Přejít na obsah
David - UPC

UPC opět zrychluje internetové připojení pro zákazníky

Recommended Posts

Společnost UPC, největší kabelový operátor v České republice, opět zrychluje internetové připojení. Od 8. ledna uvádí nové portfolio internetových služeb, které poskytne ještě rychlejší a stabilnější připojení všech zařízení pro všechny členy domácnosti. Nejnižší rychlost připojení pro zákazníky UPC je nyní 150 Mb/s, tj. ze stávajícího tarifu 100 Mb/s se stává 150 Mb/s, a ze současných tarifů 200 Mb/s, resp. 240 Mb/s je nově 300 Mb/s. Nejvyšší tarif 500 Mb/s zůstává beze změny. Nová nabídka internetu od UPC tak představuje rychlosti 150, 300 a 500 Mb/s.

Více v tiskové zprávě ZDE

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

důsledkem je také nutnost úpravy ceny, která bude u všech tarifů od stejného data navýšena o 30 Kč.

150/10, 300/20, 500/30 - příchozí/odchozí rychlost.

Upraveno uživatelem vpa
  • lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

V 11:00 zatím stejné (po resetu modemu), ale po mnoha letech poprvé Power Level na všech 8 kanálech v kladných hodnotách (mírně) a především(!), přibyl 4. kanál pro upload. Modem frekvence neumí...

Edit

S tvrzením poprvé po mnoha letech jsem to trochu přehnal, nahlédl jsem do záznamů...

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Zajimave je,ze v tiskove zprave je,ze i stavajici tarify budou prevedeny na nove rychlosti...jinak,kazdopadne,ten kdo tomu rozumi a nestahuje Gb denne,tak si necha snizit nett na 50Mbit,jelikoz neni treba vice...skoda,ze neudelaji tarif 50/10,hned bych presel na tento tarif :)

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízení3xCa modul,cisco 3925,Mediabox

Sdílet toto téma

Před hodinou, Novysak napsal:

ten kdo tomu rozumi a nestahuje Gb denne,tak si necha snizit nett na 50Mbit,jelikoz neni treba vice...

Rika kdo? Ten, co z Internetu zrejme zna jen fejsbuk a/nebo nema deti v (pre-)pubertalnim veku (nebo je izoluje od Internetu)?

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

před 1 hodinou, David - UPC napsal:

Nové portfolio je pro nové zákazníky, stávající pokračují s tou rychlostí, kterou mají. 

Davide, chápu to dobře, že když teď mám internet 100 Mb/s a TV Komplet celkem za 963 Kč, tak se u mě nemění ani rychlost, ani cena? 

A pokud bych chtěl těch 150 Mb/s, platil bych pak 993 Kč?

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

18 minutes ago, Evzen napsal:

Rika kdo? Ten, co z Internetu zrejme zna jen fejsbuk a/nebo nema deti v (pre-)pubertalnim veku (nebo je izoluje od Internetu)?

Tsk mi napis na co potrebujes mit 150Mb??pro bezny uzivani naprosto zbytecny..a pro me je bezne vyuzivani youtube,maily,web,sem tam nejaky film,ale urcite na toto nepotrebujes 150Mb a vyse 

Upraveno uživatelem Novysak
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Nehodlam zabredavat do nikamnevedoucich diskusi... Vypada to, ze rodinu/deti nemas, takze nema cenu teoretizovat.
Kdyz si neco stahuju, nehodlam na to cekat celej den. Mame jednadvacaty stoleti.
Jisteze, nepotrebuju to (vetsinou... ale pracuju z domu a ostatni nehodlaji cekat na vysledky me prace jen proto, ze mam pomaly pripojeni)...
Predpokladam teda, ze ty pijes jen vodu a jis jen chleba (protoze vic nepotrebujes), misto obleceni nosis jen kus hadru (protoze vic nepotrebujes), atd. 'se vlastne divim, ze mas vubec Internet a TV, protoze ani jedno z toho nepotrebujes...

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

100lidi,100nazoru..ale urazky tveho typu svedci o tve mentalite,nikoho neurazim a jen jsem napsal v 21.stoleti v demokratickem state svuj nazor..mej se

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Klidek... jen je dobre byt opatrny s kategorickymi soudy typu "640 kB musi stacit kazdemu". Historie ukazala uz dostkrat, ze to neni pravda.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

@David - UPC

Tvrdis tedy, ze UPC ve sve tiskove zprave nemluvi pravdu, kdyz prohlasuje, ze nove rychlosti a ceny se tykaji i stavajicich zakazniku? Divny ne? 200/230  zustanou soucasnym zakaznikum, 300 bude jen pro nove? Zvyseni ceny je tedy taky jen pro nove? Tomu se mi sakra nechce verit..:)

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

1 minute ago, homberg napsal:

@David - UPC

Tvrdis tedy, ze UPC ve sve tiskove zprave nemluvi pravdu, kdyz prohlasuje, ze nove rychlosti a ceny se tykaji i stavajicich zakazniku? Divny ne? 200/230  zustanou soucasnym zakaznikum, 300 bude jen pro nove? Zvyseni ceny je tedy taky jen pro nove? Tomu se mi sakra nechce verit..:)

Prava ruka nevi,co dela leva...Jak je u UPC zvykem.

“Dobrý den, díky za doplnění. Dotazovaná změna ještě neproběhla a chceme Vás tak požádat o trpělivost. Měl by jste obdržet na mixxxxxx.nxxxx@seznam.cz zprávu o provedené změně a teprve poté pokud nedojde k automatickému navýšení na 300 Mb provést restart modemu.  Ivan - UPC Facebook tým”

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

@homberg David tvrdí, že aktuálně se to týká pouze nových zákazníků. Nikde nevyvrací ani nepotvrzuje, že se nebude týkat někdy i stávajících klientů. Samozřejmě, když budu chtít ze své vůle jako zákazník navýšit ze 100Mbps internetu na 200Mbps, tak už také dostanu 300Mbps.

@Novysak Třeba se ještě neví, kdy a zda něco nastane. Jestli bude k nějaké změně u Vás konkrétně docházet, budete informován. Tedy dá se říc, že se vás změny netýkají, dokud UPC oficiálně neoznámí něco jiného. Nepřijde mi to úplně, jako že pravá neví co dělá levá. Jen nikdo nechce střílet termíny jen tak od boku.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

@homberg V TZ se píše: "To vše od 8. ledna nabízíme s novým portfoliem, které mohou využít noví i stávající zákazníci,“ uvedl Martin Miller, generální ředitel UPC Česká a Slovenská republika." - Je tam mohou využít, ne, že budou výhradně využívat. Jako stávající zákazník si můžete normálně požádat o převedení na ono nové portfolio. Nebo ne?

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Jenom tak uvazuju nahlas:

- kdyz blbnul (blbne) Horizon Go, tak se psalo, ze to nestiha HW. Takze kdyz se ted navysi rychlost vsem (nebo jenom novym?), tak to zacne vsechno zazracne stihat? Nebude pak ten zahul jeste vetsi?

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

před 5 hodinami, David - UPC napsal:

Nejnižší rychlost připojení pro zákazníky UPC je nyní 150 Mb/s, tj. ze stávajícího tarifu 100 Mb/s se stává 150 Mb/s, a ze současných tarifů 200 Mb/s, resp. 240 Mb/s je nově 300 Mb/s. Nejvyšší tarif 500 Mb/s zůstává beze změny. Nová nabídka internetu od UPC tak představuje rychlosti 150, 300 a 500 Mb/s.

Více v tiskové zprávě ZDE

Koukám na stránky UPC a vidím, že nejnižší nabízená rychlost je 50Mb/s.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Sdílet toto téma

Ahoj, omlouvám se za hloupý dotaz, ale přeci jen se zeptám. Někdy koncem roku u nás v ulici zavedli UPC a ještě ten den mezi svátky obcházel zaměstnanec UPC (obchodník?) okolíi, zda nemáme zájem za výhodnější ceny. Vzhledem k situaci, kdy jsme platili skoro už 600 Kč jen internet o O2 20 MB, neváhali jsme. Vzali jsme hned internet 100 MB a k tomu TV. Zapojení proběhlo přesně před týdnem. Mám tomu tedy rozumět, že od té doby rychlost vzrostla na 150 MB, nic nebude účtováno navíc? Budu o tom nějak informován, nebo se to nastaví globálně pro všechny? Díky

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Na lince mě tvrdili, že se to navýšení týká i stávajících zákazníků. Prý se musíme rozhodnou, zda akceptujeme nové podmínky, nebo bez sankcí odejít. V případě, že budeme souhlasit se rychlost od dalšího měsíce zvýší a cena také (o třicet korun). Rád bych věděl jak to je. 

• lokalitaLitomyšl
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

no mě to přijde už jako takový každoroční folklor pod záminkou "vylepšení" služeb zvednout ceny a dát zákazníkovi na výběr akceptovat anebo odejít. měl jsem rok v akci rychlost 200 a narovinu přiznám, že jsem při běžném používání oproti stovce nepostřehl rozdíl a to ani když to zpětně snížili (v průměru 5 zařízení na ac wifi), troufám si tedy tvrdit, že 100 vs. 150 nezaznamená už nikdo

Upraveno uživatelem retron
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku