Jump to content
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Pokud se ukaze, ze uz je to fixnute, asi bych nejen ja ocenil nejaky popis, kde byla chyba a cim se to napravilo.
Zadne hyper detaily, ale precijen je to tady spis technicky zamerene forum, takze se radi dozvime vic nez "zjistili jsme zavadu a opravili jsme ji" 😉

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Ja osobne to tipujem na vymenu technologie alebo minimalne upgrade. Donedavna sa pri sledovani cez konzolu v hlavickach zobrazoval ako zdroj "Fabrix Systems VIDFX Streamer (Version: 3.8.4.9 SVN Revision: 84239)", teraz je tam "Ericsson VSPP Streamer (Version: 4.3.8.0 SVN Revision: 90834)". Firma Ericsson kupila Fabrix Systems este v 2014/2015, takze to musel byt poriadny skok...

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava

Jestli myslíš přetáčení na HD Mediaboxu, Tak to je chyba softwaru, která už je ale v nové verzi softwaru který se teď testuje a bude brzy nasazen opravena.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Přesně to jsem myslel, tak je dobře, že se na opravě pracuje. Přidat titulky a změnit jazyk audia u zpětného zhlédnutí, prý technicky, není možné? Aspoň tak mi to bylo řečeno...

• Internet 100
  • -
  • TV Komfort
  • HD Mediabox,
  • jirkov

Titulky pustit nejdou a bohužel asi ani nepůjdou, zvukovou stopu již dlouho měnit můžete.

U programů skupiny HBO jsou titulky, pokud jsou k dizpozici, již při REPLAY v obraze

Edited by technik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Teraz zasa nejde archiv cez media box. Nic nezamrza,nenacitava ale obraz počas sledovania prepina z hd do nejakeho nepozeratelneho SD. A stále. 

Opäť nepoužiteľné ☹️

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul,Horizon HD mediabox,Horizon Go
  • Trnava-východ

Už je zase nějaké špatné. Tenis Česko-Kanada bez zpětného zhlédnutí. Musel jsem přepnou na O2, (mam od nich Sport Pack), tam naprosto bez problému. Uvažuji, že UPC ponížím na Komfort a O2 povýším na L. Měl bych dvě střední nabídky, jedna se špičkovým obrazem, druhá se špičkově fungujícím zpětným zhlédnutím. 

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

už zas to nefunguje jak ma ?  strašnéé 

to vieš mne tu napisali  že všechny problemy piš adresuj  podpore UPC ,  nech to daju dokupy ! 

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • COMPAL CH7465LG, HD DVR Mediabox
  • Plzeň-jih

V 19. 4. 2019 v 11:05 PM, zofre napsal:

Ja osobne to tipujem na vymenu technologie alebo minimalne upgrade.

Tak jsem to evidentně přechválil. Bláhově jsem si myslel, že po dvou či třech dnech bezproblémového provozu se konečně zablýsklo, a chyby byly konečně odstraněny. Nevím, jestli byla vyměněna technologie, nebo proběhlo upgrade, ale rozhodně to nepomohlo. Dneska to totiž bylo opět nekoukatelné, neustálé zasekávání, načítání a zhoršování obrazu až na hranici rozmazanosti. Takže bohužel, pořád stejná písnička... 😠

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

tiež evidujem podobne chyby u zpetneho zhlednutia,   napisal som na podporu nech to daji dokupy  a píšem pravidelne  at maji co čitať 

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Plzeň-jih

Ono to vypadá, že nějaké upozorňování a psaní na podporu je naprosto k ničemu. Dokonce tady byl i úplně zbytečný formulář na popis chyb, který už ale nikde nevidím - zřejmě ho odstranili. Kdyby totiž technici četli tohle vlákno, za ty dva roky jsou tu všechny chyby stokrát podrobně popsané. Taky jsem tam naivně psal, a výsledek? Když to nedali do kupy za dva roky co si tady klienti stěžují, moje víra že to bude někdy fungovat  = 0. 

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

tak možeš isť ku konkurenci - T mobile, O2, Digi TV, ... .   premyšlam nad tym ja,  

ja viem taky cca 1 a pol roka píšem na podporu a nic .. strašné... no 😞 

je to katastrofa so službou TV , aktualne teraz  Joj Family  - nic  , udajne neni možne prehrat, prehravani selhalo, !  hruza  😓😣😥

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Plzeň-jih

Potvrzuji, dnes večer ZZ funguje velice špatně nebo nefunguje vůbec. Neustále se zasekává, načítá a přeskakuje do mizerné kvality, popř. se rovnou objeví hláška, že "Video nelze v téhle chvíli přehrát".

Zkoušeno ve webovém prohlížeči Chrome (Verze 73.0.3683.103) a v aplikaci W10.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Já včera večer po 22. hod. koukal na malém HD Mediaboxu na ZZ na HBO a jelo to normálně bez záseků, pouze obraz se občas jako vždy zvětšoval zmenšoval.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

Takže nejenom včera večer, ale také dneska je služba téměř nepoužitelná. Nyní pokus o zpětné zhlédnutí Bláznivé střely na Filmboxu - když už se konečně podařilo na několikátý pokus film spustit, každých pět vteřin se to začalo přepínat mezi oříznutým formátem 4:3 a celoobrazovkovým režimem,  současně s viditelným zhoršením obrazu. Po pěti minutách "blikání" jsem to prostě vzdal...😢

Ještě náhledy...

Filmbox2.jpg

Filmbox1.jpg

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

před 11 hodinami, tomus napsal:

Já včera večer po 22. hod. koukal na malém HD Mediaboxu na ZZ na HBO a jelo to normálně bez záseků

Po desáté možná, ale před desátou ne. Já jsem si něco pouštěl zpětně asi od půl deváté a zhruba hodinu to jelo s občasnými záseky, ale jelo. Okolo půl desáté se frekvence záseků zvýšila a po pár minutách se rozpadlo spojení a byl konec. Počkal jsem do půlnoci a pak jsem to dokoukal, to už zase fungovalo dobře. Prostě mezi osmou a desátou je to smrt, nic se nezměnilo.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Ono to nešlo už během dne. Ta Bláznivá střela šla na Filmboxu od 14 hod. a já chtěl začít koukat zpětně někdy po čtvrt na tři...  NEPOUŽITELNÉ !!!

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Včera niekoľko pársekundových zásekov medzi 20:00 a 21:30, STV2, dokument Dejiny europy. Obraz kmitá stále. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Bratislava

Je potřeba se smířit s tím , že fungovat to prostě nikdy pořádně nebude. Já počkám do léta , kdo koupí práva na anglickou fotbalovou ligu a přejdu buď k O2 nebo Digi (T-mobile) Tam všude to funguje bez problémů. Ono to prakticky nefunguje jen u UPC.

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • COMPAL CH7465LG,HD Med,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany

Dnešní dokument od 14:00, na N.G.WILD -  v 17:10 pokus o zpětné zhlédnutí. KATASTROFA!  Nekonečné zasekávání, načítání a zhoršování obrazu, takže opravdu zůstalo jen u toho pokusu... 😢

Nat. Geo. Wild 2.jpg

Nat. Geo. Wild.jpg

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Možná by bylo dobré kdyby jste uvedl, na jakém zařízení Horizon Go sledujete, například počítač, Mediabox, mobilní telefon atd., protože na každé platformě se to může chovat jinak.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

před 52 minutami, tomus napsal:

protože na každé platformě se to může chovat jinak

...coz je mimochodem uz samo o sobe SILNE PROTI zasadam dobre user experience!
A pokud je uz tento prazaklad cele platformy navrzen takto blbe, nemuze z toho nikdy vzejit nic rozumneho.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Před hodinou, tomus napsal:

Možná by bylo dobré kdyby jste uvedl, na jakém zařízení Horizon Go sledujete, například počítač, Mediabox, mobilní telefon atd., protože na každé platformě se to může chovat jinak.

Tomus, nic proti Vám, vím, že to myslíte dobře. Ale tyhle informace se tu po mě chtějí pořád dokola, už jsem to v tomhle vláknu vypisoval minimálně třikrát, a to bez žádné reakce. Dokonce jsem to jako ko....t  znovu vypsal do toho slavného, úplně zbytečného formuláře. Už nemám sílu psát to znovu a znovu, pořád dokola, evidentně to stejně k ničemu nevede, snad jen k mozolům na prstech od neustálého psaní.... Prostě to vypadá tak, že si s tím UPC buď neví rady, nebo na to prostě serou. Hlavně že klienti platí.

PS: Snažil jsem se dnes koukat na Černé ovce, a opět hrůza. Pořád stejné problémy, vypisovat je znovu nebudu. 

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Já včera zkusil ve 23:00 pustit Mordpartu z úterka. Z APLIKACE HORIZON GO mne to nejdřív asi pětkrát vyhodilo , ale já byl trpělivý. a ono se to nakonec opravdu rozběhlo , ale obraz posunutý se zvukem asi o 3 vteřiny. Tak jsem si nainstaloval prima play a koukal přes to. Bohužel to takto jde obejít je u pořadů ČT a některých z PRIMy. Už mne to vážně přestává bavit a opravdu přejdu tam , kde to funguje. Tady se jen kecá , jak se pracuje na nápravě a skutek utek.

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • COMPAL CH7465LG,HD Med,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany