Přejít na obsah

Recommended Posts

@MacLuke Nová aplikace není zatím oficiálně vydána a jde zatím o betu. Takže zatím tam nějaký bugy jsou. 

@stedyn Přihlašování na Samsung TV funguje bez problémů. Zadáváte správně PIN? Jakou hlášku máte na obrazovce při přihlášení? 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

@stedyn Otvaras pre zadanie aktivacneho kodu zo smart TV spravnu stranku?Na zaciatku vzniku novej aplikacie to bola stranka https://hbogo.eu/activate pre celu europu a teraz je to podla jednotlivých krajin https://hbogo.cz/activate alebo https://hbogo.sk/activate .

Snímka obrazovky (19).png

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Zkouším dotaz znovu: dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je trochu jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)?  Upřesňuji: myslím HBO Go via internet na PC. Děkuji mnohokrát. 

Upraveno uživatelem marmira
upřesnění dotazu
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, modem Cisco (odkoupený)

Sdílet toto téma

Sekcie oblubene a do akého dátumu je film k dispozicii (posledna sanca vidiet) z nepochopitelnych dovodov na webe vypustili...najdete ich v mob. a smart TV aplikacii.

Screenshot_2017-11-08-06-22-36.png

Upraveno uživatelem ritchi
  • lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Dobrý den, Ritchi, ano, jde mi o prohlížení filmů z HBO Go na PC. Stáhla jsem si aplikaci na iOS, tam je k dispozici "záložka" s mými oblíbenými, ale v PC prohlížeči (ať už je to Chrome nebo Opera) záložka v levé části obrazovky zmizela (v minulosti tam byla). Vidím tlačítko +/- Oblíbené pro zařazení pořadu mezi oblíbené. Problém je v tom, že když si pořad označím jako oblíbený, nevím, kde seznam mých oblíbených filmů na stránce hbogo.cz na PC najít...? ;)  

image.thumb.png.27b2b86e47e9a01649717d17368b9d0d.png

Vše zpět - ano, už tam seznam je! Jsem to přehlédla, před pár dny tam ještě nebyl :). Dobrou noc. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, modem Cisco (odkoupený)

Sdílet toto téma

Tak to by mne nenapadlo,. problem s nefunkcnim HBO GO pod W7 a IE11 vyresen.

Nova cista instalace W7 SP1, s puvodnim IE8 - nejede, hlasi ze je prohlizec zastaraly. To je OK.

Nainstalovan pouze IE11 - HBO GO jede, tlacitka Registrace a Prihlaseni tam jsou:

hbogo2.jpg

Jako dalsi krok jsem doinstaloval na zkousku jen a pouze Silverlight (zadne aktualizace pro W7, proste jenom ho).

A bac ho, tlacitka  se zahadne vyparila:

hbogo3.jpg

Po odinstalaci Silverlightu - tlacitka se opet zobrazi. Do prcic, je to normalni?

Upraveno uživatelem cvancara
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, cvancara napsal:

Tak to by mne nenapadlo,. problem s nefunkcnim HBO GO pod W7 a IE11 vyresen.

Nova cista instalace W7 SP1, s puvodnim IE8 - nejede, hlasi ze je prohlizec zastaraly. To je OK.

Nainstalovan pouze IE11 - HBO GO jede, tlacitka Registrace a Prihlaseni tam jsou:

hbogo2.jpg

Jako dalsi krok jsem doinstaloval na zkousku jen a pouze Silverlight (zadne aktualizace pro W7, proste jenom ho).

A bac ho, tlacitka  se zahadne vyparila:

hbogo3.jpg

Po odinstalaci Silverlightu - tlacitka se opet zobrazi. Do prcic, je to normalni?

Tak HBO GO běží na HTML5, k tomu silverlight už není třeba.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

Ze neni treba je fajn, ale jsou weby, ktere bez nej zase nefunguji. To je jako duvod, aby se kvuli tomu web znefukcnil (proc ho normalne neignoruje)?

A co treba flash, kdyz ho mam, tak se stranky nebudou taky zobrazovat, ktere ho nepouzivaji? To je logika.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li  však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém...

Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

21 minutes ago, Mooonty napsal:

Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li  však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém...

Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.

Tohle by měla být správná aplikace  https://t.co/ZoDosFq4qa nikoliv HBO Czech

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

děkuji vpa!

Apku jsem měl naistalovanou správnou. Když se nyní již dostanu do přihlášení (stejné jako MojeUPC a HG), tentokráte to "nabídne" tento pohled na displej:

screen HBO GO iPhone.PNG

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

UPC opravdu perlí! >:( O Horizon GO je psáno v jiném vlákně. HBO GO mi přestalo s novou verzí fungovat jak na iPhonu, tak i na NTB (W7 + IE11) Tlačítka "přihlásit" jak se píše výše prostě nejsou. Nestálo by any "IT zázraci" se vykašlali na trapný kosmetický inovace vzhledu a starali se aby fungovalo to, co doposud fungovalo? Je to drahý špás takhle si hrát s trpělivostí klientů. Tak šup pašáci zvedněte svoje "mozky" a uveďte vše do fungujícího stavu, jako to bylo a fungovalo a pak si sedněte na ruce!

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

to Marek-26:
rád si nechám poradit, ale můj operátor, který mi HBO resp. HBO GO poskytuje je UPC. UPC je tím, kdo tuto službu nabízí, dodává a inkasuje poplatky. Díky

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Pro uživatele, kteří používají IE11 (W7). Při použití jiného prohlížeče např. Chrome HBO GO funguje (bez precizního testování) v pohodě. Nefunkčnost pod iOS 11 stále trvá.

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Tak a jsem úplně v ......! Na Android vydaná nová aplikace HBO GO která není kom. na mém mobilu a ta stará aplikace se ruší. No a ve Windows 7 mě to nejde pořád přihlásit ani v IE11 ani ve Chromu (ani po smazání cokies, všelijakých dat a dokonce jsem zkusila i novou instalaci W7 a nic, pokaždé to skočí na úvodní stránku přihlášení) tak já už nevím co mám dělat :(, takže sledovat ho nemůžu, ale hlavně že můžu říct že ho mám!!!

• lokalitaKlášterec nad Ohří
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku