Přejít na obsah
Michal Pelikán

Kterou TV s Androidem? Sony nebo Philips?

Recommended Posts

Zdravím,

chci kupovat novou televizi a jsem si jistý, že jako OS chci prostě Android. Na našem trhu jsou však myslím jen dva výrobci - Philips a Sony. Chtěl bych se zeptat lidí, kteří mají s Androidem od těchto výrobců zeptat na zkušenosti. Co vám vadí, po čem se mám koukat...

Zatím mě Philips oslovuje kvůli Ambilight, ale nechci koupit TV,  kde bych třeba řešil něco jako nedostatek paměti pro instalaci aplikací, nefunkční CA modul UPC nebo zpomalenou aplikaci pro sledování TV (i když plánuji pak používat Horizon Go, což tu někdo psal, že UPC přislíbilo rozšířit podporu androidí aplikace i pro Android TV).

Taky bych se chtěl zeptat jak je to na Android TV s uživatelskými účty - představa, že by měl každý, kdo se u nás dívá na TV přístup k mému Google účtu se mi úplně nelíbí. Už teď u Samsungu mi třeba syn kouká na Youtube pod mým účtem a mě pak nabízí Youtube jako personalizovaný obsah koukání na videa z her, což mě fakt nezajímá. A svoji hudbu mám uloženou právě v mém Google Play Music, přítelkyně má ve svém Google účtu zas svoji. Je možné účty nějak jednoduše přepínat a sledovat TV třeba jako Guest? Nějak podobně jako je tomu třeba u přepínání účtů v Androidu na tabletu?

Prostě ideálně - majitele Sony i Philips TV bych poprosil o shrnutí důvodů proč SONY/Philips ano a proč ne (co vám vadí, co se vám líbí).

Vím, že jsem tech dotazů sepsal najednou dost, ale budu rád za odpovědi na cokoli z toho.

Díky.

(Pokud to bude pro tohle fórum příliš OT, tak prosím o přesunutí do sekce Ostatní.)

  • lokalitaPardubice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3925, CA modul

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×