Jump to content

Nahrávání ze zpětného zhlédnutí u Vodafone TV

Recommended Posts

Zapomněl jsem napsat že se ptám na tu novou Vodafone TV. U O2 TV kterou také mám zpětně pořad nahrát lze . 

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

Asi nechápu - když ho mám ve zpětném, tak proč bych si ho nahrával..? Předpokládám, že je řeč o nějakém archívu, odkud si ho můžu po nějakou dobu zase zpětně přehrát?

• Jiná služba
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA

To asi zaleží na poskytovateli, ne? Někdo má třeba 100 hodin, někdo má (myslím) 3 měsíce? Jestli tedy mluvíme o tomhle. Já si to nahraju na HDD trvale připojený k TV a mám to tam dokud nedojde místo. Nevím ale, jestli by to fungovalo, pokud má někdo nějaký STB.

• Jiná služba
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA

Tak ja taky tyhlety ptakoviny nepouzivam a nahravam na disk, pripojeny k TV.
Ale o tom dotaz nebyl.

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

"Přímo ze zpětného shlédnutí nahrávat nelze snad u žádné netové TV. Jedině přehrávat v PC a nahrát obrazovku."

To je naprostý nesmysl, opak je pravdou. Mam O2 TV a tam to jde. Je to výborná věc a často ji využívám. Na něco zapomenu a nemam zrovna čas se dívat tak si to nahraju a kouknu třeba za čtrnáct dní. I zde jsem ale omezen časem, nahrávka vydrží měsíc. 

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

@LadikPletete 2 věco dohromady dle mé optiky. Nevím, jak to funguje u O2, ale u Vodafone jsou 2 rozdílné věci.

1. je zpětné shlédnutí - na určených programech si lze něco až 7 dní zpětně spustit. Příklad: Pustím si z Eurosportu včerejší lyžování.

2. Nahrávání pořadu - Nastavím si nahrání pořadu, který bude uložen na serveru poskytovatele a 90 dní si pořad budu moci přehrát. Příklad: Nastavím si nahrání pořadu COOL Esport, který poběží v pátek od 9:55 na Prima Cool. Poté si ho pustím kdykoliv v následujících 90 dnech (třeba o víkendu atp.) buď přes box nebo přes mobilní aplikaci.

Jestli je možnost, si vybrat ze zpětného shlédnutí pořad (tedy v minulosti) a ten si dát nahrát do Cloudu netuším a neslyšel jsem, že by to šlo.

• Agree 1
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx