Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Už 3 dny se nemůžu přihlásit na stránky HBO GO. Vyberu UPC CZ jako Operátora, ale nepřesměruje mě to na stránky UPC pro přihlášení. Zůstane to na stránkách HBO GO, viz screen. Prohlížeč Chrome 61, Win 10. Má ještě někdo problém, nebo to je jen u mě?

HBO GO.jpg

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

Ani ja se nemuzu prihlasit. Pri pouziti https://service.upc.cz/pkmslogin.form to prejda na stranky https://service.upc.cz/pkmslogin.form a zobrazi se Webová stránka nebyla nalezena..

Pokud jdu pres https://hbogo.cz/ , tak po kliknuti na Registrace nebo Prihlaseni se nic nedeje. Porad je to na te same strance. W7 + IE 11.

Na jinem PC to same, ty tlacitka vubec nereaguji.

Upraveno uživatelem cvancara
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Zajímavé, běžně HBO Go nepoužívám. Pod dojmem dnešních příspěvků jsem odzkoušel na pc i tv, v obou případech plně funkční (což se mi při mi při minulém výskytu problémů nezdařilo). Že by příjem HBO GO závisel na oblasti?

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

11 minutes ago, Retiree napsal:

Zajímavé, běžně HBO Go nepoužívám. Pod dojmem dnešních příspěvků jsem odzkoušel na pc i tv, v obou případech plně funkční (což se mi při mi při minulém výskytu problémů nezdařilo). Že by příjem HBO GO závisel na oblasti?

To nevím jestli by záviselo na oblasti. Já jsem momentálně na chalupě na Pardubicku a připojuju se přes O2. Ale to by snad neměl být problém. Do úterý to fungovalo.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

Řekl bych, že právě to může být problém... Oním to myslím druh připojení k netu. Ani přes O2 druh připojení dostatečně nespecifikuje

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

16 minutes ago, Retiree napsal:

Zajímavé, běžně HBO Go nepoužívám. Pod dojmem dnešních příspěvků jsem odzkoušel na pc i tv, v obou případech plně funkční.

Funkcne to ano...mne ide skor o sposob prihlasovania,kde predposranost a paranoja z prehnanej bezpecnosti panov vyvojarov nabrala obludne rozmery v novej aplikacii pre smart TV.

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul,Samsung TV,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

David,nieco nove ohladne HBO,tohto arogantneho subjektu co sa prihlasovania tyka do aplikacie GO v smart TV?Uz treti den sa nemozem prihlasit a to som prihláseny len v IE,ziadne ine zariadenie.59e3542a02287_Snmkaobrazovky(118).thumb.png.396eba09f9ba48e0600d4770d4d67821.png

Upraveno uživatelem ritchi
  • lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

před 1 hodinou, sarmen10 napsal:

Používám prohlížeč Chrome a už nějakou dobu se nemohu přihlásit do HBO GO, no hlavně že ho mám!!!

Promaž cache v chromu a pak se zkus přihlásit.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul

Sdílet toto téma

Resim to i na FB, ale protoze tam asi vsichni zdejsi nechodi, tak to prsknu i tady.

Kdysi fungovalo HBO GO i pod IE, ale ted se nelze z nejakeho zahadneho duvodu prihlasit (alespon u mne) - ano, vsechny doporucene rady jsem uz zkousel, zkousel jsem i nekolik PC i na ruznych pripojenich. Jak tak ctu, nejsem sam a nejenom pod IE.

Dneska jsem si s tim doma hral s temito vysledky:

EVOLVEO Android Stick Q3 4K v HDMI v TV - lze prihlasit, po vyberu poradu nabehne HBO GO s temi upozornenimi, zacne nacitani, zobrazi se opet logo HBO GO a spadne zpatky na uvodni obrazovku s vyberem poradu.

Tablet Nexus 7 Android - HBO Go jede v poradku.

Mobil Lenovo A6000 Android - HBO Go jede v poradku.

Mobil Xiaomi Redmi Note 4 Android - HBO Go jede v poradku.

Zkousel jsem delat postupne nove instalace od W7 az po W10 1709.

W7 + IE 11 - zadam operatora, zadam prihlasovaci udaje a sup, jsem zase zpatky na uvodni obrazovce neprihlasen.

W8.1 + IE 11 - zadam operatora, zadam prihlasovaci udaje a opet jsem na uvodni obrazovce neprihlasen.

W10 + IE 11 - zase zadam operatora, zadam prihlasovaci udaje a jsem opet na uvodni obrazovce a neprihlasen.

W10 + EDGE - HBO GO jede OK.

Aplikaci ze Store jsem nezkousel.

Evidentne to vypada, ze je nejaky problem s prihlasenim HBO Go pod IE 11.

Mesic, mesic a pul to normalne fachalo. Pritom Horizon Go jede bez problemu na vsem.

Upraveno uživatelem cvancara
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Len pre info...skusal som dnes aktivovat HBO GO zo smart TV pomocou aktivacneho kodu,ktory som zadal do mobilu a ono to funguje.Mozno to niekomu zjednodusi prihlasovanie bez toho aby musel otvarat PC,notebook.

Screenshot_2017-11-01-07-03-55.png

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Děkuji mnohokrát. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, modem Cisco (odkoupený)

Sdílet toto téma

před 13 hodinami, David - UPC napsal:

@marosf spíš se teď spuštění na aplikaci pro iOS / Andorid, Smart TV a herní konzole. Zprávy o aplikaci na Windows 10 zatím nemám. 

Davide, a nevíte náhodou kdy už bude konečně možné přihlásit se do hbo go přes UPC v nové iOS aplikaci?  Případně kdy bude hotová aplikace pro tvOS kterou slibuji snad už 5 let? :)

• lokalitaBrno
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku