Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Nestálo by za to, aby UPC zprovoznilo služby, které nabízí, je únavné stále dokola se domáhat toha aby služby fungovaly. Plky o tom, že Horizon GO je vlastně bonus jsem slyšel od pracovníků klientského centra mnohokráte.

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Tak teď už tomu vůbec nerozumím. Proč mi dnešní odpolední Champion of Champions jde přehrát na PC v Horizon Go, ale ne na STB? Tam mi pokaždé vrátí chybu REP043 (zkoušel jsem to asi 10x). Přitom STB se ZZ problém nemá, pouštěl jsem si na něm ty formule a to hrálo v pořádku (samozřejmě mě taky moc potěšilo, že ZZ nabízí jen půlku závodu, gratuluju UPC!).

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

před 5 hodinami, Mooonty napsal:

Plky o tom, že Horizon GO je vlastně bonus jsem slyšel od pracovníků klientského centra mnohokráte.

Kecy kecy...tetam a ujom na druhej strane bariery evidentne nedochadza,ze poskytovana sluzba je oficialne ponukana na strankach UPC a z toho dovodu nemozu HG prezentovat ako nejaky dalsi bonus k ostatnym sluzbam.

Upraveno uživatelem ritchi
  • lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Mě Horizon GO UWP aplikace hlásí: Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné.

Už jsem si zvyknul, že když přestane jít EPG, je nutné přeinstalovat aplikaci, ale tohle vypadá na problém na backendu. :/

• lokalitaNeratovice
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízení240/20 Mbps, TC 7200, HD MediaBox, 2x CA

Sdílet toto téma

Dnešní pokus....pouhopouhá zkouška mojí naivity....pro zpětné zhlédnutí hláška: "aktualizace předplatného". Zkouším to na iPhone a na NTB (Win7). Kdyby se alespoň UPC snažilo vyvolat ve mně pocit, že je nastalá situace zajímá a napsali nějaký hromadný E-mail, že je to mrzí ...blabla a že na tom pracují...ale ani takovýhle "voblbovák" na klienty nenachystají... Třeba o to usilovněji pracují na zprovoznění Horizon GO. Myslím, že už by bylo na čase!

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Vypadá to, že o tom ví (viz výpadky na stránkách UPC). Otázka je ale, proč jim oprava tak trvá dlouho...

Citovat

Nahlášeno od: 07.11.2017 10:08 
Předpokládaný termín opravy: 14.11.2017 9:00:00

Možné potíže se službou Zpětného zhlédnutí na všech zařízeních, včetně Horizon Go, ve večerních hodinách. Omlouváme se, termín odstranění závady není zatím k dispozici, pro bližší informace sledujte tyto stránky.

Výpadek se týká těchto služeb:   DIGITÁLNÍ TV

• lokalitaNeratovice
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • zařízení240/20 Mbps, TC 7200, HD MediaBox, 2x CA

Sdílet toto téma

Problém není jen s tím, že se ZZ ve večerních hodinách seká přehrávání. To by bylo to nejmenší. Teď si chci pustit dnešní Big Bang z Coolu, z 21:25. Přehrávání se spustí, ale pořad má jen 13 minut, místo zhruba 40. Ale nepřehraje se ani to, zhruba po 9 minutách se přehrávání sekne a skončí chybou REP041.

Takže v současnosti je ZZ loterie, kde máme velkou pravděpodobnost, že pořad nepůjde přehrát vůbec, když už půjde, tak se přehrávání uprostřed sekne, když se nesekne, tak může byt nahraná jen polovina. A to mám ještě štěstí, že mi to o nezaplaceném předplatném psalo jen v sobotu, že už mi teď dovolí aspoň zkusit, jestli se dá něco přehrát. Šance, že se na něco podívám od začátku do konce bez problémů je dost malá.

Mohl by se @David - UPC nějak vyjádřit k současnému šílenému stavu ZZ?

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Tak jak bych chtěl se k tomu bohužel vyjádřit nemůžu..... :) 

Již se to ale řeší na korporátní úrovni, což ale neznamená, že služba bude zítra fungovat. Přes den je to v pohodě, ale večer ve špicce, když se přihlásí většína set - top boxů už to ty servery moc nezvládají a právě se řeší jejich kapacita. Termín, kdy to bude opraveno neznám. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

hlavně , že na facebooku se začali mazat příspěvky. Na to čas je. Takže navrhované řešení je najít si práci , kde budu moct dělat jen noční a pak přes den budu moct využívat zpětné přehrávání....

• lokalitaPlzeň - Skvrňany
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG,HD Mediabox,2xCA modul

Sdílet toto téma

Tak ja byl i zablokovany , asi se kritika nenosi. Myslim , ze prdel neni tak vulgarni vyraz , abych za to dostal BAN

• lokalitaPlzeň - Skvrňany
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG,HD Mediabox,2xCA modul

Sdílet toto téma

Opět to nefunguje.Jen mě překvapuje že UPC nabizí službu zpětného přehrátí,která nefunguje.A navicí my jim za to eště platíme.Měli by se stydět,ale jak to vypadá tak nás mají na háku.A oblíbená věta"Naší technici na tom pracují".Ať se dou poradit do netboxu.Tam to funguje na 99%.To je jako byste si koupili auto,které necouvá.

UPS STE ZLODĚJI A LŽETE NÁM SPOTŘEBITELŮM.STE HORŚÍ JAK POLITICI!!!

Upraveno uživatelem skrut
  • lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

před 16 hodinami, David - UPC napsal:

... Přes den je to v pohodě, ale večer ve špicce, když se přihlásí většína set - top boxů už to ty servery moc nezvládají ... 

Ne, ne, ne. Problém s večerními hodinami je zanedbatelný. Navíc všechny chyby, které jsem popisoval minule, se mi nestaly večer kolem osmé, ale ve dvě ráno. Zkusil jsem druhý den v poledne a bylo to totéž. Já bych chtěl vědět, proč se část pořadů nenahraje vůbec, proč se jich část nahraje jen napůl, proč jdou některé přehrát jen v HGo a ne na STB (když na tomtéž STB jiné pořady ve stejný čas přehraju), atd. K tomu navíc to občasné tvrzení, že nemám ZZ předplacené. Nic z tohohle se netýká večerních hodin.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Souhlasím. Neustále nepoužitelné.Zpětné zhlédnutí zlobí bezmála 9 měsíců.Svádějí vinu na to že je to můj módem, který jsem si zaplatil a už vůbec ne za pár korun a donutili

si vzít do pronájmu nový a nic se nezměnilo. Pokud je to F1 je to bez konce, tak jako filmy, zbytek je to chyba, nebo to drze píše že není zaplacený balíček, přitom je !! a dokonce 

jsem si ho zřizoval právě se zpětným shlédnuti kvůli zaměstnání kdy se vracím před půlnocí. Nahrávání také nefunguje. Nakoupil jsem již tři flash 3,0 a při spuštění se to tak 

seká že je to na rozdupání. V neděli jsem obdržel sms od společnosti upc , že je závada odstraněna a vše je funkční .Je , kromě opět zpětného shlédnutí. Je to hnus, zase to

Nejde !!!

• lokalitaMichle
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníWIFI ED3.0

Sdílet toto téma

Tak zpetne zhlednuti urcite nezlobi tak dlouho jak pises, opravdu to zlobi asi posledni tyden aspon co jsem zaznamenal ja,
a co se tyka nahravani, tak uz zde bylo nekolikrat receno, ze mas pouzivat externi pevny disk a ne flash pameti.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

zby    1

Mně se zasekávání při zpětném přehrávání objevuje už mnohem déle, než týden, čtrnáct dní. (Minimálně to budu počítat opravdu v řádech měsíců.)

• lokalitaZlín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

Zpětný zhlédnutí mně osobně nefunguje rozhodně několik měsíců. A to mi osobně přijde neskutečný. Já chápu, že se může stát, že někdy něco nepojede. Lidi jsou lidi a technika je technika, ale tohle problém, který se neřeší, nebo řešit neumí a to je z pozice klienta neakceptovatelné.

Není prostě normální zapínat TV s pocitem, že vůbec doufám, že se budu moct podívat na to, na co jsem chtěl. V 21. století to takhle dlouhodobě nejsem ochotný pochopit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníNevím

Sdílet toto téma

Ano, mně se taky zasekávání objevuje už od května, kdy jsem byl nucen opustit stary Kaon s HDD, protože umřel. ZZ jako služba je skvělá věc, ovšem jen kdyby fungovala bezchybně. Samotné zasekávání (pokud se neděje každých pár vteřin) by mi moc nevadilo, kdyby se to vždy rozjelo přesně v místě, kde se to zaseklo. Ale u mnoha programů se to rozjede o 10-20s dál, než se to zaseklo a na to se nedá koukat. Ale jak píšu pořád dokola, nejhorší jsou pořady nenahrané/částečně nahrané (jen první půlka)/špatně nahrané (nepřehratelné na STB). Tyhle chyby by měly být vyřešeny nejdřív, ne to, že pár hodin denně ve špičce se trochu seká přehrávání.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku