Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
zemos

Třídění programů prostřednictvím ntb - UE40MU6102

Recommended Posts

Dobrý den,

mám Samsung Ultra HD Smart TV UE40MU6102 Série 6(UE40MU6102K) a rád bych si setřídil programy prostřednictvím nějaké vhodné aplikace v ntb (na TV je to velmi náročné na čas). Provedl jsem automatické ladění a vyexportoval jsem si seznam kanálů - automaticky mi to vytvořilo soubor s extenzí .zip (s tímto neumí pracovat SamsChannelEditor a ani SamyGO-ChanEdit-v54cd). A tady jsem skončil, protože jsem nenašel žádný prográmek nebo utilitu, kterou bych vytvořený soubor mohl editovat. Jedině snad samychan.com, ale tady se mi nepodařilo setříděné programy uložit (když dám Save, tak pak mám chvíli počkat, ale výsledné změny mi to nikde neuloží). Už jsem z toho dost nešťastnej. Mohl by mi prosím někdo poradit? Děkuji :-)

• lokalitaTeplice, Šanov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, HD Mediabox

Sdílet toto téma

To je a dost velký, protože po rozbalení je tam 5 souborů, ale jen 1 (metadata.xml) má extenzi, zbylé 4 nelze v žádném programu otevřít (resp. jdou otevřít, ale v nezobrazitelném stavu).

• lokalitaTeplice, Šanov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Jinak, ten samychan.com neznam, ale po zbeznem prohlednuti te stranky se mi zda, ze po Save je jeste potreba taky udelat Download, ne?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízenímodem Cisco EPC3208, CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

To jsem také zkoušel, ale nic. Evžen mi už poslal odkaz na stažení ChanSort a funguje to bezvadně. Děkuji všem za Vaší aktivitu a pomoc. J.

• lokalitaTeplice, Šanov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Marek-26 > dekuju za odpoved. Konkretne jde o Sony Bravia KDL-32W4000. Tusim nekdy z roku 2008/9. Mam ji jako druhou TV a bohuzel tak 2-3x rocne u ni dojde k totalnimu vypadku ulozenych programu, takze se musi vzdy znovu naladit a setridit, coz u poctu programu v UPC je frustrujici (navic HD verze jsou pri automatickem naladeni vzdy az nekde vzadu). Bohuzel Vami navrhovany programek me asi nepomuze, protoze tahle TV nema funkci ulozeni programoveho naladeni na USB. To ma funkci jen jako foto ramecek. Presto diky.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku