Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
mandel99

Nastavení slabšího hesla wifi na modemu

Recommended Posts

Zdravím všechny, aktuálně jsem dostal od UPC "Prémiový Wi-Fi Modem" jelikož původní "ubee evw3226" odešel. A nyní se ptám jak nastavit slabší heslo na wifi jak 10 znaků (minimálně jedno velké písmeno, jedno malé, a číslici)? Původně jsem používal dlouhé pouze číselné heslo.. Dá se tahle blbost nějak vypnout?

Díky za rady.

• lokalitaSome City
  • internetInternet 100
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníPrémiový Wi-Fi Modem

Sdílet toto téma

Chtělo to trošku koumání ale přišel jsem na to jak to udělat neoficiálně třeba přes Google Chrome

1. Chce to nastavovat wifi hned z hlavní strany (indexu) ne u nastavení zabezpečení u wifi 

2. Vyplňte jakékoliv heslo které projde kontrolou - aktivuje se vám tlačítko použít.

3. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte prozkoumat

4. Klikněte na zvýrazněný "input element" pravým tlačítkem myši a zvolte "Copy -> Copy element"

5. Nyní vypište své heslo které chcete zadat - tlačítko "Použít" zešediví a nejde na něj kliknout.

6. Klikněte znovu pravým tlačítkem myši na zvýrazněný "input element" a zvolte "Edit as HTML" označte celý text a vložte náš zkopírovaný

7. Klikněte kamkoliv do stránky a aktivuje se Tlačítko "Použít" - nyní na něj můžete kliknout a heslo se uloží bez problému

upc.thumb.png.3e2e4beada0e54a2e91b29946f95c32a.png

• lokalitaSome City
  • internetInternet 100
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Není to trochu kontraproduktivní obcházet ochranu hesla? Dávat dneska cokoliv pod WPA2 je docela riziko a slabé heslo se udělá přes bruteforce během pár vteřin. Navíc heslo se zadá jen jednou a je to.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Prémiový Wi-Fi Modem

Sdílet toto téma

Nechtěl jsem měnit typ zabezpečení, WPA2 je standard a nemyslím si že používám slabé heslo, jen ho používám v číselné formě kde mi prostě malá a velká písmena nevyhovují. 

• lokalitaSome City
  • internetInternet 100
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku