Jump to content

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

V 26. 3. 2019 v 9:39 PM, RichardHorcic napsal:

Tak po dnešním opětovném zážitku z "kvalitou" služeb UPC, kdy se programy pořád zasekávaly při příšerné kvalitě obrazu, vypadávaly a donekonečna se znovu a znovu načítaly, jsem využil přiložený formulář a pokusil se popsat vše, co nefunguje. Tak mě napadá... měl jsem asi popsat jenom to, co opravdu funguje. Vešel bych se možná do jedné jediné věty a ušetřil si čas... 😢

Stalo se už v úterý... 

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Tak pořád stejná písnička. Asi takhle mi dneska šla na aplikaci Horizon GO v PC Prima ZOOM, zkoušeno mezi 21:30 až 21:45. HD kvalita? Neustálé zasekávání a nekonečné načítání. Po čtvrthodině jsem to vzdal... jinak je všechno OK 😐 

ZOOM 1.jpg

ZOOM.jpg

Když to zrovna jde, tak není co vytknout. 😊  Takhle nějak by to mělo vypadat pořád, a ne jenom někdy...

ZOOM 3.jpg

Když to zrovna šlape, není co vytknout 😊  Takhle by to mělo jít pořád, a ne jenom někdy...

Jak smáznu ten duplicitní obrázek? Proč se mi někdy ve zprávě objeví možnost úpravy, a někdy ne?

Tak, a teď zmizely ty obrázky všechny... 💀

Ááá, už se zase objevily. No tohle? 😲

Marek-26: Duplicitní obrázek odstraněn.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

2 tomus: Formulář na nahlášení problému vyplnit můžeš, ale to je asi tak všechno... Zatím efekt stejný jako brečet tady nebo na infolince, takže další velké nic. Teď se pokouším živě koukat na hokej a každou chvíli místo hokeje vidím rotující kolečko.  Víte co si myslím? Buď to opravit nechtěj, nebo to prostě neuměj.A neuměj to chlapsky přiznat.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon, modem takovej bílej, nastojato
  • Praha Žižkov
před 5 hodinami, Medvěd napsal:

2 tomus: Formulář na nahlášení problému vyplnit můžeš, ale to je asi tak všechno... Zatím efekt stejný jako brečet tady nebo na infolince, takže další velké nic.

Nemůžeš přece čekat že to hned druhý den bude lepší, nejprve musí posbírat nějaká data aby věděli kde je problém a tak to budou řešit.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

tomus napsal:

"Nemůžeš přece čekat že to hned druhý den bude lepší, nejprve musí posbírat nějaká data aby věděli kde je problém a tak to budou řešit."

Tenhle argument samozřejmě nelze za normálních okolností zpochybnit. Ovšem nabízí se otázka, co UPC řešilo od roku 2017, kdy se tohle vlákno začalo plnit stížnostmi uživatelů, i s detailně popsanými problémy 💀  

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Možná mám Alzheimera, ale nějak mi uniká, kdy byly ty problémy se zpětným shlédnutím vyřešeny.... Pokud si pamatuji, trvají od samého začátku.

Když si koupím vysavač který jde zapnout jenom někdy a pořád se zastavuje, tak ho odnesu zpátky do prodejny a vrátí mi peníze, protože je to zmetek. Když si koupím sako které má kratší jeden rukáv a všude ze švů trčí nitě, vrátí mi peníze, protože je to zmetek. A když si koupím k svačině šunku která začíná smrdět, tak jí vrátím a dostanu zpátky své peníze. Ale když uzavřu smlouvu s UPC, platím plnou palbu, ať už to funguje nebo ne. Jen se to pořád řeší, řeší, a zase řeší... bla, bla, bla... už dva roky, a NIC!!!  😠

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina