Jump to content

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Zkusil jsem teď film Green Lantern a prd. Zpětné zhlédnutí není dostupné(mediabox). Že by novinka, že zpětné zhlédnutí, bude dostupné jen někdy? Asi to opravdu bude chtít, podívat se po konkurenci. Jen odchod zákazníků, asi může konečně zajistit, aby ta služba fungovala, jak má.

• Internet 100
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox,
  • jirkov
před 21 minutami, tomus napsal:

Tak jsem to teď zkusil na HD Mediaboxu a tam to funguje také.

To je moc hezké, že to zrovna teď někomu funguje, jenže to není omluvou za to, že to funguje tzv. "na heslo" - jak kdy, jak komu a jak na čem. Nikdy se nelze spolehnout, že to zrovna teď a zrovna mě půjde. Někdy to jde dobře, to je pravda. Jenže za chvíli je všechno úplně jinak - než to člověk stačí pochválit, už je to zase nekoukatelné a naopak. Jednoduše, není na to spolehnutí, dělá si to co chce. A také není omluvou, že se to na každém zařízení chová jinak. To jen svědčí o neschopnosti vyladit tu službu k 100% funkčnosti. Když už se UPC holedbá a všude reklamuje, že služba je dostupná na všech zařízeních, mělo by to také fungovat ke spokojenosti všech zákazníků.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina
V 25. 4. 2019 v 7:41 PM, retron napsal:

posunutí obrazu a zvuku pozoruji poslední týden také, streamuju HGo z iPadu do AppleTV

Mam ten stejný problém a neděje se to pouze na jednom kanalu. Navíc zkoušeno na různých zařízení (Android 7 - Horizon GO, Ubuntu 19.10 - Chrome)

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • 2x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha