Přejít na obsah
Pockmat

2x TV a DVB-C

Recommended Posts

Zdravim, chtel bych si poridit dig.vysilani od Karnevalu, jelikoz Karneval mame a jsme s nim celkem spokojeni, az na vyjimky...

Jde o to, ze mame v byte 2xTV a Karneval pujcuje ten dig.dekoder s kartou. Lze to pujcit i 2x nebo jak to udelat? Diky predem

Sdílet toto téma

Návštěvník
200Kč/měsíc zapůjčení druhého STB

tak podle ceniku to neni za zapujceni STB, ale za aktivaci 2 karty pro digital, tudiz i kdyz bysmel teoreticky vlastni dvb-c stb s podminenym pristupem, tak budes platit o dve kila mesicne navic

Sdílet toto téma

To je hlavně pro zákazníky, kteří mají HBO a k tomu "Komplet" teď po novém "Extra" nebo úplně všechno "Suprime". To pak za 200 Kč máš stejnou nabídku i na druhém STB

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Návštěvník

nebo na druhým televizoru používat analogové vysílání, které pořád zůstáva. V dig. balíku Extra máš automaticky analog. Komplet

Sdílet toto téma

Návštěvník

sorry ale koukal sem na to digi a je to dobry

mam dve bedny doma a abych platil o 200,- vic ze se budu moct divat vedle na hokej zatimco zena na film??

to je dobytcarna a karneval sito muze strcit vite kam.

chtel sem to objednat ale tohle ne,dat za komplet/extra 600 + 200druhy prijimac a jeste pronajem 77 to si muzou narvat do riti za 900,- skoro

to si radsi poridim UPC a upravim k obrazu svemu

Sdílet toto téma

sorry ale koukal sem na to digi a je to dobry

mam dve bedny doma a abych platil o 200,- vic ze se budu moct divat vedle na hokej zatimco zena na film??

to je dobytcarna a karneval sito muze strcit vite kam.

chtel sem to objednat ale tohle ne,dat za komplet/extra 600 + 200druhy prijimac a jeste pronajem 77 to si muzou narvat do riti za 900,- skoro

to si radsi poridim UPC a upravim k obrazu svemu

Pořád jsi to asi nepochopil, pokud máš "Komplet+HBO" a budeš chtít digitál tak zaplatíš 799 Kč. Tím budeš mít STB s HBO a nabídkou Extra a zároveň všsechny programy z analogového kompletu.

Kde jsi vzal ten pronájem 77 Kč?

A jestli si myslíš, že si u UPC upravíš k obrazu svému tak jsi zaspal o cca půlrok (v prosinci vyměnili katy) a základní cenu teď mají něco kolem 700Kč

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Návštěvník

tech 77 tvrdil technik pri instalaci tomu znamymu .. poreseno nic takovyho,dnes me to rikal

ja to chapu moc dobre,nepochopeno bylo komplet/extra - tim sem myslel tu nabidku extra ze je stejna jako stavajici komplet cca samozrejme.

ale me naprosto nezajima nejaky hbo a uz vubec ne za 800,- to si muzou strcit jeste hloubeji

ja tu nadavam na zlodejskou akci karnevalu s tim ze za aktivaci druhe karty potazmo zapujceni stb k druhe tv chtej 200 mesicne!!!

TO JE ZLODEJINA!!!

ja si chci koupit proste druhej stb a kartu od karnevalu za ty jejich 2000,- a vic neresit

co je to za chovani chtit neco platit 2x defacto? za analog taky neplatim ze ho mam na 2tv + jeste pc

to si budu muset jeste poridit jeden pro pc ,zapojit do tv karty pres kably protoze pci karty na prijem karnevalu nejsou

tzn pro ty co nechapou co pisu:

DIGI EXTRA - 599,-/mesic

STB no .2 - 200,-/mesic

celkem: - 799,-/mesic = nasr... karnevale

jinak tim upc sem nemyslel hack karty ale rozvedeni na vicero stb coz se da udelat pokud vim,nebo uz ani to nejde spachat? sem to nejakej patek neresil :)

Sdílet toto téma

Návštěvník

a jak bys to jako chtel udelat s tim druhym prijimacem? jako ze bys to mel zadarmo? uz vidim jak bezi druhy prijimac u tvojeho souseda s nabidkou mini :-) ja myslim ze to je hlavni duvod proc uctujou ty dve kila

Sdílet toto téma

Návštěvník

ja chci nabidku Extra ne Mini tak nevim co tu placas ze pobezi u souseda Mini

myslis ze je problem vyvrtat diru a natahnout kabel k sousedovi,myslim tim analog?

nerekl bych takze je to to samy,akorat ze na tomhle muzou lid okradat timhle komentarem

ja chci mit digital na televizi jak v obyvaku tak v loznici,nejlip v pc v pracovne

kdyz to tak muzu mit na analogu proc ne digi?

a psal jsem ze bych pochopil nejakej poplatek rekneme 50,- za dalsi kartu a pristroj bych si klidne odkoupil ale ne ze jim budu rvat 200,- mesicne za kazdej box navic

Sdílet toto téma

Návštěvník

proč se platí 200kč? Inu ono se platí dál z každé aktivované karty, takže asi tak. Můžeme se zde bavit, zda je to hodně či málo, můžu zde říct, že i mně se to zdá hodně, ale to je asi tak vše. Výkřiky zlodějna, nejlépe "zadarmo" jsou zbytečné........................

Sdílet toto téma

Návštěvník

proč se platí 200kč? Inu ono se platí dál z každé aktivované karty, takže asi tak. Můžeme se zde bavit, zda je to hodně či málo, můžu zde říct, že i mně se to zdá hodně, ale to je asi tak vše. Výkřiky zlodějna, nejlépe "zadarmo" jsou zbytečné........................

Sdílet toto téma

Návštěvník
tjinak tim upc sem nemyslel hack karty ale rozvedeni na vicero stb coz se da udelat pokud vim,nebo uz ani to nejde spachat? sem to nejakej patek neresil :)

Tak prý cena tohoto kompletu na 3 STB výjde asi na 5k Kč a ještě nevíš jak dlouho to pojede. Jsou způsoby jak tomu zabránit (ze strany UPC) :?

Sdílet toto téma

Návštěvník

A jak to jde s propojenim do pc.Chtel bych si to tahnout do pc pres tv kartu a delat rovnou na dvd,ale jak koukam asi to nejak nejde co??

Sdílet toto téma

Návštěvník
A jak to jde s propojenim do pc.Chtel bych si to tahnout do pc pres tv kartu a delat rovnou na dvd,ale jak koukam asi to nejak nejde co??

do PC pouze "analogovou" cestou. Byla to bohužel jedna z podmínek, aby se mohlo začít vysílat. Prostě karta do PC na DVB-C "asi" nebude a "nepustí" se jiné STB. Otázka, jak to bude za rok, dva........

Sdílet toto téma

Návštěvník

Taky bych rád do PC dostal digiTV, ale dle info z Karneval linky nemaji na to HW. Jedine co mi sdělili, že bez dekodovaci karty (DIGI na přímo do PC) projdou 4 programy.... (asi ČT1, ČT2, ČT 24 a NOVA) a karty do PC budou mít k dispozici na konci tohoto roku...

Tak jsem si koupil DVB-T a beru signál ze vzduchu.... přece nebudu platit za to samé co můžu mít zdarma, že...

Myslím, že je otázkou času, kdy někdo udělá soft, kterej dekóduje signál... nebo se mýlím?

Mohlo by být zajímavé mít v PC DVB-T a příjmat programy z DVB-C dekodované SW. Ale netuším, zda je to reálně řešitelné...

Sdílet toto téma

Návštěvník

Takže pokud STB vypnu, tak mi dál poběží na analogu nabídky MINI nebo KOMPLET dle aktivované digi nabídky? A poté si mohu na 2 TV volit na každé zvlášť jiné programy? Je to tak?

Sdílet toto téma

Návštěvník

PC karta pro DVB-C a DVB-T zatim neni na trhu, nebo jsem na ni nenarazil. Urcite ale nebude mozne udelat SW patch na PC kartu DVB-T, aby zaroven hrala na DVB-C, protoze oba tyto systemy se lisi demodulatorem, protoze pouzivaji jinou modulaci. A demodulator je sestaven z HW soucastek. Alespon zatim se, jak rikam vyse - pokud mam spravne info, PC karty s obema demodulatory ( a samozrejme taky s sachtou pro dekodovaci modul) nedelaji. Spftwareovou upravou ryc z krumpace neudelas, :)

Ale i kdyz bude takova karta na trhu, musis jeste resit dekodovani. Dekodovaci karta od Karnevalu ti v jinem Conaxovem dekoderu fungovat nebude, protoze Karneval ma na komunikaci mezi kartou a dekoderem "nasazeno" proprietarni (pry) 56 bitove sifrovani. Takze smula. Jedine pouzit dekodovaci PCMCI Conaxovy modul primo od Karnevalu, ktery ma v sobe vestaven dodatecny dekoder pro sifrovanou komunikaci s kartou a ten zasunout do CI slotu v PC karte. Ale to bys tomu placeni asi zase neutek... :(

Sdílet toto téma

Návštěvník
Takže pokud STB vypnu, tak mi dál poběží na analogu nabídky MINI nebo KOMPLET dle aktivované digi nabídky? A poté si mohu na 2 TV volit na každé zvlášť jiné programy? Je to tak?

jasně, ani nemusíš to STB vypínat (jsou teda některé televize, které si při zapnutém STB "drží" scartovej vstup, takže to musíš přepnout na dálkáči A/AV.....)

Sdílet toto téma

Návštěvník

myslím že je to zlodějina tak jako tak! K nám do města přišli s tím že zpřístupní kvalotná kabelovou TV za pár korun vzpomínám si že mluvili o nějakých 59Kč tak to samozřejmě město podpořilo a mám dojem i dotovalo aby se to zprovoznilo co nejdříve když k tomu nabýzeli i internet mám dojem taky za babku už nevim kolik a když se podívám třeba na sousední sokolov kde jim město pořídilo bezdrátový internet a nejdřív to budou zkušebně mít zadara a potom za 200Kč měsíčně nejam zádnej blbej FUP jedná se o linearní připojení a podobně tak se mi chce vzít celej karneval a žalovat ho za klamání koncového uživatele! Protože pokud pominu akční nybýdku tak internet ten nejlevnější stojí 475!!! a to mám FUP jen 2GB a uploud tak mizernej že postak kámošovi album fotek co jsem nafotil na dovolený je tak na týden! a televize ta stojí 199!! a navíc od toho co chytnu na obyčejnou anténu má jen jechy bláboli v podobě promo tv tak a ted mě zajímá váš názor!

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku