Přejít na obsah
Fabiak

Nová dostupnost, nové balíčky, nové ceny

Recommended Posts

Návštěvník

Zajímavá nabídka. Tak by mě ještě zajímalo, jestli cena DIGI komplet=cena extra? když je tam cena EXTRA od 479 Kč

Sdílet toto téma

No hezký akorát to tak blbě smíchali že se v tom bude spousta lidí motat myslím v tom jejich ceníku :( No uvidiíme co z toho vyleze až se ozvou jak to chtěj platit:)zatím jsem v poho :D

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníMediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Taky se v tom nějak hůře orientuji. :(

A moc nerozumím tomu, že tady tady je nabídka SUPREME za 879 Kč a pro změnu tady je ta samá nabídka za 1099 Kč. Podobné cenové nesrovnalosti jsou ovšem i u nabídek STANDARD (239 nebo 299 Kč ?) a EXTRA (479 nebo 599 Kč ?). Sedí jen ceny za balíčky RELAX, DARVIN a SPORT a filmové balíčky.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Aha... no asi máš pravdu.

Takže je to taková karnevalovská klasika jejich webové prezentace, že na nějaké stránce napíšou nějakou neúplnou informaci a ty pak musíš pátrat na ostatních stránkách po doplňujících informacích, jak to s tím vlastně doopravdy je. V sekci "Další služby - Digitální televize" totiž o tom, že se jedná o akční ceny není ani zmínka. Tvůrci jejich webu, případně webmastři by zasloužili pověsit za uši do průvanu. :roll:

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Jo, dávají lidem možnost "být chvilku sherlock holmes" :-))

Ale marketingově to mají zmáklé skvěle.. celé Brno je plné reklam na digitální tv. Na šalinách (tramvajích pro mimobrněnské :D ) i na lavičkách, je jich hodně.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Ale marketingově to mají zmáklé skvěle.. celé Brno je plné reklam na digitální tv. Na šalinách (tramvajích pro mimobrněnské :D ) i na lavičkách, je jich hodně.

Jo, akorát když dojde na lámání chleba, tak člověk zjistí, že pokryto je nějakých pár ulic někde v centru (osobní zkušenost).

Sdílet toto téma

Návštěvník

tech pár ulic má dohromady cca 60k domácností :-) . To máte celkem velké centrum :-D

Sdílet toto téma

Volal jsem znovu a technik donese STB ve středu, takže to tak nějak byl chaos u operátora..

z toho platí ponaučení, nevěř prvnímu operátorovi na kterýho narazíš :D

• lokalitaBrno
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Jak tak koukam na novy balicky tak me zaujal balicek "Moje TV" (vyber vlastnich 6 programu). Zaradoval sem se ze konecne Karneval udelal neco poradne a ja nebudu muset platit za programy ktery nesleduju, ALE radost trvala nez sem se podival na ceny. Za 6 programu ktery si muzu vybrat ze 3 balicku chcou 200Kc kdyz vsechny 3 balicky (asi 20 programu) stoji 230Kc. Co to je za kravinu? Jaky ma takovej vyber smysl?

Sdílet toto téma

No ale i přes ten šílený poměr cen už je to pro mě na hranici objednání. Těch 6 programů mi z těch 20 akorát stačí. Být rozdíl o chloupek větší, řekněmě 50 a více, tak už beru raději těch 6. Při 30 beru ještě stále všechny 3 balíčky.

Časem možná nabídnou něco trošku použitelnějšího, ale je to aspoň krok správným směrem.

Sdílet toto téma

Ticho nebo ten rozdil 50Kc udelaji, ale ne zlevnenim vyberu ale zdrazenim balicku :). Ja bych si vybral programy stejne jen ze 2 balicku takze me vyjde vyhodneji si ty 2 balicky vybrat rovnou a jeste to budu mit o 20Kc levnejsi. Myslim ze balicek Moje TV ma sanci kdyz bude maximalne tak o 30% drazsi nez nez normalni balicek a ne o 100% jak je to ted. Nebo vyber z vice balicku. Ted je to tak maximalne na zaplneni ceniku na okrasu

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tak jsem dnes volal na infolinku Karnevalu že chci zřídit v Brně digitální televizi a bylo mi řečeno že zatím digitální vysílání není v Brně nabízeno, prý až na konci měsíce .... :(

Sdílet toto téma

Návštěvník
Tak jsem dnes volal na infolinku Karnevalu že chci zřídit v Brně digitální televizi a bylo mi řečeno že zatím digitální vysílání není v Brně nabízeno, prý až na konci měsíce .... :(

mam stejnou zkusenost, pry digital u me nejde zridit, Brno-Veveri. Mam pry zavolat tak za mesic az dva. Fakt me nastvali :(

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku