Jump to content

Recommended Posts

@MacLuke Nová aplikace není zatím oficiálně vydána a jde zatím o betu. Takže zatím tam nějaký bugy jsou. 

@stedyn Přihlašování na Samsung TV funguje bez problémů. Zadáváte správně PIN? Jakou hlášku máte na obrazovce při přihlášení? 

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, CA Modul
  • Praha

@stedyn Otvaras pre zadanie aktivacneho kodu zo smart TV spravnu stranku?Na zaciatku vzniku novej aplikacie to bola stranka https://hbogo.eu/activate pre celu europu a teraz je to podla jednotlivých krajin https://hbogo.cz/activate alebo https://hbogo.sk/activate .

Snímka obrazovky (19).png

55.PNG

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II

Zkouším dotaz znovu: dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je trochu jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)?  Upřesňuji: myslím HBO Go via internet na PC. Děkuji mnohokrát. 

Edited by marmira
upřesnění dotazu
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha

Sekcie oblubene a do akého dátumu je film k dispozicii (posledna sanca vidiet) z nepochopitelnych dovodov na webe vypustili...najdete ich v mob. a smart TV aplikacii.

Screenshot_2017-11-08-06-22-36.png

Edited by ritchi

55.PNG

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II

Dobrý den, Ritchi, ano, jde mi o prohlížení filmů z HBO Go na PC. Stáhla jsem si aplikaci na iOS, tam je k dispozici "záložka" s mými oblíbenými, ale v PC prohlížeči (ať už je to Chrome nebo Opera) záložka v levé části obrazovky zmizela (v minulosti tam byla). Vidím tlačítko +/- Oblíbené pro zařazení pořadu mezi oblíbené. Problém je v tom, že když si pořad označím jako oblíbený, nevím, kde seznam mých oblíbených filmů na stránce hbogo.cz na PC najít...? ;)  

image.thumb.png.27b2b86e47e9a01649717d17368b9d0d.png

Vše zpět - ano, už tam seznam je! Jsem to přehlédla, před pár dny tam ještě nebyl :). Dobrou noc. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha

Jakym zpusobem se prihlasim do HBOGO? Na uvodni obrazovce chybi prihlaseni:

hbogo.jpg

Pokud si vyberu nejaky film rucne, tak tlacitko Prehrat nereaguje:

hbogo1jpj.jpg

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Bohuzel, univerzalni lek na vsechno - smazat cookie, temp. files, vynulovat nastaveni a pod. nepomaha. To bych to tu ani nepsal.

Edited by cvancara

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Tak to by mne nenapadlo,. problem s nefunkcnim HBO GO pod W7 a IE11 vyresen.

Nova cista instalace W7 SP1, s puvodnim IE8 - nejede, hlasi ze je prohlizec zastaraly. To je OK.

Nainstalovan pouze IE11 - HBO GO jede, tlacitka Registrace a Prihlaseni tam jsou:

hbogo2.jpg

Jako dalsi krok jsem doinstaloval na zkousku jen a pouze Silverlight (zadne aktualizace pro W7, proste jenom ho).

A bac ho, tlacitka  se zahadne vyparila:

hbogo3.jpg

Po odinstalaci Silverlightu - tlacitka se opet zobrazi. Do prcic, je to normalni?

Edited by cvancara

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

před 2 hodinami, cvancara napsal:

Tak to by mne nenapadlo,. problem s nefunkcnim HBO GO pod W7 a IE11 vyresen.

Nova cista instalace W7 SP1, s puvodnim IE8 - nejede, hlasi ze je prohlizec zastaraly. To je OK.

Nainstalovan pouze IE11 - HBO GO jede, tlacitka Registrace a Prihlaseni tam jsou:

hbogo2.jpg

Jako dalsi krok jsem doinstaloval na zkousku jen a pouze Silverlight (zadne aktualizace pro W7, proste jenom ho).

A bac ho, tlacitka  se zahadne vyparila:

hbogo3.jpg

Po odinstalaci Silverlightu - tlacitka se opet zobrazi. Do prcic, je to normalni?

Tak HBO GO běží na HTML5, k tomu silverlight už není třeba.

Odesláno z mého ASUSu pomocí levé ruky.

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov

Ze neni treba je fajn, ale jsou weby, ktere bez nej zase nefunguji. To je jako duvod, aby se kvuli tomu web znefukcnil (proc ho normalne neignoruje)?

A co treba flash, kdyz ho mam, tak se stranky nebudou taky zobrazovat, ktere ho nepouzivaji? To je logika.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li  však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém...

Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.

• -
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Střední Čechy

21 minutes ago, Mooonty napsal:

Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li  však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém...

Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.

Tohle by měla být správná aplikace  https://t.co/ZoDosFq4qa nikoliv HBO Czech

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
  • Hradec Králové

děkuji vpa!

Apku jsem měl naistalovanou správnou. Když se nyní již dostanu do přihlášení (stejné jako MojeUPC a HG), tentokráte to "nabídne" tento pohled na displej:

screen HBO GO iPhone.PNG

• -
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Střední Čechy

UPC opravdu perlí! >:( O Horizon GO je psáno v jiném vlákně. HBO GO mi přestalo s novou verzí fungovat jak na iPhonu, tak i na NTB (W7 + IE11) Tlačítka "přihlásit" jak se píše výše prostě nejsou. Nestálo by any "IT zázraci" se vykašlali na trapný kosmetický inovace vzhledu a starali se aby fungovalo to, co doposud fungovalo? Je to drahý špás takhle si hrát s trpělivostí klientů. Tak šup pašáci zvedněte svoje "mozky" a uveďte vše do fungujícího stavu, jako to bylo a fungovalo a pak si sedněte na ruce!

• -
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Střední Čechy

to Marek-26:
rád si nechám poradit, ale můj operátor, který mi HBO resp. HBO GO poskytuje je UPC. UPC je tím, kdo tuto službu nabízí, dodává a inkasuje poplatky. Díky

• -
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Střední Čechy

Pro uživatele, kteří používají IE11 (W7). Při použití jiného prohlížeče např. Chrome HBO GO funguje (bez precizního testování) v pohodě. Nefunkčnost pod iOS 11 stále trvá.

• -
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Střední Čechy

Tak a jsem úplně v ......! Na Android vydaná nová aplikace HBO GO která není kom. na mém mobilu a ta stará aplikace se ruší. No a ve Windows 7 mě to nejde pořád přihlásit ani v IE11 ani ve Chromu (ani po smazání cokies, všelijakých dat a dokonce jsem zkusila i novou instalaci W7 a nic, pokaždé to skočí na úvodní stránku přihlášení) tak já už nevím co mám dělat :(, takže sledovat ho nemůžu, ale hlavně že můžu říct že ho mám!!!

• Internet 100
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Klášterec nad Ohří