Přejít na obsah

Recommended Posts

Na SK stale funkcna aj ta starsia aplikacia...hold sme vzdy o krok po zadu :) co je v tomto pripade aj celkom fajn,kedze nemusim pri tej starsej zadavat neustale po vypnuti TV aktivacny kod a heslo respektive zakaznicke ID si uchovava aj po vypnuti TV.

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Po stažení nové aplikace HBO GO v televizoru Samsung (model UE55HU8500T) a zdárné aktivaci přes aktivační kód, nelze přehrát žádné video z nabídky, zobrazí se "Současné zařízení nebylo nalezeno(4.3)". Po opuštění aplikace a novém spuštění se znovu objeví "aktivovat zařízení", přitom v seznamu zařízení je již zavedena. V PC a tabletu funguje nová aplikace normálně, zařízení mám zaregistrované jenom 3, tak v čem je problém, když v původní aplikace TV pracovala bezvadně?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

iPHONE (iOS 11.1.2) HBO GO nefunguje, korektně proběhne přihlášení a pak známý černý displej (viz můj příspěvek výše)

ANDROID na NEXBOX A95 (multimeriální krabička) dnes naistalovaná apka a HBO GO funguje (bez precizního testování)

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Spis pro zajimavost - pres domaci wifi a pripojeni od upc se mi v ios nedarilo, po prihlaseni u upc v aplikaci chyba 404, ale dneska jsem to prubnul pres mobilni pripojeni a ejhle, ono se to zalogovalo. Bud doslo ke zmene pri prihlaseni, nebo pomohla jina sit mimo upc.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Prý si konečně opravili přihlašovací a registrační stránku (redirectem). Mělo by to tedy fungovat i z UPC. Error 404 hází přímo daný server, nemělo by na to mít vliv poskytovatel připojení.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Zdravim a pridavam se....nefunkcni aplikace HBO GO: smart TV Samsung, vyzyva k instalaci nove aplikace, i presto, ze to udelam, vyzva nezmizi, appka proste nejde spustit. Jeste minulou nedeli bez problemu. Podpora dava rady k nicemu, tipu: restart zarizeni. RESI TO NEKDO ODPOVEDNY?!!!!!!! Mam HBO od UPC v ramci vernostniho obdobi se zavazakem na 12M, ale co kdybych za sluzbu HBO proste prestal platit? Oni svoje zavazky, tj. dodavat funkcni sluzbu, nedodrzuji, tak proc bych mel ja?!!!!!

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Před hodinou, cvancara napsal:

Mi tohle delalo na tabletu. Porad to chtelo nainstalovat novou aplikaci, az jsem si vsiml, ze tu starou to neumi odinstalovat. Odinstaloval jsem starou a pak uz byl klid.

Diky za tip, zkusil jsem a marne. Proste je to rozbity....hlavne ty reklamy vsude po Praze na HBO GO...smesne!

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud máte někdo problémy s aplikací HBOGO na TV Samsung, tady je přepis komunikace se zákaznickou podporou HBOGO:

Dobrý den.
Do minulého týdne jsme úspešne vyuzívali na TV Samsung Vaši starší aplikaci HBOGO. Nyní, kdy puvodní aplikace jiz není k dispozici a musime pouzít jen aplikaci novou, musím kazdý den prostrednictvím mobilu registrovat zarízení, prestoze tuto televizi v seznamu zarizení jiz vidím.
Po registraci funguje aplikace normálne. Další den se ale vše opakuje. Po opetovné registraci se v seznamu zarízení objeví další, stejná televize.
Tato zálezitost je velmi nepríjemná a komplikuje nám sledování skvelé sluzby. Muzete mi prosím poradit nejaké rešení?
Predem dekuji.

Podpora HBOGO

Dobrý den, 
ospravedlnujeme sa za vzniknutú situáciu tieto informácie posúvam nášmu technickému oddeleniu. 

JÁ po třech dnech

Dobry den, technicke oddeleni stale nema zadne vyjadreni k nove aplikaci pro TV Samsung? Venuje se tomu nekdo? Radi bychom opet sledovali HBOGO, ovsem pokazde registrovat jiz zaregistrovane zarizeni je velmi neprijemne.

Podpora HBOGO

Dobrý den, velice se omlouváme za zpusobené problémy. Naše technické oddelení stále pracuje na vylepšení aplikace.

Dobry den, takze se jedna o obecny problem teto aplikace? Evidujete tento problem u vice uzivatelu? Vase odpoved je nicnerikajici fraze, jsem zklaman.

Podpora HBOGO

Dobrý den, jedná se o technický problém aplikace, který má v soucasné chvíli více uzivatelu.
Problém nyní reší technická podpora.

Dekuji vam ze jsem dostal konkretni odpoved! Budu vam vdecny za nasledne zaslani informace, az bude aplikace funkcni.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, CA modul

Sdílet toto téma

Taky jsem jim v neděli psal.

Dobrý den.

Používám vaší aplikaci HBO GO na smart tv Samsung a pokaždé když jí spustím, tak žádá abych jí aktivoval zadáním kódu z obrazovky na internetové adrese hbogo.cz/activate. Poté vše funguje do té doby, dokud aplikaci nevypnu. Při dalším spuštění chce ale zas aktivovat. Můžete mi prozradit kdy toho otravnýho alzheimera s aktivací opravíte, abych pořád nemusel zapínat NB kvuli zadání kódu na netu, když si chci pustit nějaký film?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
aktivace tv je bohužel zcela individuální. Správně by si aplikace samozřejmě měla pamatovat aktivační kód. Jedná se o technický problém, který jsem již předávala na technické oddělení. Doufáme, že tento problém bude v co nejbližší době vyřešen. Za způsobené problémy se velice omlouváme.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

LG 49UJ7507 jak zprovoznit HBO GO ?LG ještě požívá starší verzi HBO GO ,která nezobrazuje aktivační kód.První přihlášení funguje ,ale po týdnu píše nemáte předplatné .

PS :Samsung TV ,už nechci vůbec vidět .Po koupi nové televize většina problému s UPC zmizela .

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, Pavel m napsal:

PS :Samsung TV ,už nechci vůbec vidět .Po koupi nové televize většina problému s UPC zmizela .

Ktere konkretne problemy?
Ja mam plasmu Samsung serie D (model 2011) a s televizi UPC nemam problem.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Tragedi a ignoranti z hbo go vysli s farbou von a priznali nefunkcnost novej aplikacie pre LG...udajne skoncila podpora.Ma s nou problem aj Samsung s OS Tizen od kedy ten smejd vypustili...niekedy v oktobri 2017.Mne na mojom Same s OS Orsay fachci aj ked s problémom neustáleho zadavania aktivacneho kodu po kazdom vypnuti TV.Skusam teraz na mesiac Netflix a to je iny level.

Upraveno uživatelem ritchi
  • lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

LG 49UJ7507 jak zprovoznit HBO GO ?LG ještě požívá starší verzi HBO GO ,která nezobrazuje aktivační kód.První přihlášení funguje ,ale po týdnu píše nemáte předplatné .

Doplnění :co jsem vyzkoušel ,ta jediná možnost je odebrat zařízení na HBO GO .A počkat 24 hodin a znova aktivovat službu na televizi. LG používá ještě starou aplikaci ,kde se služba na televizi aktivuje písmeny .Nepoužívá tu novou s aktivačním kódem.

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku