíte smlouvat, těžko vysmlouváte lepší cenu.

• lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Sdílet toto téma

6 minutes ago, Primak napsal:

Coooo ? :-( já jako pražák mám příplatek ? Takže za stejný drát v Teplicích budu platit normálka a na Václaváku mám vysokohorskou přirážku ?
V těch jejich ceníkách aby se kůň vyznal, připadá mi že je to stále jen o příplatcích :-(
Každopádně děkuji za připomínku a asi rada žádná co ? :-(

pražáci to zaplatěj :D

upc_ceny.thumb.png.b7e58dc6688cd780e0ba141f3ff9d68a.png

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Přátelé, trochu to upřesním, ač se vám to možná nebude líbit, ale pro kabelovou TV a pevný internet nepředstavuje celá Česká republika jeden trh jako celek, ale existuje zde více jednotlivých trhů s různými tržními podmínkami, a proto se ceny mohou v jednotlivých lokalitách lišit.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

no a teď se nabízí otázka - v boleslavi je nějaká velká krize nebo nezaměstnanost? třeba na tom severu bych to chápal, ale plzeň a boleslav, to je nějaký podezřelý :|

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Naopak Škodovka má jedny z nejvyšších platů v republice. A loňské vánoční prémie byly ve výši několika měsíčních platů (já škodovák nejsem, takže já nic nedostal :/). Důvod bude spíš v tom, že tady v panelácích jsou kromě UPC natažené i optické kabely dalších dvou lokálních providerů, kteří nabízejí IPTV i připojení až 1Gbps (a to symetricky, i upload!).

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

27 minutes ago, marena napsal:

tady v panelácích jsou kromě UPC natažené i optické kabely dalších dvou lokálních providerů, kteří nabízejí IPTV i připojení až 1Gbps

Jojo, tohle hodne meni vyjednavaci pozici...
Proto me HODNE nas*alo, kdyz Netbox nedodrzel sliby dane pred lety a v Brne na Kamechach nenatahal FTTH jak slibovali v tiskovych zpravach :-(

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Ono může být těch důvodu teoreticky spousta. Od vytíženosti aktuálně vybudované sítě, přes pronájmy optických vláken vs. vlastní kapacity/kabely až po kdo ví co. Ač to málo kdo vidí, tak UPC neustále zlepšuje poskytování služeb a investuje i do stávajícího zákazníka nemalé peníze. Ačkoliv dle ceníku a smlouvy má garantovány nižší hodnoty, vždy se snaží u zákazníka dodržovat objednané maximum.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Ať zlepšují, ale za svoje. Sjednal jsem si nějakou službu za nějakou cenu. Současná změna je jednostranně vynucená. To, že opticky změnili tarify a rychlosti tak, že se člověk dostane se stávajícím tarifem někam "mezi", považuji za jednostranný krok jasně vedoucí k navýšení ceny. Jestli mám upload 100 Mb nebo "až" 150Mb, to mě rozhodně z ničeho nevytrhne, když download se nemění.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200

Sdílet toto téma

Tak v Plzni za to "může" poskytovatel pilsfree , kvůli kterému je ta cena nižší aby byli konkurenceschopní.

• lokalitaPlzeň - Skvrňany
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG,HD Mediabox,2xCA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku