Jump to content

Je tu TV WAR svět válek, nová televizní stanice!


Recommended Posts

Nová televizní stanice TV WAR svět válek zahájí své vysílání 3. října ve 20:00 hod. televizním dokumentem Dunkirk – Hitlerova poslední pevnost. Nová stanice je aktuálně dostupná zákazníkům kabelové televize UPC a satelitní digitální služby Skylink. Je plně zaměřena na vojenství a s ním související oblasti. Diváci budou moci zhlédnout pořady o historických i aktuálních válkách a bitvách, o současných armádách a jejich složkách: letectvu, námořnictvu, pozemních silách a speciálních jednotkách a o zbraních minulosti, současnosti i budoucnosti. Dalšími tématy jsou například špionáž, terorismus, konspirační teorie a třeba i UFO a hrozby z vesmíru. Noční proud bez komentáře například zahrne rekonstrukce bitev a bojová nasazení v současných konfliktech. TV WAR nabízí takto specializovaný program jako jediná v České republice a ve střední Evropě. Vysílá 24 hodin denně, v českém a slovenském jazyce.

„Nemůžeme se tvářit, že nevíme nic o více než šedesáti současných válečných konfliktech, ve kterých už zemřely dva miliony lidí, že nezaznamenáváme zvyšující se počet teroristických útoků a že nic netušíme o hybridních a hackerských válkách. WAR svět válek nebude tyto problémy lakovat na růžovo. Naopak - bude na ně upozorňovat a varovat před možnými důsledky. A protože jde o domácí televizní stanici, budeme dbát o to, aby česká a slovenská stopa byla velmi silná, s důrazem na hrdinství, čest a vlastenectví,“ říká Leoš Pohl, většinový vlastník Československé filmové společnosti, která TV WAR provozuje.

Československá filmová společnost, která už nabízí televizní stanice Kinosvět, CS film, CS mini a Horor film počítá s tím, že novou stanici budou do své nabídky postupně zařazovat i další provozovatelé kabelových, satelitních a IPTV televizních sítí. Program lze už nyní sledovat rovněž nelineárně, prostřednictvím počítače, mobilu či internetu. Stačí si předplatit za 200 Kč na rok službu Film Popular. Zde je velká část pořadů TV WAR uváděna v předpremiéře a často v HD.

První měsíce vysílání se ponesou v premiérách dokumentárních pořadů, kromě domácích, i z USA, Ruska, Velké Británie, Francie a Německa. Během noci – od první do šesté ranní hodiny - nabídne WAR pořady bez komentáře. V nejbližších dnech a týdnech TV WAR nabídne například portrét Benita Mussoliniho či premiérové dokumentární série, např.:

Zvláštní jednotky: elitní a speciální jednotky jsou chloubou každé země. Jejich úkolem je zasáhnout tam, kde běžné bezpečnostní složky nestačí. Série představuje speciální síly několika vybraných států počínaje USA a Německem a konče Holandskem a britskými SAS.

Krev a železo: Německo jako průmyslová velmoc a také hrozivý válečník. Série rozkrývá německou historii od konce 19. století až do poloviny 20. století, kdy byla tehdejší Spolková republika Německo přijata do NATO.

Život podle meče: Izraelské obranné síly dnes patří k nejlépe vybaveným a bojem zoceleným armádám světa. Od většiny z nich se ovšem liší v mnoha věcech…

CZ - program naladíte na pozici 80, pro CA Moduly - Mux 714 MHz, SR 6900, QAM 64

SK - frekvencie 506 MHz, SR 6900, QAM 256

fb-status-sablona-FINAL.png

  • Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...