Jump to content

Compal CH7465VF krátke výpadky

pubso
 Share

Recommended Posts

Tak já si ted koupím router co mám ověřený, ne ax55u, který má s 5g problémy, ale ac66ub1 s tím jsem problem nikdy zatím nemel a dám router jako bridge a hovory busou cajk a nebude to padat, jo?

• Internet 300
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • compal VF
  • Holesovice

Já mám vyzkoušeno, že ten starý ac66ub1 funguje i s AX zařízeními lépe než moderní AX routery. S tech AX me zaujal ten Belkin, ze nema zadny fake antenky, ale nechce se me to riskovat kdyz se ani neprodává v CR.

Edited by evlo2
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • compal VF
  • Holesovice

Ja na podzim koupil Asus AX55 a zatim fakt velka spokojenost. Predtim jsem mel vzdy TP-Linky, funguji vlastne dodnes, ale je pravda ze ten Asus ma v necem lepsi spravu.

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Compal, Technicolor
  • Praha

Tak poté co jsem se vrátil k bridge to funguje zatím bez problémů, ale všiml jsem si, že asi budou mít bug s nastavením wifi kanálu, kdy to těch 5ghz vždy dává na ty první, je jedno co člověk nastaví, ale nemám to potvrzeno, jen takový můj dojem.

Uvidím dlouhodobě hlavně co se zahraniční konektivity týče, ale ty neustálé krátké výpadky se nyní nedějí.

• Like it 1
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • compal VF
  • Holesovice

• 1 month later...
Posted (edited)

Tak měsíc po přepnutí routeru upc do bridge ani jeden výpadek, kvalita připojení zcela dostatečná, když mě to vypadlo sem tam, tak jsem vždy identifikoval problém na klientovi (notebook s QCA61x4A). Budiž toto odpovědí pro ty co tvrdí, že když by ten modem byl tak hroznej tak to dělá každému, dělá to ty problémy každému jen většina to neřeší nebo to bere jako vlastnost.

https://i.imgur.com/xUGLYAO.png

Dokonce ani nemam problemy se zahranicni konektivitou, coz me prijde neuveritelne, ze bylo modemem

Edited by evlo2
  • Agree 2
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • compal VF
  • Holesovice