Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Retiree

Emaily z Microsoftu

Recommended Posts

Od včera (úterý 21.11) očekávám dopověď na dotaz z webu answers.microsoft.com (cz), tak sleduju příchozí emaily. Těch sice nedostávám moc, tentokrát očekávám zprávu

Dnes (středa 22.11) kontroluju poštu i web, žádné zprávy. Na webu MS poslední zpráva včera dopoledne. Dnes okolo 10. hodiny jsem obdržel asi 10 emailů (na důchodce dost). polovona z nich ze včerejšího dne, na webu MS se objevila včerejší reakce na můj poslední příspěvek (ještě dnes ráno tam nic nového nebylo)...

Pozoroval jste někdo něco podobného ?

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Jak konkretne to ma souviset (treba to, ze se na webu Microsoftu neco objevilo nebo ne) se siti UPC?

Mne treba od vcerejska odpoledne nefunguje RSS z diskusniho fora jednoho produktu, ktery pracovne pouzivam... A? Co by s tim mela mit sit UPC spolecneho?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízenímodem Cisco EPC3208, CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Před hodinou, Evzen napsal:

Jak konkretne to ma souviset (treba to, ze se na webu Microsoftu neco objevilo nebo ne) se siti UPC?

Mne treba od vcerejska odpoledne nefunguje RSS z diskusniho fora jednoho produktu, ktery pracovne pouzivam... A? Co by s tim mela mit sit UPC spolecneho?

Zjevně nikdo nečtete pozorně. Jen se dotazuju, zda někdo pozoroval něco podobného. Do souvislosti dávám pouze časové zdržení příjmu více emailů a několik hodin opožděnou aktualizaci webu answers.com/cz. I když ..., máte pravdu, využívám služby UPC vč. emailu....

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku