Jump to content
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

20:10 - 20:25 - Prima Max. Opět marné, téměř čtvrthodinové zkoušení, pustit si přes zpětné shlédnutí Bondovku. Naštěstí UPC problémy pružně řeší, a dělá všechno pro maximální spokojenost zákazníků...  Nakonec jsem stejně skončil u Skylinku 😓

007.jpg

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Je to jako v té pohádce o chytré Horákyni. Ta taky přijela - nepřijela, oblečená - neoblečená a přivezla dar - nedar....  A UPC jednoduše funguje - nefunguje 😢

Tady jsou všechny restarty, odpojování a znovu připojování kabelů úplně zbytečné. Ta služba je prostě problémová od samého začátku, a UPC se už víc jak dva roky dušuje, jak to řeší... Svůj podíl na tom má nejspíš i ten Čínský (údajně Britský) šmejd, který UPC pronajímá za nehorázný peníze.

Edited by RichardHorcic

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Spočítali jste si někdy, kolik za tenhle poruchový a věčně problémový zmetek zaplatíme na pronájmu za rok? Za pět let?

Kopírováno z mého vyúčtování:      PRONÁJEM HD-DVR MEDIABOXU  -  157,02 Kč   -  21 %, 32,97 Kč, -   189,99 Kč

Za rok to dělá 2280 Kč, a za pět let už 11400 Kč!  Za jedenáct a půl tisíce už lze dneska koupit opravdu kvalitní, špičkový výrobek. Jenže to by nebylo UPC, aby si to neošetřilo. Jejich karta totiž v žádném jiném zařízení, než v tomhle Čínském šmejdu nefunguje, navíc je párovaná a nejde zaměnit ani mezi těmito jednotlivými STB  😒 Takže suma sumárum - dokud lidi platí, může být UPC v klidu. Nač řešit nějaké problémy.... 💀

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

já zase vůbec nechápu jak je možné tohle. Měl jsem 1,5 roku HD DVR MEDIABOX zpětné přehrávání fungovalo .Teď jsem to vyměnil za HD Mediabox přivezli ten krám Kaon KCF-SA700 zpětné přehrávání záhadně přestalo fungovat .To jsou samé záseky a výpadky až hrůza .Co s tím dělat ???Dělá to hlavně večer ,ale před výměnou tohle nedělalo.

Edited by Pavel m
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

před 5 hodinami, Pavel m napsal:

Teď jsem to vyměnil za HD Mediabox přivezli ten krám Kaon KCF-SA700 zpětné přehrávání záhadně přestalo fungovat .To jsou samé seky a výpadky až hrůza .Co s tím dělat ??

A Internet ti jede normálně i večer?

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Tomusovi to určitě funguje. Mne bohužel opět ne. 

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • COMPAL CH7465LG,HD Med,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany

Tomus je zřejmě klikař. Kdykoliv se vyskytnou nějaké potíže s přehráváním (a to je téměř neustále), Tomusovi to funguje bez problémů...😏

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

To tam můžou nechat pripichnuty pořád. Nebo napsat kdy to chvilku funguje , to bude míň často

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • COMPAL CH7465LG,HD Med,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany

před 21 hodinami, tomus napsal:

A Internet ti jede normálně i večer?

myslím ,že signál je dobrý  ???

Poznámka 2019-04-07 135941.png

Poznámka 2019-04-07 140003.png

Edited by Pavel m
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Most

Díky tomu jejich výhodou zpětné zhlédnutí není dostupné od 4. hodiny až do 23.45, 6.4. Aby si člověk preventivně pořady radši nahrával.

• Internet 100
  • -
  • TV Komfort
  • HD Mediabox,
  • jirkov

Kdyby UPC všechno šlapalo tak jako internet, nebylo by myslím co vytknout. Stabilní, jen s ojedinělými výpadky, rychlost slušná... prostě s internetem jsem spokojený. Škoda jen, že silně pokulhává kvalita TV vysílání (zejména služba zpětného shlédnutí), které je bohužel většinou nepoužitelné...

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

26 minutes ago, RichardHorcic said:

Škoda jen, že silně pokulhává kvalita TV vysílání (zejména služba zpětného shlédnutí)

Pozor, linearni TV vysilani (tedy pokud tim myslis spis prijem) nema se zpetnym zhlednutim nic spolecneho.
S klasickou kabelovou TV neni, pokud vim, zadny problem a patri kvalitou k tomu nejlepsimu, co mistni trh nabizi.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

To je pravda, asi jsem se jen špatně vyjádřil. Musím uznat, že kvalitu obrazu má UPC skvělou, rozhodně lepší než třeba Skylink, s kterým mohu srovnávat. Na druhou stranu u Skylinku problémy se službou ZS evidentně nemají a funguje jim to narozdíl od UPC bezproblémově. Takže se stává hodně často, že po marné snaze něco si na Horizon GO pustit zpětně, u toho Skylinku nakonec stejně skončím. A to i za cenu, že oželím o něco horší kvalitu obrazu...   

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

před 5 hodinami, Pavel m napsal:

myslím ,že signál je dobrý  ???

Poznámka 2019-04-07 135941.png

Poznámka 2019-04-07 140003.png

Signál je ok, ale teď večer to klidně může vypadat úplně jinak, Chce to sledovat v průběhu dne vícekrát. Ale problém samozřejmě může být klidně úplně jinde.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

tomus:

Dostal jsem email o továrním nastavení od UPC. To co uvádí to nefunguje pořádně .Kaon 700 se sekne u nabídky Vítejte čekám 10 minut a nic. Musím vytáhnout z elektrické sítě a instalace se normálně dokončí.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Most

V 6. 4. 2019 v 11:06 AM, Pavel m napsal:

já zase vůbec nechápu jak je možné tohle. Měl jsem 1,5 roku HD DVR MEDIABOX zpětné přehrávání fungovalo .Teď jsem to vyměnil za HD Mediabox přivezli ten krám Kaon KCF-SA700 zpětné přehrávání záhadně přestalo fungovat .To jsou samé záseky a výpadky až hrůza .Co s tím dělat ???Dělá to hlavně večer ,ale před výměnou tohle nedělalo.

Každý z těchto STB využívá jinou platformu pro streamování. Proto se můžou chyby projevovat jinak.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

A nejde to sjednotit nebo nesjednotí se to s novým 4k boxem?

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Sjednotit to nejde - různé platformy (win, Android, iOS, "cihla")

prosím všechny, aby dnes večer co nejvíce testovali funkčnost replay TV

Edited by technik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Mam Horizon Go na niekolkych android zariadeniach (android tv boxy, tablet) a archiv funguje ok... Na Kaone 900 ZZ nepouzivam, tam boli problemy......

Edited by king555
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Kaon KCF-SA900PCO, 2xCAM, Compal
  • SR LV

Včera archív celkom dobre medzi 19:30 až 22:00, potom začal zase sekať. Dnes otestujem, uvidíme. Ináč, niekto tu písal, že živé vysielanie ide dobre, ale teraz pozerám hokej na STV2, a občas to seká. To len tak pre info.

Trochu som sa na ten archív pozrel, a vyzerá to tak, že mnou spomínané "blikanie" obrazu, čiže mierne zmenšenie a následné zväčšenie obrazu, sa deje vtedy, keď sa mení kvalita streamu. Tá sa mení priebežne počas sledovania, niekedy až do extrému, veď nejaké screenshoty tu už boli. Možno by bolo dobré, ak by mal mediabox nejakú nastaviteľnú cache. Nevadilo by mi, ak by za začal program prehrávať neskôr, hlavne nech je to plynulé. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Bratislava

před 9 hodinami, technik napsal:

prosím všechny, aby dnes večer co nejvíce testovali funkčnost replay TV

Tak testuju, a testuju, a testuju, a.....a nějaké zlepšení je nejspíš jen zbožným přáním. Stejné nekonečné načítání, stejné zasekávání, a kvalita? Škoda mluvit, tomu já rozhodně HD neříkám 💀

Cinema.jpg

Barrandov.jpg

ZOOM.jpg

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina