Jump to content

Vodafone TV mi přestala fungovat přes WiFi (MV1851)

Recommended Posts

Dobrý den, minulý měsíc proběhla migrace z UPC na Vodafone. Vše fungovalo nad očekávání dobře do minulého týdne. Na jakémkoliv zařízení, které jsem zkoušel (tablet s Android 9, Nokia s Android 11, SG S10e Android 11) mám problém s aplikací Vodafone TV. Po jejím spuštění (jsem přihlášený samozřjmě) se načte EPG, mohu ho procházet, ale pokud chci spustit jakýkoliv pořad, tak se obrazovka otočí na šířku, zobrazí se ovládací prvky a "buferovací" kolečko uprostřed obrazovky se otáčí několik desítek vteřin, poté vyskočí chyba MV1851. Veškeré ostatní aplikace mi fungují bez problémů (Netflix, YouTube, atd...). Zkoušel jsem klasické: Vymazat data, paměť, odinstalovat, nainstalovat, vyzkoušet na jiné WiFi síti, atd... U Vodafone neporadili.

Co naprosto nechápu je, že když nejsem připojený k WiFi, tak na 4G datech mi přehrávání funguje bez jakýchkoliv problémů. 

Někdo stejný problém, nejlépe s řešením?

Děkuji.

• 500 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • COMPAL, P VTV Box, VTV Box, CA moduly
  • Brno

Nedávno se tady řešil podobný problém s aplikací Horizon Go přes WiFi, někomu to jelo, někomu ne, nezáleželo na tom komu účet patří, ale kde se nachází, vypadalo to jakoby v nějaké části sítě Vodafonu byl provoz služby blokovaný, 

Nemusí se v tomto případě jednat o stejný problém, ale může to být aspoň návod kterým směrem hledat.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Díky za reakci, zkusím znovu technickou podporu Vodafone.

Edit:

Vodafone to právě předal technikům správy sítě a budou to řešit analýzou logů, dají prý vědět do 4 dnů co a jak. Chybové hlášky (MV1851 a na tabletu MV1830) dohledali jako dočasně nedostupnou službu, ale není to první pokus a hlavně na 3 různých zařízeních, kde to do nedávna fungovalo. Samozřejmě, že žádné změny na mé straně nebyly provedeny.

• 500 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • COMPAL, P VTV Box, VTV Box, CA moduly
  • Brno

• Slamb changed the title to Vodafone TV mi přestala fungovat přes WiFi (MV1851)