Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Problémy pod Windows ME

Recommended Posts

Návštěvník

Zdravím. Mám jen dvě IP adresy, ale máme tu 3 kompy. 2 jsou připojený normálně na net, a občas bych chtěl ten druhý vyměnit za třetí, aby se tam dostal místo něj. První 2 počítače mají Windows XP a třetí má Windows ME. Takže jsem ten druhý odpojil ze switche a místo něj zapojil ten s Milleniama. Nastavení jsem udělal naprosto totožné jako na tom původním (po cca pěti pokusech jsem si to ověřil i na obrázkovém návodu od Karnevalu) a počítač se přesto stále odmítá připojit k internetu. Pořád jakoby otevírá, až to skončí klasickým Stránku nelze zobrazit. Setkal se s tím někdo?

Sdílet toto téma

Návštěvník
A restartoval jsi kabelovy modem pro nacteni MAC adresy sitovky ??

Millenia jsou omyl Microsoftu, radeji pouzivej Windows 98 SE.

Nerestartoval. To bych musel pokaždý?

Sdílet toto téma

Návštěvník

Když už jsme u toho. Kdybych teda koupil veřejnou IP a dal jí na jeden komp, můžu pak bez komplikací dát na zbylé 2 ty stávající neveřejné?

Sdílet toto téma

Návštěvník
Jasne ze muzes, ale neverejne brzy skonci a budou se pouzivat uz jen dynamisky pridelovane s DHCP.

Už si tu připadám jak poslední blbec :-))). Co se tím pro mě mění? Potřebuju být active na P2P sítích a chci přijímat soubory z ICQ i na Mirandě. Nic víc po tom nechci.

Sdílet toto téma

Přepneš všechny své počítače na zjištování IP adres pomoci serveru DHCP. Toť vše.

PS: Zapomeň, že někdy nějaké neveřejné existovaly, stejně již brzy zaniknou. Nyní jen dynamické veřejné IP adresy :)

Sdílet toto téma

Návštěvník
Přepneš všechny své počítače na zjištování IP adres pomoci serveru DHCP. Toť vše.

PS: Zapomeň, že někdy nějaké neveřejné existovaly, stejně již brzy zaniknou. Nyní jen dynamické veřejné IP adresy :)

Čili budu active, ale pokaždý na jiný adrese? :-)))

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku