Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

OK, dnes zase ZZ perlí. Včerejší Brooklyn 99 (Comedy central, 21:00) na STB hlásí chyba REP043 (přitom třeba Big Bang ze stejného dne i času přehrát jde), na PC se Horizon Go po upgradu Firefoxu na verzi 57 (nevím, jestli to má s nefunkčností něco společného) ukazuje "Aktualizovat předplatné", nepřehraju si nic. Děkuji UPC za skvělou službu.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Můžete prosím dnes večer zkusit zpětné zhlédnutí například ze včerjška večer a napsat mi, jaké závady se projevují, pokud nějaké nastanou? 

Díky všem za spolupráci! :) 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

U mě teď ZZ v Horizon Go funguje přehrání všeho, co mi dělalo problémy - úterního Brooklynu, nedělního snookeru i formulí (tam se dokonce zdá, že jsou nahrané celé, ale přehrávání se v druhé polovině pořád zastavuje, seká a občas skončí chybou přehrání).

Na STB úterní Brooklyn pořád nejde, ale teď pro změnu hlásí chybu REP033. Pondělní Big Bang (21:25), který původně šel přehrát jen do půlky, teď nejde vůbec, chyba REP043. Formule jdou kupodivu celé, navíc bez sekání. Zajímavé. Nedělní odpolední snooker (NovaSport 2, 15:00) chyba REP043. A tady je další zajímavá věc - chyba se objevuje, když dám přehrávat od začátku. Pokud vyberu Pokračovat ve sledování (tato možnost se mi v menu objevuje, ačkoli jsem si z pořadu kvůli chybě 43 nikdy nepřehrál nikdy ani vteřinu), záznam se rozjede a hraje. Sice šíleně cuká, zasekává se a rozlišení obrazu vypadá na 320x200, ale hraje.

Jen pro jistotu, aby nedošlo k omylu, dodávám, že u všech zmíněných programů sleduji jejich HD varianty.

EDIT: večer ještě vyzkouším, jestli mi zase v Horizon Go "zmizí" předplatné.

Upraveno uživatelem marena
  • lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

@marena skvělý, díky za vypsání poškozených nahrávek a jejich chování.

Teď bych se spíš zaměřil na nahrávky od úterního večera dál. Je pravděpodobné, že jsou ty nahrávky před úterkem poškozené, respektive se tou chybou špatně nahrály. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

No dobře, chápal bych, že poškozené nahrávky přehrát nejdou. Ale ony nejdou přehrát jen na STB. V Horizon Go přehrát jdou (a to k HGo nepřistupuju přes internetové připojení UPC, svůj PC, na kterém to nouzově testuju, mám kvůli práci připojený přes jiného providera). Proč? A u formulí zase naopak, na STB v pohodě, v HGo sekaná.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Problem so STB a spetnym zhliadnutim a nezaplatenym predplatnym balicku spetneho zhliadnutia mam taktiez. Cez den vsetko normalne funguje a cca po 22:00 zacne hlasit, ze balicek spetneho zhliadnutia na jednom zo STB nie je zaplateny. Na druhom pritom vsetko normalne funguje. Hlasil som to aj na klientske centrum cez formular uz pred skoro tyzdnom, ale doteraz sa nikto neozval, resp. na druhy den sa sice ozvala pani, ale len aby si splnila povinnost sa ozvat a zahlasit mi, ze je problem. Ale preco na jednom zo STB problem mam a na druhom nie, mi uz neracila dat odpoved (klasicky papagaj z brozurky, ako poslat zakaznika do ...)

Upraveno uživatelem Dadko
  • lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem TC7200, HD Mediabox 2x

Sdílet toto téma

zby    1

Aktuálně při vyzkoušení ZZ na několika pořadech na různých stanicích (které byly vysílány před zhruba hodinou, např. Teorie velkého třesku), malý box - Program není objednán, nemáte předplacený balíček s možností ZZ...

• lokalitaZlín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

Tak uz mam Aktualizujte predplatne taky. Aktualni porad je pouze tocici se kolecko a ubehle porady pouze:

AKT.thumb.jpg.93aee6963064736bfa4e107e0eeb060d.jpg

Navic - HBO GO nejede v IE11, pokud je nainstalovan Silverlight, kdezto Horizon zase rve, ze neni nainstalovan Silverlight a nejede pro zmenu bez nej. To je tak, kdyz leva nevi, co dela prava.

Upraveno uživatelem cvancara
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Tak mám opět funkce zpětného zhlednuti není aktivována je to v aplikaci na iOS i na Androidu, na Win app to hlásí jen trochu jinak Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné Už se treti den pokouším dokoukat SW III ze soboty nebo z neděle. 

HRŮZA!!!

• lokalitaPraha 9 - Prosek
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Já jsem se dostal k TV až teď před půlnocí.

HGo funguje normálně, ZZ jede.

STB při pokusu o ZZ kteréhokoli pořadu hlásí, že "Program není objednán". Navíc STB napoprvé vůbec nenaběhl, při odpočtu 20s kvůli zrušeni ECO módu (mimochodem, hrozná blbost, kdo tohle vymyslel?) zatuhnul, odpočet nedokončil ani po 5 minutách a už se neprobral. Musel jsem ho vypnout natvrdo. Při druhém pokusu udělal totéž, ale naštěstí se po asi 3 minutách probral a naskočil. Tohle je novinka, jsem zvědavý, jestli se to bude stávat častěji. Ale jestli na něm nebude fungovat ZZ, tak ho snad ani zapínat nebudu.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Od včerejška se chování STB ještě vylepšilo - teď už se v EPG ani nemůžu podívat, co šlo v TV v minulosti! Posouvat se můžu jen dopředu! Takže další stupeň znefunčknění ZZ? V Horizon Go naštěstí funguje všechno. Takže UPC asi chce, abych vrátil STB a na TV koukal už jen přes HG :S

EDIT: mimochodem, proč lze post upravovat jen nějakou chvíli po odeslání a pak už ne? Normálně bych připsal další věci k poslednímu postu, když už po mně nikdo nereagoval. Takhle musím dělat double posty...

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Nemůže se,prosím,někdo podívat,jestli u včerejší Ordinace v řůž.zahr.je při zpětném shlédnutí jen možnost vidět 5 minut a dál nic?Zkouším přes web,dík.

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Aha, tak jsem to zakřikl, v Horizon Go jde přehrát jen něco. Třeba teď Futurama z 12:25 ne, "Omlouváme se, při načítání videa došlo k potížím".

A editovat svůj post po čtvrthodině už taky nemůžu, takže triple. EDIT: Hurá, někdo se přede mě stihl dostat, takže nemám triple!

@tramin Teď koukám na Lucky Luka a hraje už asi 10 minut. Na Ordinaci se obávám, že nemám žaludek ani na 5 vteřin. Sorry ;)

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

před 5 hodinami, tramin napsal:

@marena:nemusíš ani 3 sekundy.Dole v liště uvidíš konečný čas,u mě 5 minut...

Dobře, sice za to nejspíš půjdu do pekla, ale zkusím to :P - je to stejně jako u tomuse, 1:24:58, rychloposuvem jsem dojel někam za 10. minutu a chvili pustil přehrávání a vše v pořádku. Chyba bude někde u tebe.

Jinak obecně se dnes večer ZZ zázračně uzdravilo. Po večerním spuštění STB už jsem se v EPG mohl posunout zpět i přehrávat pořady. Jako brutus test jsem zkusil v půl osmé pustit včerejšího van Damma, něco přes 2 hodiny, končilo to skoro v deset a vše snad bez jedineho zadrhnutí (možna jednou, ale jen na vteřinu s pokračováním přesně v místě přerušení). Tak že by se něco změnilo? Uvidíme v příštích dnech, jestli to nebyla jen náhoda.zítra večer budu koukat na dopolední snooker, jsem zvědav.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku