Přejít na obsah
Silencio

Rozdíl mezi Start k internetu a klasik + v programech

Recommended Posts

Zdravím,

prosím o radu. Na UPC nemohu nikde najít informaci o seznamu programů start k internetu, pouze klasik+. 
Mám TV po 15 letech a přemýšlím jestli mi bude stačit anténní kabel bez dalšího příplatku nebo jít do klasiku s HD media boxem. Myslím si, že to UPC záměrně nezveřejňuje.

Rozumím dalším výhodám media boxu, ptám se čistě na rozdíl v programech případně jestli základní balíček bude stále dostupný do budoucna.

Děkuji za informaci. 

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televizeTV Start
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCBN CH7465LG

Sdílet toto téma

Zdravím,

prosím o radu:

zjistil jsem, že k balíčku Internet mám také v rámci tarifu TV balíček Start k internetu (s popisem 25 programů, 4 v HD, přičemž v UPC seznamu programů https://www.upc.cz/televize/o-upc-televizi/prehled-programu/ je u TV Start 38 programů, z toho 2 HD, tak těžko říct, které tam budou).

Co bych potřeboval vědět, potřebuju k provozu na televizi HD Mediabox (nebo nějaké jiné zařízení) nebo stačí propojit televizi a zásuvku kabelem?
Televize je Samsung UE22ES5000W.

Díky!

• lokalitaPraha 7 Bubeneč
  • internetInternet 200
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníModem

Sdílet toto téma

V 6. 2. 2018 at 15:09, Zlaťák napsal:

Stačí se podívat na stránky UPC.

Ani není nutné "studovat" nabídku na webu UPC - strčit anténní kabel do TV a projít ladění v obou režimech (DVB-T nebo DVD-C). Hotovo. Nechápu, proč to tazatel řeší takovými oklikami, když by to přeladil sám, věděl by ihned na čem je...

• lokalitaKarviná
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Programová nabídka u TV Startu je obdobná jako u TV UPC nabídka Klasik+, přičemž u Klasiku jsou všechny stanice skupin ČT, Nova, Prima, Barrandov  v HD i v SD i něco navíc dle tematických balíčků,  Zde jde spíš o zaplacenou kvalitu obrazu a využití schopností Chytrých TV, nevýhodou je, že musíte mít navíc mediabox nebo CA modul abyste mohli přijímat DVB-C. Záleží jen čistě na Vaší volbě. 

• lokalitaMost
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku