Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Nevim, jestli to neco pomuze, ale ja s UPC resil (nekdy od unora!) chybejici programy v Horizon GO. Vzdycky se treba objevily v nabidce, ale treba po pul dni se zase ztratily a treba mesic nebyly. Prubezne jsem to resil snad s 10ti lidmi, jak si to postupne predavali. Az ten posledni (minuly mesic volal), ze uz konecne nesli pricinu a ze je problem v hlavni databazi, kde se to bude muset vsechno opravit. Vsechna cest, trvalo to sice dlouho, ale od toho minuleho mesice to slape jako hodinky. Evidentne to melo nejakou pricinu s mym prihlasenim - pokud jsem nebyl prihlaseny, v nabidce se zobrazovaly vsechny programy. V okamziku, kdy jsem se prihlasil, zmizely. A tohle mi pripada podobne - jako by to bylo navazovane na nejake cislo (MAC adresa?) toho STB, ze u nekoho ze dvou treba jeden jede a druhy ne. Sahne si do nejake DB, kde je info o predplatnem pro dany pristroj?

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Never ending story totoc.. Aktualizovat předplatné.. Vždyť je to pomalu denně?!

To je vážně takový problém dělat kumulativní, řádně otestované a tedy plně funkční aktualizace jednou za měsíc, a to nikoliv v hlavním vysílacím čase, ale kupříkladu v pět ráno, jako to v 21. století dělá absolutní většina seriózních a technicky vyspělých společností?

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 240
  • televizeBusiness Exclusive
  • telefonBusiness EU
  • zařízenímodem, mediabox

Sdílet toto téma

Ach jo, je neděle večer, po dlouhé době chceme využít zpětné zhlédnutí a prd!!!

V Horizon Go na mobilu i ve W10 i v prohlížeči ... všude nějaká varianta hlášení: "Na sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné".

Na stránce Moje UPC je text upozorňující na výpadek služeb týkající se zpětného přehrávání drze přiznávající, že problém trvá minimálně už od 16.11. a dodnes, nejenže není vyřešen, ale není ani znám termín opravy!!!

To jsou teda služby! 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Mrzí mě, že to musím stále opakovat, ale výpadek stále trvá a předpokládám, že ještě pár dní trva bude :( Celá věc se řeší na korporátní úrovni s nejvyšší prioritou. 

Jakmile dostanu nové info, určitě sem napíšu.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

zby    1

A ještě byste si mohli opravit odkazy u hlášení o tom výpadu (např. z předchozího náhledu freekarol - "... klikněte, prosím, na tento odkaz.")

A výsledek:

myupc.jpg.b95f1c402a8ff986375c3e69acbe5a41.jpg

• lokalitaZlín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

Taky mi dnes ZZ nejde. Píše to, že si ho mám aktivovat. Jinak @David - UPC trochu mě mrzí, že se to dostalo až takhle daleko. O problémech s HGO/ZZ mluví několik lidí už od léta, mě včetně, a nikdo z UPC ten problém neviděl nebo nevěřil. Až nyní, po měsících stupňování, kdy to postihlo téměř všechny a je to jasné. Fakt nevím, jestli jste to tehdy opravdu v UPC neviděli anebo jste doufali, že ten problém zmizí a chtěli to zamluvit. Aspoň, že se to teď už konečně fakt řeší. Snad důkladně a naposled. 

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

No, ja som sa vcera v noci po 22:00 potesil, ze aspon na jednom zo STB zacalo fungovat aj po 22:00, kedze par dni nefungovalo ani na jednom po 22:00 a pridem domov a ono to nefunguje uz vobec. Fakt zaujimavy sposob opravy. Hold neostava asi nic ine, len sa stazovat a cakat.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem TC7200, HD Mediabox 2x

Sdílet toto téma

Je to furt neco, ted zadne zpletne zhlednuti a aktualizace predplatneho. Selektivne, nebo synchronne na vsech zarizenich. Jen jsem se chtel podelit. Ja posloucham stiznosti od zeny, ze jsem vybral UPC.

• lokalitaPraha 7 Holesovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

48 minutes ago, Galvani napsal:

Je to furt neco, ted zadne zpletne zhlednuti a aktualizace predplatneho. Selektivne, nebo synchronne na vsech zarizenich. Jen jsem se chtel podelit. Ja posloucham stiznosti od zeny, ze jsem vybral UPC.

No, nie si sam. Tiez to pocuvam od polovicky, ale s internetom som spokojny, tam problem nie je. Tak uvidime ako rychlo ZZ opravia.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem TC7200, HD Mediabox 2x

Sdílet toto téma

To je zajímavé, já jsem si tu stěžoval asi nejvíc, a teď mi ZZ běží pořád. Včera večer jsem to zkoušel na STB i v HG, teď koukám na HG a hraje. Snad to nezakřiknu :D

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

"Podle všeho je technické zázemí služby poddimenzováno a nestačí na zvyšující se poptávku. Proto ve špičkách dochází k výpadkům, zasekávání nebo celkové nedostupnosti služby. UPC potvrzuje, že je služba přetížená a nezvládá nápor zákazníků, řešením je kompletní upgrade a navýšení kapacity."

Takže je to přesně tak, jak jsem od první chvíle s pár dalšími lidmi už před několika měsíci od léta celou dobu tvrdil. Co na to říct... Kompenzaci za nefunkčnost a zpětnou vazbu/radu asi chtít nebudu a ani by nebyla pořádně možná, jak je vysvětleno v článku, který doporučuji všem celý přečíst. Kromě toho už mám TV nabídku Komplet jako částečnou kompenzaci za jiné problémy z dřívějška, telefon nechci a rychlost internetu celkem stačí - moc toho tedy v mém případě by ani vymyslet (snad kromě ještě dalšího snížení ceny nebo navýšení rychlosti netu) nešlo i kdyby UPC chtělo. Já jsem rád, že se ten problém konečně řeší a že bude snad zdárně dořešen a bude od toho na chvíli pokoj. A taky jsem rád, že UPC konečně přiznalo otevřeně barvu a nezabořilo zcela hlavu do písku. Jen to mohlo přijít podle mě trochu dříve. Chápu, není to schválně. Chápu, může se stát. Chápu, je to služba navíc. Chápu, UPC je nadnárodní firma. Chápu, chce to čas. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že je něco trochu špatně. Doufejme, že se UPC z toho poučí a do budoucna odhadne některé věci lépe. Holt asi UPC roste rychleji a více, než čekalo a nestíhá. I tak ale musím zaklepat, neboť 90% času zbývající mnou využívané služby pracují jak mají a jen těžko bych hledal lepší poměr ceny/služeb - nemluvě o kvalitě.  

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku