Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Dobré ráno, asi po včerejšku jsem byl bloklý na face. Nemohu nic vložit a jen mi to píše:  Nemáte potřebná oprávnění pro danou stránku, abyste mohli provést požadovanou akci.

Chtěl jem přidat níže uvedené:

Dobré ráno, tak jsem si chtěl zapnout HbbTv a na žádném programu neběží, byť internet funguje. Na Ca Modulu nebyl žádný problém v minulosti, ale v poslední době mínus. Když jsem se díval na ceníky, tak v listopadu HbbTV UPC u určitých progamů garantovalo a nyní je zrušilo, již je nenabízí. Chtělo by se to hromadně obrátit na ČT, Prima, Nova, Šlágr apod. Naštěstí mám vytisklou minulou nabídku, kde HbbTV bylo součástí ceny. Petr

Opravdu děkuji za držet hubu krok a ....

Upraveno uživatelem pol241
  • lokalitaFrýdek
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, nepřehledný HD box

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, technik napsal:

Co takhle napsat o jaký typ TV se jedná, osobně jsem otestoval TV Samsung a tam HbbTV funguje

Mám TV Samsung a nic ani nyní

před 3 hodinami, David - UPC napsal:

@pol241 Pokud stránku vidíte, pak zablokovaný nejste. A hlavně, proč byste měl být zablokovaný? 

A tohle je co? 

Výstřižek.PNG

Od noci nenskočí nic, odpovídáte na předešlý příspěvek, který se Vám hodí!!! Den zpátky, alespoň menu. Nyní jen Hbb TV není k dispozici. Co na to říci, raději  tuto službu stáhnete z nabídek. Jak pak potom dopadne Seznam.tv?

• lokalitaFrýdek
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, nepřehledný HD box

Sdílet toto téma

Ani nepotrebuju mit FB, abych behem par minut pochopil, ze to s nejakym blokovanim FB absolutne nesouvisi:
https://www.facebook.com/skupinyastranky/posts/530745677088920

Je prece ZAKLAD, ze pri JAKEKOLIV chybe jako PRVNI akci naboucham zneni chybove hlasky do Google a podivam se, vo co gou...

Upraveno uživatelem Evzen
  • lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Fajn, takze naboucham dotaz do guglu a zjistim tedy co? Zadny prilozeny odkaz, zadny vlozeny obrazek, zadna reklama. Takovy postup delam, ale kdyz vidim, ze tady nejsem jediny...

PS - zapomnel jsem - cca. pred hodinou jsem vkladal prispevek na FB jinde a ten normalne prosel.

Zakaz1.jpg

Upraveno uživatelem cvancara
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Tipuju, ze ten text nebyl pretukany rucne, ale byl to nejaky copy&paste odnekud z webu... tj. byl v nem asi nejaky externi odkaz nebo neco (interne, nemusi byt nutne ve VIDITELNEM textu).
Nemaje FB, netusim, jake jsou moznosti nastaveni na strane provozovatele profilu - co vsechno muze povolit/zakazat v obsahu vkladanych prispevku. Ale zjevne je zakopanej pes nekde tam -  je zakazano (at uz zamerne, nebo z neznalosti 'co to dela') vkladani nejakeho konkretniho obsahu, ktery se nachazi v tom, co tam vkladas (opet, at uz zamerne, nebo jen proto, ze o tom ani nevis).

Jestli je ten text odnekud zkopirovany, napred ho vloz do Notepadu, pak ho zkopiruj z toho Notepadu a vloz do prispevku... uvidis, jestli to uz projde.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Dal uz se zeptej admina ;-)

Jeste to taky muze byt automaticka blokace ze strany FB (https://www.facebook.com/help/181183045316843?helpref=faq_content)
(tady teda jde skutecne o blokovani, ale ne ze strany UPC)

Jak rikam, ja FB nemam, takze logicky nemuzu vedet vic nez by meli vedet sami uzivatele FB o sluzbe, kterou pozuivaji.

Upraveno uživatelem Evzen
  • lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Ja taky nevim, proc to je.

Ja jen reagoval na toho clovicka uplne na zacatku, ze mu to taky nejde. Proto jsem to tu napsal - ze neni jediny. Na FB UPC jsem naposledy psal pred 22 hodinami (prispevek na FB, na ktery ted koukam) a jeste to slo. Co se od te doby zmenilo netusim. Jinde na FB psat muzu.

PS - jsem pripojeny pres RDP na sichtu - jiny provajdr, taky nelze.

Tzn. je to neco s konkretnim uctem na FB a mistnosti.

Ha, pozor, poznatek.

Pokud odpovidam uz do vytvoreneho prispevku, tak to jde.

Nejde pouze zalozit novy prispevek - tam to hlasi tu chybu o pravech.

Zakaz3.jpg

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

před 9 hodinami, David - UPC napsal:

@cvancara zkoušel jste znovu napsat zprávu na zeď? Znovu jsem nastavil práva stránky na otevřená, viditelná pro všechny bez věkového a územního omezení a vypnul jsem filtr vulgárních slov. 

Ted jsem zkousel na sichte, nelze. Zjistil jsem pouze jednu vec - nemuzu zalozit novy, ale muzu psat do jiz zalozenych (odpovidat). Nemam duvod si vymyslet, zvlast kdyz vidim, ze nejsem jediny. Do jinych mistnosti psat normalne muzu - je to skutecne pouze tady, do UPC.

FB.jpg

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

NIkdo neříká, že si vymýšlíte. Ve FB skupinách nelze zakázat odpovědi na příspěvky, to by mělo jít vždy. Ale je divné, že tam nelze psát a navíc jen někomu. To vypadá na chybu FB.

Zkusil bych nejdříve nastavit vše na zakázané a poté to zase povolit, jestli se to nevzpamatuje.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Nic ve zlem, ale jsem rad. Protoze tu i na FB byla standardni odpoved pro vsechny:

UPC Česká republika Dobrý den, Karolíno. Chyba je pravděpodobně na Vaší straně. Vkládání příspěvků standardně funguje. David - UPC

· Odpovědět · 11 prosinec v 7:40

Ti uzivatele si opravdu ty zavady nevymysleji, protoze je to bavi. Kdybych na sichte kazdemu uzivateli s problemem rekl, mi to tu funguje a bral to za vyrizene, tak uz tam nedelam. Sorry, musel jsem.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku