Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Tohle může vysvětlit, proč se zasekává přehrávání okolo osmé večer, ale nemůže to vysvětlit, proč mi ve dvě ráno STB hlásil, že nemám předplaceno. Nebo je snad ZZ ve dvě ráno tak přetížená, že nedokáže ani ověřit, ke kterému zákazníkovi patří který STB? A jak to může vysvětlit, že mi v jednom okamžiku jde ZZ v HG, ale nejde na STB? Jak to vysvětlí problémy, které má @Dadko, že mu ZZ přestává fungovat po 22. hodině a jen na jednom ze dvou STB?

Taky vyloženě není pravda "Týká se to služby Zpětné zhlédnutí jako celku, čili se vztahuje na všechny zákazníky", v jeden okamžik to někomu jde a jinému nejde. Jasně, může se stát, že systém některé požadavky stihne vyřídit a jiné ne, ale to zase platí jen pro špičku, ne pro pozdní noc nebo dopoledne.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

mě přijde poněkud alibistické tvrdit, že to je dodatečná služba, případně zdarma, tudíž ji nelze kompenzovat. také je rozdíl "zdarma" a "v ceně".

ale je jasné jak to celé vzniklo, UPC to spíchlo rychlou jehlou aby zákazníci neutíkali k O2, které ZZ mělo snad o tři roky dříve. Bylo to znát již z toho, jak UPC prezentovalo celé Horizon GO, jako službu určenou ke sledování mimo domov (proto také zezačátku blokovala AirPlay apod.), takže je to trochu cimrmanovské, zavedli službu a lidi jí začli používat. Mimoto znám mnoho lidí, které už jinak než nelineárně TV nesledují, kteří jsou oprávněně dotčení, protože služba, za kterou si platí nefunguje a kompenzace jim byla zamítnuta z důvodu viz. výše.

Další věc, přišly mi už asi 3x SMS, porucha, kterou jsme evidovali ve Vasi lokalitě je opět v řešení. Na odstranění závady intenzivně pracujeme. V kombinaci s další SMS o planovaném výpadku služeb je to poměrně matoucí a asi by nebylo špatné specifikovat minimálně zda se jedná o TV/net/Horion Go.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

No, ja zase kazdy vecer po 22:00 rozmyslam, na ktorom z 2 STB bude ZZ fungovat. Posledne dni je to ten druhy v spalni, ktory je prave pouzivany skor vecer.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem TC7200, HD Mediabox 2x

Sdílet toto téma

Dnešní poslední díl První republiky na ČT 1 bez možnosti zpětného zhlédnutí. Schází ikonka pro zpětné přehrání jak v EPG na STB, tak i v aplikacích. Pořady před i za tímto dílem přitom přehrát jdou.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Tak vcera asi po dlhsej dobe som konecne mohol ZZ pouzit normalne na oboch STB, tak uvidime ci to nie je len predcasne radovanie. Snad to uz takto vydrzi. Obcas sa mi to sice zaseklo so chybou REP041, ale po spusteni znovu zase fungovalo.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Jak vám funguje zpětné zhlédnutí od pátečního rána? Je tam z vaší strany zlepšení nebo stále registrujete výpadky, zasekávání nebo hlášku "předplatit balíček"? 

Díky za vaší zpětnou vazbu. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

před 7 hodinami, David - UPC napsal:

Jak vám funguje zpětné zhlédnutí od pátečního rána? Je tam z vaší strany zlepšení nebo stále registrujete výpadky, zasekávání nebo hlášku "předplatit balíček"?

Mně už minulý týden fungovalo ZZ bez chyb. Až do čtvrtka. Pak jsem už STB nezapínal a zapnul ho až dnes odpoledne. ZZ nefunguje vůbec. Říkal jsem si, že by to mohlo mít něco společného s koncem měsíce, že není načteno předplatné, ale naživo mi hrají všechny programy včetně HBO, tím to nebude. V EPG mám u všech programů v levém sloupci pod logem programu nápis "Program není..." (víc se nevejde, nevím co není). Při pokusu o ZZ (je jedno jestli ze soboty, neděle nebo z dneškatěsně před zapnutím i těsně po zapnutí STB) se mi objeví hlášení, že program vůbec nemám předplacen. Ne ta původní, že nemám předplacen balíček umožňující ZZ, ale že nemám předplacen samotný program. Ten program, na který právě koukám...

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

před 7 hodinami, David - UPC napsal:

Díky za vaší zpětnou vazbu. 

Zdravím, nechci to zakřiknout, ale od pátku mi zpětné zhlédnutí funguje naprosto bez problému, kéž by to tak vydrželo.

Do té doby se mi také nepravidelně objevovala hláška " předplatit balíček ", jiné výpadky nebo zasekávání jsem  ani v minulosti nezaznamenal.

• lokalitaBrno - Štýřice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Tak už je mi jasný, proč se najednou začala přiznávat chyba se ZZ a tak usilovně se na tom mělo začít pracovat, když O2 konečně prodloužilo možnost ZZ na týden.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníNevím

Sdílet toto téma

Dobrý den. 

služba Horizon go opět nefunguje. Při jejím spuštění přes ntb ani nenaběhne a hlásí, že služba není k dispozici... nejde se tedy podívat vůbec na nic...

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Nechápu David - UPC tvůj postoj když jsem tu dal návod přes DNS Google kde vše funguje jak má a hlamě neblokovaný internet od vás proč si to tu smazal my platící zákazníci za vaší neschopnost nemůžeme

• lokalitaTeplice-Prosetice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

No, mne to dnes o 22:30 spadlo na Horizon.tv a uz nedabehlo a hlasi aktualizujte predplatne a na jednom zo STB hlasi, ze nemam zaplateny balicek. Druhy STB netusim, nechce sa mi ho zapinat :(

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Bohuzel potvrzuju, ted jsem ZZ zkousel na malem HD Mediaboxu a nefunguje - hlasi ze program neni objednan,
doufam ze se to UPC podari dat dohromady aspon do vanoc, jinak je klienti sezerou.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

před 10 hodinami, tomus napsal:

Bohuzel potvrzuju, ted jsem ZZ zkousel na malem HD Mediaboxu a nefunguje - hlasi ze program neni objednan,
doufam ze se to UPC podari dat dohromady aspon do vanoc, jinak je klienti sezerou.

Nesežerou. Neudělají vůbec nic. Jen budou v tichosti skřípat zubama.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

Zpětné shlédnutí opět nefunguje. Šlo to asi 3 dny
"Funkce zpětné shlédnutí není aktivována. Kliknutím na PLAY se zobrazí okno pro odsouhlasení funkce Zpětné shlédnutí."
Už mě to fakt nebaví...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

• lokalitaOlomouc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku