Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

včera večer jsem pustil v 21:00 hodin NOVA HD zpětný přehrávání filmu Něžné vlny zásek po 40 minutách a nic .Film se potom vůbec nerozběhl . Zkoušeno na HD DVR Mediabox ( cihla)

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Hm, tak dnes znova, o 21:00 pusteny film zo ZZ a vsetko v pohode. Akonahle skoncil a chcel som si pustit iny, zase mi to zahlasilo, ze nemam zaplateny balicek spetneho zhliadnutia. Hlavne, ze na oficialne staznosti cez kontaktny formular vobec nikto nereaguje. Nechapem, ako sa mam potom dozadovat, aby bol tento stav napraveny. Samozrejme tento problem sa mi vyskytuje iba na jednom z prenajatych STB. Na druhom je vsetko v poriadku aj po 22:00.

Upraveno uživatelem Dadko
  • lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem TC7200, HD Mediabox 2x

Sdílet toto téma

Tak u mě spokojenost dlouho netrvala. Dnes prý na opět nemám předplacen balíček, který by umožňoval ZZ :( A to pro jistotu jak na STB tak v HG. Když už nefunguje nic, tak asi budu muset podat výpověď. Se změnou poskytovatele TV nebude problém, ve vchodu máme dotaženu optiku od dvou místních operátorů, kteří oba poskytují IPTV a jak vím od sousedů, ZZ u nich funguje stoprocentně. Mám sice věrnostní období, takže budu muset při výpovědi něco doplácet, ale já chci ZZ používat, takže mi to za to stojí.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Co je divne, tak u mna sa ta chyba prejavuje iba na jednom zo zapozicanych STB a iba po 22:00, rano zase vsetko normalne funguje, nechapem. A reakcia z klientskeho centra uz tyzden ziadna. Pritom MyPrime normalne funguje. Len ZZ nefunguje.

Upraveno uživatelem Dadko
  • lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Mohli by s tím něco udělat, pustil jsem si na ZZ partičku a po první reklamě to bylo nesledovatelný, zvuk posunutej a neustále drobné záseky. Poslední dobou to je fakt na nic, jak Horizon Go aplikace tak teď i zpětné zhlédnutí. 

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

Já jsem STB radší dneska vůbec nepouštěl, abych se nemusel rozčilovat. Teď jsem zkusil HG (přes prohlížeč, nemám aplikaci, jsem na Win7) a stejně jako @Arcao zase nemám předplatné.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Výpadek a možné problémy se zpětným zhlédnutím bohužel i nadále trvají :( Odeslal jsem veškeré zpětné vazby, včetně čísel smluv, co jste mi naposílali. Doufám, že se tento týden někam posuneme. Jakmile dostanu nové informace, napíšu sem.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

5 minutes ago, David - UPC napsal:

Výpadek a možné problémy se zpětným zhlédnutím bohužel i nadále trvají :( Odeslal jsem veškeré zpětné vazby, včetně čísel smluv, co jste mi naposílali. Doufám, že se tento týden někam posuneme. Jakmile dostanu nové informace, napíšu sem.

Zdravim Davide, ja som uz niekolko krat pisal, ze mam problem so spetnym zhliadnutim, ale iba na jednom z 2 zapozicanych STB a iba v case od 22:00 do rana cca 6-8:00. Mimo tuto dobu spetne zhliadnutie funguje uplne normalne.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Bohuzel se pridam do klubu, posledni dobou neustale chyba 33 nebo 41 a nebo rovnou, ze nemam zaplacene zpetne zhlednuti. Nemluve o tom, ze se sam zapne maly box a pak se kousne a to v case +- 19:55.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Som zvedavy, podla oznamenia v Moje UPC by dnes mal vypadok spetneho zhliadnutia skoncit. Tak snad si dnes vecer uzijem normalne spetne zhliadnutie aj na druhom STB po 22:00 a nebude ma UPC stale odkazovat len na vypadok a odmietat so mnou cokolvek riesit.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Včera měli napsáno, že 21.11.2017 už to bude v pořádku. bohužel není, jen to posunuli o týden na 28.11.2017. Tak jsem zvědavý jaké nabídnou kompenzace. Protože ještě před měsícem jsem byl se zpětným přehráváním celkem spokojen.

• lokalitaOlomouc Nový Svět
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

před 7 hodinami, Štěpán napsal:

Včera měli napsáno, že 21.11.2017 už to bude v pořádku. bohužel není, jen to posunuli o týden na 28.11.2017. Tak jsem zvědavý jaké nabídnou kompenzace. Protože ještě před měsícem jsem byl se zpětným přehráváním celkem spokojen.

No, napisu ti, ze mas byt trpezlivy a mas mat pochopenie.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

funguje tak do 20:30 , pak konec - chyba REPO , není předplacen balíček , klikněte na PLAY , které není apod. A to jak na boxu tak v HORIZON GO

• lokalitaPlzeň - Skvrňany
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG,HD Mediabox,2xCA modul

Sdílet toto téma

23 minutes ago, keramik napsal:

funguje tak do 20:30 , pak konec - chyba REPO , není předplacen balíček , klikněte na PLAY , které není apod. A to jak na boxu tak v HORIZON GO

No, mne to na STB funguje do cca 22:00. Dokonca pokial spustim spetne prehravanie pred 22:00 tak to normalne funguje az do konca filmu a potom zahlasi, ze nemam predplateny balicek. Nakolko som to neustale urgoval na FB, tak mi dnes pani odpisala, ze ako kompenzaciu mi zapnu na 1 mesiac HBO zdarma. Som zvedavy, ako dlho to este potrva tento stav.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

43 minutes ago, marena napsal:

Já musím zaklepat na dřevo, že mi zatím ZZ už asi třetí den funguje, i teď v půl deváté večer. Asi mám štěstí...

Mne normalne spetne prehravanie na jednom zo STB funguje normalne do 22:00 t.j. ked spustim prehravanie pred tymto casom, tak to normalne funguje. Po tomto case mi len zahlasi, ze nemam zaplateny balicek a odmieta sa so mnou bavit.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

před 8 hodinami, marena napsal:

Asi dětská pojistka, po desáté už máš spát :P

Hehe, skor to vyzera na nejaky problem v systeme. Som zvedavy ci to bude pokracovat aj v dalsom mesiaci, ked sa nacitaju nove prava. Kazdopadne fakt tieto chyby nechapem. Navyse ja chodievam spat az cca po polnoci, nakolko cely den pracujem a vecer by som rad trosicku pri telke vypol a oddychol si. Bohuzial pozerat na veci z MyPrime, ktore ale funguje normalne ma uz trosicku nebavi. Predsa len, rad by som si pozriet aj na nieco co slo v ten den a vdaka tomu to nie je mozne. ;)

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

10 minutes ago, David - UPC napsal:

@Dadko Je zvlášní, že jden Vám jde a druhý ne, protože by něměl jít teoreticky ani jeden ve večerních hodinách. Řešil jste to už na technické podopře nebo Vám k tomu neřekli nic nového? 

@David - UPC Na technickej podpore som to uz riesil a neustale sa odvolavaju len na vypadok a odmietaju v tomto smere cokolvek dalej podnikat. Dokonca dnes mi prisiel email, kde som bol osloveny ako pani Dubovicka, coz nechapem, s tym, ze mi mozu STB vymenit, ale vraj to nic neriesi. Je naozaj zaujimave, ze na jednom zapozicanom STB vsetko normalne funguje, ale na druhom STB funguje spetne prehravanie len cca od 6-8:00 do 22:00. Spustit spetne prehravanie po 22:00 je nemozne a hlasi to prave to, ze nemam zaplateny balicek.

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku