Jump to content
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Btw je někde napsáno na kterých programech je ZZ dostupné? Na webu UPC je, že na 48 - fajn, ale počítat to nebudu, jen bych chtěl vědět, zda to zrovna teď nefunguje a nebo to na tom konkrétním programu ani není aktivní (a je to tedy správný, byť absolutně nepochopitelný, stav).

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Zdravím, občas mám problémy se zpětným zlédnutím a nevím, zda je problém u mne či UPC. První věc je. Mediabox mám neustále připojený přes kabel LAN k modemu. Jen ho vždycky ovladačem vypínám. První problém, že třeba po spuštění TV, nebo i když už nějakou chvíli běží mám často problém, že to nic nenajde. Jdu pár hodin zpět, pár dní a vždy píše Informace nejsou k dispozici. Pak různě mediabox povypínám, resetuju, vytáhnu kabely a povede se mi načíst nabídku zpětně. Když chci něco vidět, takhle to dělam tak z 80%, málokdy se stane, že zapnu TV a můžu sledovat.  A pak další poslední dobou např. Joj cinema nebo nova atd. mají problémy, filmy se průběžně zasekávají, třeba 10 minut ok a zasekne se na 5 sekund, poskočí a jede dál, takhle vždy třeba po 5 minutách, je to různé. Ale když najdu ten stejný film třeba z jiného dne, pokud tedy je, tak ten jde v pohodě. Asi chybná nahrávka? Někdy ale mám jen tu jednu verzi...

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Aj u mňa to vyzerá tak, že nefunguje, ale v skutočnosti len chýba u archívnych programov značka ("šnek") a programy sa dajú spustiť aj bez nej! Takto mi to funguje v aplikácii na Androide (v PC som to neskúšal). Rovnaká chyba bola aj minulý týždeň a vtedy som to dokázal odstrániť preinštalovaním aplikácie. Dnes to ale nepomohlo, ale archív inak funguje bez "šnekov" normálne.

• lokalitaBratislava IV.
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníRouter Compal, CA modul, HD Mediabox

Data nedostupná, opakujte akci později.
Hmm koukám už nefunguje ani live stream.
Copak vám Nova sport udělala?
Tohle už se vážně nedá...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

• lokalitaOlomouc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Teď jsem to zkoušel a kanál Nova Sport 1 a 2 jede.

A co se týká zpětného zhlédnutí , tak ta ikona šneku tam stále není, ale přitom pořad zpětně přehrát lze,  mají v tom bordel.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Dobrý večer. Mám necelé 3 týdny vyměněný SRB. Dnes ve 2. hodiny v noci jsem prováděl tovární nastavení STB.  STB se při této operaci dvakrát zasekl a tak jsem ho musel natvrdo resetovat. Dnes ve 21:30 jsem ho zase musel resetovat, protože zase nebyly žádné informace. 9.4 jsem kontaktoval podporu a 10.4. 5:18 mi došlo tohle: 

Dobrý den,

Momentálně máme hlášený výpadek ReplayTV a na odstranění závady usilovně pracujeme.

Je nám líto, ale v tuto chvíli není znám termín odstranění závady.

Za způsobené potíže se velice omlouváme. 

Tohle je velice dlouhodobý problém.  Řekl bych, že už to trvá skoro tři čtvrtě roku a za chvíli budeme slavit první výročí nefunkčnosti ZZ. Na netu jsem četl, že O2 také prodloužil na 7 dní a žádné problémy s tím nemá. Bohužel, pro mne jsou nedostupní. Jinak jsem od UPC dávno pryč.   

• lokalitaOlomouc Nový Svět
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Vyzerá to tak, že archív už zase normálne funguje, vrátane značiek archivovaných programov ("šnekov"). Ak niekomu chýbajú, stačí zrejme reinštalovať príslušnú aplikáciu. Ja som tak urobil v aplikácii pre Android a objavili sa aj za časy od 10. hodiny včerajšieho dňa, od kedy chýbali.

Edited by Fuchs Tomáš
  • lokalitaBratislava IV.
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníRouter Compal, CA modul, HD Mediabox

film Noční dravci .Každý chvíli výpadky zvuku i obrazu. Nefunguje zpětné přehrávání na HD DVR Mediaboxu.

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox

Jop zase nejde 😞 Divný je že když nejde ZZ tak mi zase naběhnou na HorizonGO na live programy které nemám v balíčku TV  🙂

Edited by Berrycz
  • lokalitaLouny
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCA modul

Zdravím. Mám problém jen já, nebo pokaždé, když si chcete něco zpětně přehrát, tak bojujete s tím, aby se vám nabídka vůbec načetla? Vždy mám informace nejsou k dispozici a po restartování, vyndání a zandání kabelů se to konečně zázrakem načte, díky.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba

Takový problém nemám.

Zkus příčinu hledat postupně tedy nejprve třeba vypojit a zapojit kabel když to nepomůže restartovat setobox a tak dále jinak nikdy nezjistíš kde je problém.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Takový problém nemám.

Zkus příčinu hledat postupně tedy nejprve třeba vypojit a zapojit kabel když to nepomůže restartovat setobox a tak dále jinak nikdy nezjistíš kde je problém.

Děkuji za zprávu. Pokusím se, nicméně se mi zdá, že pokaždé pomůže něco jiného. Někdy, když je hláška Informace nejsou k dispozici, tak postačí vytáhnout kabel z modemu a setoboxu a poté se programy načtou. Jindy nepomůže ani toto a pak už jen restartování routeru. Jindy zase pomůže projíždění programů, kde nejsou informace a kliknutím ovladačem na I - informace se postupně načtou. Ale pokud si vzpomínám, tak vždy s tím něco musím provést, jinak to samo nenaběhne nikdy.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba

Koukám že po mnoha měsících bez problémů mi už zase nefunguje ZZ. Ani na STB ani na webu. Všude mi píše, že nemám předplatné. Copak se zase děje?

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox, CA modul

Na webu se ZZ v posledni dobe nemam problem, ale vcera jsem zjistil, ze na STB (Kaon), kanal Prima, nejde spustit Asterix a Obelix, dnes totez na kanale Prima Cool - nejde spustit Tri musketyri. Pritom oba porady na webu zpetne bez problemu. Kde je zakopanej pes?

Panasonic Viera TH-42PX80EA + Kaon KCF-SA700PCO + Bose Lifestyle 30 II, Cisco EPC3208 + Asus RT-N66U

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízenímodem Cisco, HD Mediabox

Podle hotline je výpadek pro oblast Česko, vyřešen prý bude zítra.

Pochopil jsem to tak, že něco pokazili v poslední aktualizaci firmware a makají na nápravě.

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3212, Kaon SA700