Jump to content
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Osobně to teď testuji na 6-ti zařízeních a na všech neregistruji žádný problém se sníženou kvalitou obrazu

Na jakém zařízení sledujete Replay TV?

Edited by technik
  • lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

To same tady. Zkousim Prima ZOOM, Titanic: Nasledky.
Windows 7, prohlizec Seamonkey (tj. Firefox).

Soucasne s tim na stejnem stroji v Chrome Aminal Planet HD, Projekt Grizzly - funguje.
Zkousim ten samy porad v Seamonkey (zatimco mi stale hraje v Chrome) a nefunguje (Video nyni nelze prehrat).

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

před 58 minutami, technik napsal:

Osobně to teď testuji na 6-ti zařízeních a na všech neregistruji žádný problém se sníženou kvalitou obrazu

Na jakém zařízení sledujete Replay TV?

Sleduji na stolním PC přes aplikaci Horizon GO, propojeno s HD mediaboxem ethernetovým kabelem. Internet 300, nemám žádné problémy ani se sledováním on line videí ve 4K. To zhoršení kvality obrazu není trvalé, většinou trvá jen 20 - 30 vteřin, někdy ale i několik minut. Pak je zase na chvíli vše OK. Takže když tohle dělá celý večer, není divu že jsem (abych to řekl slušně) nas...rozmrzelý. Zhoršení obrazu většinou provází neustálé zasekávání s hláškou o načítání, občas vysílání úplně vypadne a musím ho znova spustit. Je zajímavé, že tyhle problémy mám jen jen při sledování UPC, nikde jinde problémy s přehráváním čehokoliv nemám. Mám teď zkušebně na měsíc aktivovaný i Skylink, a ani tam žádné výpadky, ani zhoršenou kvalitu obrazu nepozoruji. 

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

před 18 minutami, Evzen napsal:

Zkousim ten samy porad v Seamonkey (zatimco mi stale hraje v Chrome) a nefunguje (Video nyni nelze prehrat).

Tak v Chrome se mi rozjede cokoliv na prvni dobrou, v Seamonkey naopak vubec nic, ani live TV.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sledoval jsem od 22 hodiny ZZ na HD Mediaboxu a vse jelo bezproblemu, ted jsem zkusil pustit HGO na PC v Opeře a take jede.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Za mňa hlásim zlepšenie, v čase medzi 19:15 a 20:30 sledované z archívu STV1 Správy a Šport, zaznamenal som len pár trhaní a viditeľné zhoršenie kvality v športových správach. Blikanie obrazu je ale bez zmeny. Potom som ešte skúšal archív po 23:00, bez trhania. Sledované na Kaon SA900 (mediabox bez nahrávania)

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníHD Mediabox

před 4 hodinami, Satanik napsal:

Za mňa hlásim zlepšenie, v čase medzi 19:15 a 20:30 sledované z archívu STV1 Správy a Šport, zaznamenal som len pár trhaní a viditeľné zhoršenie kvality v športových správach. Blikanie obrazu je ale bez zmeny

No, nechci být hnidopich. Ale jestli jsi při testování zaznamenal pár trhání, viditelné zhoršení kvality a přetrvávající blikání obrazu, tak to má být jako zlepšení? 😲

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

@RichardHorcic:  áno, je to zlepšenie v porovnaní s inými dňami, keď v tom istom čase bola intenzita trhania podstatne vyššia a nešlo to reálne sledovať. Nehovorím predsa,  že je to na 100 percent fixnuté, možno je to len náhoda, uvidíme.

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníHD Mediabox

Satanik - nechci ti to samozřejmě vyvracet. Jestli jsi zaznamenal zlepšení, máš k tomu jistě důvod, to musíš posoudit především ty sám. Bratislava je přece jen od Bíliny poměrně daleko, takže podmínky příjmu se mohou diametrálně lišit. 

Nicméně, dneska večer jsem zaznamenal v aplikaci Horizon Go na PC, totální výpadek. Nefungovalo přihlášení a v průvodci se zobrazovala hláška, že žádný program není k dispozici. Jen černá, prázdná tabulka. Naštěstí se to během půlhodinky srovnalo, a pak už to běželo prakticky doteď (ťuk, ťuk, ťuk) celkem bezproblémově. Co však přetrvává i nadále, je spuštění jakéhokoliv programu. Většinou se donekonečna točí kolečko, a program se spustí až na druhý, třetí, často až na pátý pokus. Když to konečně naskočí, pak už to hraje vcelku dobře. Tedy pokud nenastanou problémy s kvalitou obrazu, a neustálým zasekáváním...   

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Jako aplikaci pro Win10? Ta mi jde v pohodě, program najede za chvíli, ze začátku nízké rozlišení, ale do 5-10 sekund pak už krása. Jakou verzi máte? Já mám 180.41.0 resp. 2.9.1.0

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Dnes přibližně mezi 18-19 na malém Kaonu ZZ neustálé přepínání kvality. Nepadalo to úplně na tu nejnižší, ale neustále to lítalo mezi plnou kvalitou a nějakou střední. Takže zlepšení nic moc.

• lokalitaZlín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

před 1 hodinou, zby napsal:

Dnes přibližně mezi 18-19 na malém Kaonu ZZ neustálé přepínání kvality. Nepadalo to úplně na tu nejnižší, ale neustále to lítalo mezi plnou kvalitou a nějakou střední. Takže zlepšení nic moc.

Podle mě to střídání kvality obrazu vůbec nesouvisí s tím, jestli máš malý box nebo cihlu, ani s typem prohlížeče nebo dokonce operačním systémem. Ten signál už nejspíš takhle do zařízení přichází, a je jedno na čem to kdo sleduje, nebo jaký používá prohlížeč. Kdyby bylo špatné něco z toho, byla by kvalita mizerná trvale, a takhle by to neskákalo. 

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Tak už jsem chtěl UPC pochválit, jak to dneska jede bez problémů a v dobré kvalitě... a BINGO! Úderem dvaadvacáté hodiny výpadek uprostřed slova, a hláška s omluvou, že video nelze přehrát... teď se marně pokouším to znovu pustit 😩 

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Takže za posledné 4 dni zatiaľ ide archív celkom dobre, t.j. neseká, a nedochádza ani k viditeľnému zhoršeniu kvality. Sledujem to len na malom mediaboxe, takže iné spôsoby neviem posúdiť. Čo pretrváva, je zmenšovanie a zväčšovanie obrazu. Bolo by zaujímavé, ak by niekto od UPC napísal update, čo, a či vôbec, s tým robia.

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníHD Mediabox

před 9 hodinami, Satanik napsal:

Takže za posledné 4 dni zatiaľ ide archív celkom dobre, t.j. neseká, a nedochádza ani k viditeľnému zhoršeniu kvality.

Nejsem si jistý, jestli se jedná o poslední 4 dny (spíš tak 2 dny), ale jinak mohu souhlasit. Zatím to jede dobře, bez sekání a bez neustálého zhoršování kvality obrazu. Kéž by to takhle vydrželo 😊

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Hmm, chtěl jsem si před chvíli pustit zpětně dnešní Top Gear na Coolu.  Zase velký p*d. To si pište, že už už letím zase vyplňovat nějaký přitroublý formulář, na to už jsem se před nějakou dobu nechal nachytat a stejně to je k  ničemu. No, kdyby to někoho zajímalo, tak se to kousalo a kousalo a kousalo v kvalitě asi tak 240 řádků. Tak jsem to vypnul, abych si ještě vztekem nerozmlátil plasmu, která na rozdíl od UPC funguje a nemůže za to.

Fakt dík. Čím dál tím víc jsem přesvědčený o tom, že jsem při volbě kabelovky akorát blbě naletěl lživému marketingu. Ten agent co tu polepil barák mně zdůrazňoval mimo jiné úžasnou možnost dívat se na pořady až sedm dní zpět...

• lokalitaPraha Žižkov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon, modem takovej bílej, nastojato

před 9 minutami, Medvěd napsal:

Hmm, chtěl jsem si před chvíli pustit zpětně dnešní Top Gear na Coolu.  Zase velký p*d.

Tak v sobotu jsem neprozřetelně pochválil UPC,  jak to zatím dobře jede a projevil přání, aby to tak vydrželo. NEVYDRŽELO!  Medvěd to napsal zcela přesně. Dneska opět stejný problém se zhoršováním kvality, zasekáváním a neustálým načítáním. Ten formulář je podle mě taky na nic, nejspíš má jen odvádět pozornost a oddalovat řešení problémů, s kterými si UPC evidentně neví rady. K čemu znovu vypisovat všechny problémy do nějakého formuláře? Kdyby si technici pročetli třeba tohle vlákno, zjistili by, že toho tady je napsáno víc než dost a všechny problémy jsou tu detailně popsané...😩

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

před 1 hodinou, Medvěd napsal:

Tak hlavně aby nám vydrželo!

Také moje přání. Včera i dneska prakticky žádné problémy, kvalita obrazu skvělá, žádné zasekávání se nekonalo. A tak je to spravne, tak to ma byt 😊

Jen to samotné spuštění programu by možná chtělo ještě trochu "poštelovat", často se to spustí až na druhý, či třetí pokus. Ale to je to nejmenší co mě trápí, hlavně že to potom běží bez problémů.    

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,