Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Ex

Neustálé výpadky Brno

Recommended Posts

13.8.2006 12:00 - 15:30

byl v cele cr. No proste je zase duvod na Karneval hazet spinu :)

Pinguine, nechovej se jako dement. Prostě konstatuju, že byl výpadek - co je na tom za kydání?

btw: plošné to nebylo, tak nekydej na Karneval špínu :D

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak mám pocit, že poslední týden je to čím dál tím horší - dneska to vypadlo už celkem třikrát, vždycky skoro nan hodinu. Reset modemu - k ničemu, vypnutí modemu na pět minut - k ničemu, restart mašiny - k ničemu, ipconfig /renew - k ničemu. Takže chyba na druhé straně drátu. S tím se nedá fungovat ...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak jsem se pomalu dostal do stavu, kdy většinu dne modem nefungoval. Udělal jsem už snad všechny změny, které jsem mohl, včetně nové instalace subystému TCP/IP, přesunu síťovky do jiného slotu, změny kabelu, vypnutí modemu na 12 hodin ... a pořád nic.

Pak jsem se naštval a natvrdo jsem změnil MAC adresu síťovky, jakožto poslední věc, kterou jsem ještě změnit mohl. A najednou to funguje, už týden bez výpadku či poklesu rychlost ...

Nechápu, jen hlásím. Jinak se mi moc nelíbí, že DHCP server půjčuje adresy jen na jednu hodinu, zdá se mi to jako zbytečný traffic, nechápu, proč není IP přidělená na podstatně delší dobu, tak málo adres v tom poolu snad není.

Sdílet toto téma

hmm. Treba ze ipv4, musis mit urcitej pomer penetrace IPcek, aby ti pridelil ripe dalsi IP. Az bude ipv6, tak urcite budou pridelovat minimalne na rok.

Jinak pro tvoji info. DHCP je tak malo, ze tvoje windows vyslou do sveta balastu, jako ti spotrebuje dhcp za pul roku ;)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Poslední přibližně 4 dny pozoruji několikrát denně minivýpadky, kdy se přeruší spojení na několik vteřin. Aniž cokoli restartuji, spojení se zase obnoví. Je to ovšem značně nevýhodné u přenosů, které nepodporují dobře navazování spojení. Má tyto potíže ještě někdo další?

Lokalita: Brno - Královo Pole

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mam velmi obdobny problem.

Mam az 75% ztratu paketu (prikaz ping uz mam lip nauceny nez cokoliv v techto dnech!). Nekdy to jede OK ale nekdy je to naprosto nepouzitelne. Obzvlast kdyz hraju online hry, tak takove spojeni je pro me naprosty mor.

Ma nekdo neco obdobneho?

Lokalita Brno Zabovresky.

Sdílet toto téma

Musim potvrdit, ze inet poslednich par dni neni uplne OK, obcas jsou chvilkove vypadky a zda se me ze i SMTP server karnevalu nejak zlenivel, odesilani mailu trva nejak dlouho.

A take me chodi hrozny mnozstvi ARP paketu, uz jsem si rikal aby z toho blikani neshorela LED kontrolka na modemu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Brno - Královo Pole - nemůžu říct přímo minivýpadky, ale rozhodně reakční doba spojení vykazuje velké "zlenivění".

Navíc neustále bliká kontrolka přenosu, i když na ethernet rozhraní připojeného PC se NIC nepřenáší. Bohužel je to nejspíš nějaký čilý ruch ARP paketů. Ovšem v tom objemu bude nutné začít sledovat přenesená data podrobněji, protože se ty "mrtvé" ARP pakety zjevně započítávájí do traficu a sežerou podstatnou část měsíčního limitu (de-facto takto Karneval/UPC okrádá zákazníky)

Sdílet toto téma

omg co se to dnes zase deje? furt to pada ... aktualne tipnuta mapa site rika, ze bezi pouze nix2.karneval.cz a ns2.karneval.cz, vse ostatni je down ... kupodivu seznam.cz a karneval forum mi jede, jinak nejede temer nic, vcetne irc a icq :shock:

EDIT: podarilo se mi uploadnout screenshot http://sweb.cz/mymak/brno_28.5.2007_5h12min.png

EDIT2: tak prestoze uz bezi vse krome proxy1.karneval.cz a mx0.karneval.cz, tak stale nejede icq a spousta webovych stranek :roll:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízenímodem Cisco, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zajimave, Príbram ale podobne jako kluci z Brna....Nektere stranky vubec nenactu, Gmail nefunkcni, divne.. :shock:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

neustale problemy, prestava mne to bavit, je nejaka jina alternativa nez tato parodie rychleho internetu, ztraty paketu a o vikendu doknce ping 320ms, na maily uz neodpovidaji

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Muzu potvrdit, mam 3Turbo, jsem z Kr.pole, a vypadek cely vecer, zkousel jsem restarty modemu, ale nic nepomohlo :-(

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku