Přejít na obsah
Jack_6428

Nefunguje zpětné zhlédnutí

Recommended Posts

Trabi, ta kvalita obrazu u O2 TV je v současnosti jen maličko horší než u UPC TV.  Ke kompletu od UPC mam od O2 Sport Pack. Tam je i ČT Sport, takže můžu porovnávat. Ale proč píšu. Dneska jsme koukali zpětně na krasobruslení právě na ČT sportu, na O2. Kvalita zpětného zhlédnutí naprosto perfektní. Tady má UPC co dohánět.

• lokalitaLitomyšl
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

13 hours ago, tomus said:

Pokud je to na ČT, tak lze sledovat zpětné přes iVysílání, nebo HbbTV.

Klasicka nikamnevedouci "rada"...
Snaha o vyreseni nasledku, ale bez jakekoliv snahy o vyreseni prapuvodni PRICINY problemu. 😞

Upraveno uživatelem Evzen
  • lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet toto téma

U Film+ není. Za ten rok a čtvrt co mam UPC nepřibyl jediný kanál. Na druhou stranu musím ocenit množství kanálů v HD.

• lokalitaLitomyšl
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

On 1/27/2019 at 12:14 PM, Evzen napsal:

Klasicka nikamnevedouci "rada"...
Snaha o vyreseni nasledku, ale bez jakekoliv snahy o vyreseni prapuvodni PRICINY problemu. 😞

Jako běžný uživatel se stejnými možnostmi jako ty mu nic lepšího nejsem schopen poradit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Nic ve zlym, ale fakt povazujes "kdyz je ucpana D1 do Prahy, tak si zajed misto toho do Ostravy, tam je cesta bez problemu" za radu?!
Opravdu tam nevidis tu nesmyslnost a zbytecnost takove "rady"?

Mozna fakt nevidis... lidi, neschopnych rozpoznat podstatu dotazu nebo problemu, je bohuzel strasne moc. A bohuzel jich hodne taky pracuje na ruznych klientskych centrech :-(

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Už nějakou dobu se mi při sledování jakéhokoliv pořadu stává, že se program najednou zasekne, při současném, velmi výrazném zhoršení obrazu, a objeví se točící kolečko - NAČÍTÁNÍ... Někdy to trvá jen pár vteřin, někdy i několik minut. Pak to najednou naskočí, a obraz je zase perfektní (viz. přiložené skeny pro srovnání).  Jsou dny (jako třeba dneska), že se tohle děje každých pár minut, během půlhodiny třeba i 15x, což je docela vopruz a je to nekoukatelné.  A pak jsou zase dny, kdy to nezlobí skoro vůbec, což je zajímavé. Už dávno jsem nabyl dojmu, že místo aby UPC postupně vychytávalo mouchy téhle služby, problémy pořád přetrvávají a bohužel přibývají stále další... 

Spektrum.jpg

Spektrum 2.jpg

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Přehráváno na PC, který je propojený s cihlou ethernetovým kabelem.  Internet  300 Mbit/s, v tom ale problém nevidím, bez problémů a bez žádného zasekávání běžně přehrávám videa a filmy ve vysokém rozlišení. 

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

2 hours ago, Marek-26 said:

Evžene, spíše to je rada: "Namísto ucpané D1 do Prahy jeďte po D11". Nechápu smysl vašeho příspěvku ...

Zjevne.
Protoze kdyz resim D1, tak je mi D11 uplne ukradena a k prdu...

Kdyz si nekdo stezuje na problemy ZZ, tak co kdyby si ten film treba stahnul z Ulozto, nebo tak neco...
Nebo kdyz mu blbne pripojeni k Internetu od UPC, ze by mu rovnou na helplajne rekli, at zkusi Q2 nebo nekoho jinyho...

Uz vidim, jak budes nadsenej, az ti treba tvuj danovy poradne rekne, ze s odpisy z dani ti sice nepomuze, ale zato vi, kde rostou trimetrovy koprivy...

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

On 1/25/2019 at 5:42 PM, tomus said:

Takové problémy se zpětným zhlédnutím teda nemám.

Řekl bych že tam budeš mít nějaký problém s internetem, v nastavení set top boxu je možné zkontrolovat zda má setobox přidělenou IP adresu od routeru. Pokud by tam nebyla bude asi nějaký problém, Zkus na to mrknout.7 

Tak jsem se po dovolené dostal doma k modemu, nastavení jsem ověřil a v nastavení mediaboxu je ta stejná IP adresa, kterou má přidělený také router. Zpětné zhlédnutí jsem zkoušel, vše se podařilo načíst až po krocích, které jsem popsal v předchozí zprávě. Ale funguje to, sice ne hned, ale když se v tom člověk porhabe, programy se začnou načítat.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Tak dneska stejný problém se zasekáváním a současným zhoršením programu, naštěstí to trvalo jen pár minut. Ale stejně mě to prudí, člověk nikdy neví kdy se to projeví. Například když bych si chtěl nějaký program nahrát, tak by mě asi šlehlo..... 😩

Barrandov 1.jpg

Barrandov 2.jpg

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku