Jump to content

Vrácení přeplatku

Recommended Posts

Predpokladam, ze je to s jakoukoliv jinou organizaci - zatimco bezny obcan musi vsechno zaplatit/dolozit/vyridit do 8 dnu (jinak jsou organizace velice pruzne v tom, jak rychle obcana odstrihnou od poskytovanych sluzeb ci zacnou pocitat ruzne sankcni poplatky), opacnym zpusobem plati ruzne triceti- ci vicedenni lhuty, behem kterych musi obcan pouze drzet hubu a cekat, jestli organizace milostive shleda jeho pozadavek opravnenym a zaplati, co mu nalezi (popr. se po tydnech cekani dozvi jen "polib si, nic nebude", aneb "co nase kasa jednou schvati, uz nikdy nenavrati").

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Neříkám, že to tam není uvedeno, ale když jsem si je na webu pročítal, tak jsem nic takového nenašel nebo to z textu nepochopil (ovšem jsem stále ochotný připustit, že jsem to přehlídl a za to se omluvit).

Ale nemění to nic na tom, že mi to nepřijde normální a hlavně slušné.

• Internet 200
  • TV Komfort
  • Nevím
  • Brno
  • 1 year later...
Guest mkovalcik1988@icloud.com

Nasrat. Chtel sem, uz nebudu nikdy chtit. Chteli po mne zalohu 2000,-. OK hned sem oslal a oni to bylo schopny zregiatrovat aMM nim po 4 pracovnych dnech: Prijel technik a zdelil ze nemam pripojku a druzstvo to nepovili takze sorry UPC nepujde. Jo date mi zpatky tych 2000? “No pokud si vypisete zadost, podepisete a poslete nam tak ano preplatek vratime” ......takze chcete zpet penize protoze neni co platit a to jeste se musite ptat co bude. Samozrejme ocekacvam ze to potrva tak mesic i kdyz ja sem mel zaplatit do 7 dnu a to som jeste ani nic UPC nevyuzival. Jakoze nakupujte nebo vypadnete. 

• Slamb changed the title to Vrácení přeplatku