Jump to content

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV

Recommended Posts

Mám obavy,že o HbbTV ve Vodafonu ještě neslyšeli,takže ho box bohužel neumí.Pouze dedukuji,ale v manuálu není o HbbTV ani zmínka

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

@behstrom už jsem ti psal že věrnostní slevy byly zrušené.

HbbTV Vodafone boxy neumí a je to podle mě škoda, protože u moderního setoboxu bych takovou funkci očekával,

ale možná je to dané tím že je to vlastně hybridní box, který se používá i na IPTV, kde HbbTV už z principu nemůže fungovat, takže to nezprovoznili asi radši ani na DVB-C,

a pustit HbbTV přes HDMI kabel do televizoru taky technicky nelze,

takže nezbývá než před set-top box zařadit anténní rozbočovač a z něj vést koaxiální kabel do televizoru, na kterém pak naladit TV vysílání v DVB-C, nebo -T,

což ale bohužel znamená že díky rozbočovači dojde k mírnému útlumu signálu a zvyšuje se tím pravděpodobnost zhoršení kvality příjmu televizního vysílání.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Máš pravdu.Ale jestli někdo má modul a chtěl by sledovat HbbTV,tak i přes to,že jsou některé stanice zakodovány,,které mají tuto službu aktivní,tak HbbTV  na těch stanicích funguje.Ale jak říkáš,je to krkolomný a nepraktický

• Agree 1
  • Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

na německých programech to taky jde, já se ale podivuju tomu že to nejde přes HDMI, vždyt se prodávaj setoboxy a ty to maj , já se jen ptám nemám s tím absolutně žádný zkušenosti mě to v TV funguje už roky, fakt jsem se o to nikdy nezajímal proto se divím že jsou s tím problémy

Edited by Honza333
  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec

Bohužel tyhle doprovodné informace jako HbbTV, EPG, teletext, doprovodné titulky a podobně přes HDMI kabel neprojdou, vždycky je nutné si to pustit přímo na set-top boxu, pokud to chceš mít přímo na televizoru tak je nutné připojit koaxiální kabel a televizor samozřejmě mít připojený k internetu kvůli HbbTV.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno