Jump to content

Anketa Vodafone ke spojeni s UPC

Recommended Posts

Dostal jsem email od Vodafonu s anketou o cenu, jak se divam na SMS upozorneni na spojeni UPC/Vodafone v cervnu 2021!!  A ja blazen myslel, ze spojeni uz davno probehlo. Zacal jsem tu anketu vyplnovat, ale je tak stupidne postavena, ze jsem ji asi po 10 minutach vypnul a smazal. Prislo to jeste nekomu?

V emailu stoji:

UPC se stává součástí Vodafonu dijon.png?dj=674cb9b3-0727-4919-b6c8-a830998a8d42 Pomozte nám zjednodušit přenos služeb, vyplňte krátký dotazník a vyhrajte voucher na nákup na Alza.cz v hodnotě 2000 Kč. Chceme vše udělat co nejsrozumitelnější a nejpřehlednější. Váš názor bude důležitý pro mnohé zákazníky, které přenesení služeb čeká. Na konci dotazníku Vás čeká tipovací otázka, nejpřesnější odpověď od nás získá voucher na Alza.cz v hodnotě 2000 Kč Vyplnit dotazník

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha

⁹A jses si jistej,ze ti to doslo z Vodafonu?Ta www adresa nema s Vodafonem nic spolecnyho

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

CAWI: hojně využívanou metodou pro sběr dat v oblasti průzkumu trhu je CAWI. Computer Assisted Web Interwiewing čili dotazování v prostředí.

S firmou Vodafone to fakt nemá nic společného.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Mě pouze přišel cca před jedním až dvěma týdny dotazník na kvalitu postUPC (Horizon atd). služeb. 

• Internet 300
  • -
  • Komplet
  • DVR Mediabox, Mediabox; m. Compal; telef
  • Brno
před 7 hodinami, Marek-26 napsal:

Zkracovač tam.je hojně Vodafone používá. Například odkaz https://tam.je/objednavky je odkaz na Můj Vodafone.

A proto  mě to hlásí "stránka nebyla nalezena"

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Jen pro zajimavost, kdes mel to velke pismeno a co ze to oni maji case sensitive?

Ja jen, ze specifikace URL zcela jasne definuje, ktera cast URL smi/je a ktera nesmi byt/neni case sensitive...

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno