Jump to content

Nefunkční CA modul po obnovení programové nabídky

Recommended Posts

před 22 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Zjevně se vy dva nudíte a chcete si pokecat (trolit), ale třeba na Novinkách byste prostor dostali a nikdo by to v záplavě těch dalších blafů, co tam jsou, ani nepoznal

To nevím jestli by nás vzali, ale maj tam štěstí že se tam nehlásíš ty, to by ostatní dostali padáka.......... ty víš totiž uplně všechno  🤣🤣🤣 a proto by jsi je všechny hravě nahradil  

• 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
  • Slamb changed the title to Nefunkční CA modul po obnovení programové nabídky

Já čekám až ti to tady vy říkáte pak to trošku promažu aby se v tom i ostatní vyznali.

Každopádně si myslím že když se tahle závada projevila u dvou uživatelů, tak to asi nebude úplně ojedinělá náhoda a je možné že takových bylo a bude víc,

proto když někdo zavolá na Vodafone s tím že mu po obnovení programové nabídky přestal fungovat CA  modul, tak by technické podpoře měli minimálně zbystřit a  neřešit to hned pouhou výměnou CA modulu.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Jasně, trochu je na VF postrč at se na to podívaj a samozřejmě to smaž klidně celý já budu jen rád. Hlavně aby to prospělo věci aby si někdo zase nanaběhl 

dík

• 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
před 14 minutami, tomus napsal:

Každopádně si myslím že když se tahle závada projevila u dvou uživatelů, tak to asi nebude úplně ojedinělá náhoda a je možné že takových bylo a bude víc,

👍 Presne tak, presne o tohle jde.

před 15 minutami, tomus napsal:

tak by technické podpoře měli minimálně zbystřit

Nojo, toho, co BY meli lidi tam nebo onde delat, je hodne.
Enem ta realita, ta realita...

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Jak jsem psal už výše, stal se mi přesně stejný problém (obnovení nabídky -> nefunkční CAM), takže až tak ojedinělá náhoda to určitě není. Kdo má pronajatý modul CAM nemá problém, lehce mu ho vymění. Kdo ho má odkoupený, taky mu ho lehce vymění za pronajatý... jinou možnost nenabídnou. Mám pocit že je to problém hlavně starších CAM od firmy LICA ( + TV s Androidem?). Na HD Mediaboxu celkem pravidelně obnovení nabídky přes WEB používám a je to OK. Na obnovení nabídky pro TV s CAM modulem jsem tenkrát kliknul snad poprvé (a to ještě omylem) a CA modul byl znefunkčněn.....  Na obnovení nabídky pro CAM po této zkušenosti už klikat raději nebudu 🙂

@Marek-26 👍  👍 👍 👍

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA Modul, HD Mediabox
  • Slezská Ostrava

Mám 4x CAM a každý den klikám jak o život, aby to přestalo fungovat a ono nic. Nějaká rada jak na to, kurwa už? Nemá ta TV být přepnutá třeba na Barrandov, kde se nabídka sama blokne z důvodu ochrany duševního zdraví? :D

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Nějaká rada jak na to, kurwa už?

Jo. VF musi mit u tebe bordel v databazi. Jinak se u tebe chyba neprojevi.

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno