Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
pmlejnek

Ochota UPC rozsirovat sluzby po kabelu o par metru v Praze

Recommended Posts

Dobrý den,

bydlím v Praze na Zizkove, kde mám dostupné sluzby UPC a po technické stránce jsem se sluzbami spokojen.

Stehuji se asi o 100m vedle do vedlejsi ulice, ve ktere je sit UPC taky dostupna, ale bohuzel ne zrovna v tom cinzaku (dome), kde budu bydlet.

Kontaktoval jsem UPC a jejich jediná reakce je ukonceni sluzby, jakmile asi v mape zjistili, ze tam pripojku nemaji. Presto hned vedlejsi dum pripojku ma.

Osobne si myslim, ze rozsirit kabel o kousek by snad nemuselo byt tak nakladne a urcite by spolecnosti ziskala nove klienty (v miste je totiz jen internet pres wifi a to se s kabelem neda srovnat).

Dá se nejak presvedcit UPC, aby se o tech par metru rozsirilo?

Díky.

• lokalitazizkov, Praha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení4x CA modul, 1x modem

Sdílet toto téma

Ono je to trochu složitější. U nás ve Frýdku jsem řešil něco podobného s internetem změna poskytovatele. Ve vedlejším vchodě jsou nabízeny služby a o 7 metrů dál již ne. Společnost vyžaduje určité dokumenty, souhlasy vlastníků, průzkum kolik lidí se připojí apod. Pro jednoho to dělat nebudou. Navíc se bude jednat nejspíše o výkopové práce a nevím jak v Praze ale u nás už tomu moc neholdují a nepovolují a vůli jednomu vchodu už vůbec ne. Pokud v Praze výkopové práce nejsou problém, tak i tak pro UPC je to papírování a povolování s úřady. Takže běh na několik měsíců až rok.

• lokalitaFrýdek
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, nepřehledný HD box

Sdílet toto téma

Jak píše pol241 - je to časově a finančně náročné byť jen zavedení do druhého vchodu třeba. On kolikrát majitel, předseda družstva či SVJ prostě řekne, že nechce, aby UPC v domě tahalo své rozvody a nic neuděláte i přesto, že máte z obou stran vchody, kde UPC je. O jakou kounkrétní adresu se Vám jedná?

Upraveno uživatelem Marek-26
  • lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku