Přejít na obsah
David - UPC

UPC opět zrychluje internetové připojení pro zákazníky

Recommended Posts

Tož pánové.

Zrychlovat se bude od 15.2. do 30.4. ve vlnách a o všem vám dojde dopis.

Je to "jen" citace z linky UPC :-)

Upraveno uživatelem warman
  • lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Stále je to jedna verze. Od 8.1. se týká nových zákazníků a stávajících v případě, že budou chtít změnu. Jestli se to dotkne někoho konkrétního ze stávajících, UPC těm konkrétním lidem dopředu oznámí.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Citovat

Oznámení o změně služby

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za využívání našich služeb, které dlouhodobě patří k nejlepším na trhu, ať už se jedná o internetové připojení, digitální televizi či interaktivní aplikaci Horizon GO. Snahou společnosti je poskytnout Vám to nejlepší ze světa vysokorychlostního internetu a zpříjemnit Vaší rodině společné chvíle, abyste mohli být všichni neustále online, užívat si zábavy na sociálních sítích nebo být stabilně připojeni, když potřebujete pracovat. Abychom udrželi krok s požadavky zvyšování kapacit a s rozvojem moderních technologií, pravidelně investujeme nejen do naší sítě a zákaznické podpory.

Rádi bychom Vás informovali, že k 15.02.2018 dojde ke zvýšení rychlosti Vašeho UPC Internetu z původních 200 Mb/s na 300 Mb/s! Věříme, že si s touto změnou užijete UPC Internet skutečně naplno.

Váš nový tarif Internet 300 Vám přinese:

• rychlost stahování až 300 Mb/s,
  • nahrávání rychlostí až 20 Mb/s,
  • Wi-Free – zabezpečená bezdrátová bezplatná síť Wi-Fi určená zákazníkům UPC s více než 200 000 hotspoty.

Všechny investice do zkvalitňování poskytovaných služeb nás vedou k úpravě výšky ceny Vámi využívaných služeb. Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 54 Kč a změní se i cenové rozložení služeb internetu a digitální televize na vyúčtování.

Ostatní parametry a nastavení Vašich služeb zůstávají beze změny.

Zároveň dojde ke stejnému datu k obnovení Vašeho věrnostního období a změně následujících podmínek. Nově bude délka Vašeho věrnostního období 12 měsíců s tím, že pokud byste jej nedodrželi, doúčtujeme Vám poskytnutou věrnostní slevu ve výši 200 Kč za každou službu za každý měsíc, ve kterém jste služby využívali, a to od počátku tohoto období. Po uplynutí 12 měsíců Vám výhody věrnostního portfolia v případě Vaší spokojenosti rádi poskytneme za stejných podmínek i v následujícím období.

Věříme, že Vás zvýšení internetové rychlosti potěší, ze zákona však máte právo ke dni 15.02.2018 (nabytí účinnosti změny) naše služby bez sankce ukončit. Pokud se takto rozhodnete, písemně nás informujte, nejpozději však do data změny služby. Žádost o ukončení smlouvy zašlete na adresu uvedenou výše.

Více informací naleznete na stránce: www.upc.cz/zmeny2018.

Velmi si Vás vážíme a doufáme, že Vám i nadále budeme moci nabízet spoustu zajímavých novinek ze světa vysokorychlostního internetu a digitální televize.

• lokalitaKladno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, modem

Sdílet toto téma

Kazdy, kdo nekdy pracoval v korporaci, vi, jak je tam tezke pro radoveho zamestnance ziskat od soudruhu manazeru informaci, ktera neni v rozporu s informaci od jineho soudruha manazera...

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Napsal jsem, že od 8.1.2018 je nové portfolio určené pro NOVÉ zákazníky. Ten stávající, pokud nemá nějakou ze služeb si jí logicky může také objednat. 

Část stávajících zákazníků budeme na nové portfolio převádět. Úprava ceny bude nastavena dle aktuálních kombinací a zvýhodnění, které zákazník má. V případě, že zákazník nebude s návrhem souhlasit, může od smlouvy odstoupit či se domluvit na jiných úpravách služeb. Pokud se změna dotkne i vás, se včas dozvíte. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

no takže jak jsem psal výše, každoroční klasika, vloni 91 Kč jsem zvědav kolik letos, když mám smlouvu na dobu určitou

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Pobavilo mě to 

Citovat

děkujeme Vám za využívání našich služeb, které dlouhodobě patří k nejlepším na trhu, ať už se jedná o internetové připojení, digitální televizi či interaktivní aplikaci Horizon GO.

:D:D:D

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

Zeptám se úplně laicky - lze vůbec mít smlouvu na dobu neurčitou (a tím navždy neměnnou cenu)?

Upraveno uživatelem mirij
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

20 minutes ago, Marek-26 napsal:

Každá smlouva u UPC je na dobu neurčitou.

Aha. Takže smlouva je na dobu neurčitou, ale můžu mít na "dobu určitou" nějaké věrnostní období jestli to dobře chápu.

Pak mi ale není úplně jasné jak je možné, že UPC klidně zvedne postupně části zákazníkům cenu ve smyslu ber nebo odejdi.

Upraveno uživatelem mirij
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, black13 napsal:

A nepatria? Tak prečo ich potom využívaš a neprejdeš k niekomu lepšiemu?

Myslíš že poslední dva měsíce s každovečerníma výpadkama je Horizon Go nejlepší na trhu? Myslíš to opravdu vážně? :D

Protože třeba internet nejlepší mají. Ale jestli sis nevšíml, já zvýraznil Horizon Go.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

David - UPC

Digital E-Care manager

"Cast stavajicich zakazniku budeme na nove portfolio prevadet..."

Mohl bych se zeptat, kterou cast stavajicich zakazniku ma UPC na mysli? A ktera cast zustane pri starych tarifech? (ty stare tarify zustanou??) 

Prijde mi, ze UPC nevi jak kulantne dostat od lidi vic penez a tak vytvari takovehle sarady. Ze by novy, mlady, cerstve dostudovany product manager? :)

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

To Vás tady ještě nepřestalo bavit řešit 30kč ???   Když s tím máte problémy tak taky výborné služby nabízí O2 ,třeba internet HD 20mbs  za 400kč - když už píšu můžete mě někdo vysvětlit co to je internet HD :D:D:D:D:D zřejmě nějáká novinka v podání O2

• lokalitaLiberec
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCA modul 3x + 802.11 ac Wi-Fi

Sdílet toto téma

před 4 hodinami, Marek-26 napsal:

Každá smlouva u UPC je na dobu neurčitou.

to není pravda, mám už podruhé smlouvu na dobu určitou (2 roky) v rámci retence, uvedeno i v moje UPC, i tak ji ovšem UPC nedodrželo

někdo má 30 korun a někomu to vloni zvedli o 90, což bylo asi 26% a to už trochu rozdíl je

Upraveno uživatelem retron
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

myslíš 90kč ,nevím co je to dost........to záleží co si kdo pod tím dost představuje, já si myslím že ty jejich nabídky není taková tragédie, podívej se po konkurenci co chtěj ----- pozor to není žádný pochlebování UPC ale chválně mrkni po konkurenci

Upraveno uživatelem Honza333
  • lokalitaLiberec
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet

Sdílet toto téma

Honzo333, přešel jsem od O2, jak nemáš mobilní tarif internet 20mbs stojí 499 Kč. Jinak naprostý souhlas co píšeš. Ještě další věc, také mě zajímá které části stávajících zákazníků se týká zrychlení. Už jsem vlastně stávající zákazník (přes dva měsíce). Za 30 Kč navíc, 100mbs navíc, to není špatná nabídka. 

• lokalitaLitomyšl
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

V 8. 1. 2018 at 13:06, Tommy Kindernay napsal:

Davide, chápu to dobře, že když teď mám internet 100 Mb/s a TV Komplet celkem za 963 Kč, tak se u mě nemění ani rychlost, ani cena? 

A pokud bych chtěl těch 150 Mb/s, platil bych pak 993 Kč?

Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :). 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, modem Cisco (odkoupený)

Sdílet toto téma

Hele nevím přesně ,mluvil jsem o oprátorkou a jak jsem to pochopil tak jak koukám máš 200 a tak ti daj za 30 kč 300mb - stáhuje to 36mb/s to myslím není špatný

• lokalitaLiberec
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet

Sdílet toto téma

před 5 hodinami, mirij napsal:

Aha. Takže smlouva je na dobu neurčitou, ale můžu mít na "dobu určitou" nějaké věrnostní období jestli to dobře chápu.

Smlouvu máte na dobu neurčitou a při uzavření máte dvě možnosti. Buď si vzít služby bez věrnostní slevy, kdy Vám bude účtována rovnou plná cena služeb každý měsíc, nehledě na délku trvání smlouvy nebo využijete věrnostní slevu, což znamená, že pokud klient UPC odebere domluvené množství (12 po sobě jdoucích měsíců), po splnění této podmínky mu vznikne nárok na vrácení určité částky (na jednu službu to dělá 2400Kč). Pouze slevu klient dostává průběžně (každý měsíc - 200Kč). V případě, že nevznikne na ni nárok, musí klient již předběžně čerpanou slevu vrátit. U věrnostních slev se jedná o odměnu – slevu za to, že klient odebral služby v určitém množství.

V případě, že vím, že nebudu čerpat služby v době 12 měsíců, vezmu si rovnou služby bez věrnostní slevy, abych po ukončení nemusel platit najednou nějakou větší částku. V případě, že je možné, že to těch 12 měsíců bude, vezmu si variantu s věrnostní slevou - a prostou matematikou zjistím, že i kdybych vydržel třeba 10 měsíců, tak celkově zaplatím stejně, jelikož podám výpověď tak, aby se smlouva ukončila až po 12 měsících i přes to, že služby nebudu využívat, protože vracet 2000Kč vyjde dráž, než zaplatit ještě další dva měsíce služeb. Například při platbě 600Kč za službu s věrnostní slevou, jsem při využívání služby 9 měsíců a vypovězení ke konci věrnostního období na tom stejně, jako kdybych si hned na začátku vzal služby bez věrnostní slevy.  

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Před hodinou, marmira napsal:

Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :). 

Jj, mám TV Komplet a internet 100+, v ceně mám pronájem toho bílýho modemu a CA modulu - celkem 963 Kč (vyjednal jsem si 10 % slevu nebo tak nějak). :) Ale myslím, že tady byly příspěvky, že se to dá na retenčním domluvit i levněji. Mediabox nechci, dokud tam nebude možnost očíslovat si a seřadit si kanály podle sebe.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

před 5 hodinami, DariusCZ napsal:

Myslíš že poslední dva měsíce s každovečerníma výpadkama je Horizon Go nejlepší na trhu? Myslíš to opravdu vážně? :D

Protože třeba internet nejlepší mají. Ale jestli sis nevšíml, já zvýraznil Horizon Go.

Myslim to vazne, mam moznost sledovat mobilnu TV od dvoch dalsich providerov a Horizon Go je stale najmensia katastrofa :) Ma v ponuke najviac stanic a v urcite lepsej kvalite ako konkurencia. Sledujem ju ale skor sporadicky, vobec nie denne, takze mozno preto tie vypadky az tak neregistrujem. Alebo mam jednoducho stastie. 

• lokalitaBA Raca
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón 120
  • zařízeníCompal, CAM Smit, Kaon SA700, SA900

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku