Jump to content

Recommended Posts

Vyjádření od zástupce UPC tu už máte:

V 26. 9. 2017 at 11:00, David - UPC napsal:

Napíšu s tím hned teď kolegům. Zpracovává to pro celé CEE RedBee, pokud se nepletu. Přes den dám vědět. 

V 27. 9. 2017 at 19:13, David - UPC napsal:

Vyjádření k EPG ještě nemám. Ověřujeme to na vyšší úrovni a to bude asi chvíli trvat. 

Hned jak  dostanu informace, napíšu. 

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

K situaci kolem EPG. 

Služby Horizon mají určité limitace. Jednou z nich je potřeba systémového integrátora. Samozřejmě, Ericsson nepřipravuje data sám, ale odebírá data od české společnosti GoNet. Kde v toku informací od GoNetu do Mediaboxu nastávají nesrovnalosti, to samozřejmě monitorujeme, řešíme a snažíme se zajistit nápravu a některé systémové nedokonalosti obejít. Sami všechny nepřesnosti odchytit nedokážeme, proto máme speciální mailovou adresu epg@upc.cz, odkud sbíráme podněty od klientů.

Na druhou stranu, problém, jak jej popisujete, se zdá být zásadnější, než několik chybějících pořadů nebo nesprávné časové sloty. Pokud souhlasíte, naše technická podpora Vás bude kontaktovat, zkontroluje kvalitu připojení a bezchybnost na straně Mediaboxu. Zároveň prověříme možnost doplnění nahrávání přímým zadáním časů.

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Já jsem trošku mimo zmíněný technický problém - nemám žádný Mediabox ani službu Horizon. Přesto jsem nespokojen s informacemi, které mi EPG poskytuje při prohlížení na běžné televizi.

Edited by sodekcz
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • TC7200 (bridge)
  • Brno

44 minutes ago, David - UPC napsal:

Kde v toku informací od GoNetu do Mediaboxu nastávají nesrovnalosti...

...se zdá být zásadnější...

To je zoufalý, Vy než to vyřešíte tak já dřív umřu a pak už mne nějaké EPG nebude vůbec zajímat.

Já mám např. jak CA modul (příjem na počítači pomocí programu DVBViewer) tak ještě přijímač Handan CV 5000 - ani na jednom není v názvech seriálů číslo řady/série (jsem zvědavý kolikrát to budu ještě opakovat). Přitom před několika lety v názvech seriálů číslo řady/série bylo. To je jeden z hlavních neduhů současného EPG.

K čemu máte tu adresu epg@upc.cz když spousta lidí Vám tam léta tento problém popisuje a Vy jste jej za tu dobu nedokázali vyřešit?

Edited by mirij
  • Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, Handan CV 5000
  • Praha

Já tedy nechápu proč třeba přes přijímač skylinku je epg mnohem obsáhlejší a hlavně není každý seriál stále číslován od 1. To je takový problém aby se člověk dozvěděl i aktuální serii? U všech ostatních operátorů to jde. Jen u UPC je problém. Že by ten kvalitní mediabox nezvládal ani toto?

• Internet 200
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • Mediabox, CA modul
  • Děčín

před 4 hodinami, David - UPC napsal:

@sodekcz Máte CA Modul? 

Nemám žádný modul, nic takového. Mám Internet 100, k tomu obyčejnou TV Start, kde kanály ladím rovnou na televizi. Pokud naladím kanály poskytované UPC tak mám v EPG nedostatečné informace. Pokud naladím kanály ze vzduchu, pak je tam toho u stejného pořadu daleko víc. Stačí porovnat obyčejnou ČT1. Když se podívám kolem 18:00 na to, co by mělo být večer po 20:00 v TV tak na signálu z UPC je třeba jen název pořadu. Už tam není info o tom, co je to za pořad, kdo tam hraje a tak dále.

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • TC7200 (bridge)
  • Brno

Ach jo. Chtěl jsem si zítra (7. října) nahrát od 21:45 hod prémiový díl 4. řady seriálu Luther na ČT 2. Všechny programové věstníky a stránky, včetně stránek ČT uvádějí, že vysílán bude. Pouze u UPC ale budou v tu samou dobu podle jejich EPG na tomto programu vysílat nějakou show tlustého rezavého kocoura jménem Garfield. :D

upc_epg.thumb.JPG.99c54222d4e8bcdb473736f86396ea11.JPG

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Včera/dnes byl v EPG u Policie Modrava špatný název epizody:

Policie Modrava (7. díl) - Kovbojův návrat

Správný název měl být "Vražda u plavebního kanálu". Kovbojův návrat byl také 7. díl, ale z 1. řady... :)

Jen dodám, že na Skylinku to měli v EPG správně.

A jak se dívám na příští týden, tak je tam také název z 1. řady "Vražda za úplňku", mělo by tam být "Žena, která odešla před obědem".

Samsung UE40ES5500 / CI+ modul  *  TechnoTrend CT2-4650 CI / CI+ modul

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha 5, Zbraslav

před 21 hodinami, cvancara napsal:

Jak vcera, tak i dnes.

Tak tak... vcera na AXN HD davali druhy film ze serie "Back to the future", ale v EPG bylo uvedeno "1.dil".

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Objevil jsem další chybku na HBO3 HD:

Neděle 15.10.2017
HBO 3 HD (C) 20:00 - 21:00 
The Deuce: Špína Manhattanu (1. díl)

Správně by to měl být 4. díl...

Samsung UE40ES5500 / CI+ modul  *  TechnoTrend CT2-4650 CI / CI+ modul

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha 5, Zbraslav

před 2 hodinami, Evzen napsal:

Tak tak... vcera na AXN HD davali druhy film ze serie "Back to the future", ale v EPG bylo uvedeno "1.dil".

Ah, koukam, ze to je dodrbane vsude... ten matlal, kterej to tam nekam tukal, to nalinkoval na animovany serial...
http://www.tvprogram.cz/back-to-the-future/2130219284

'sem si rikal, ze kdo dokazal dat k BTTF 2 popisek "Profesor Brown, jeho rodina a Marty McFly zažívají spoustu dobrodružství, když cestují časem", musel byt zrovna na nejakym slusnym materialu...

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

před 8 hodinami, DariusCZ napsal:

Včera v EPG Horizon GO na Nově, místo českýho názvu Návrat do budoucnosti byl anglicky.

Evidentne to ten EPG editor mel hodne pomotany... totiz na tom AXN HD byl film skutecne v originalnim zneni, takze tam ten anglicky nazev byl na miste. No a zjevne se editorovi pomichaly dve ruzne instance toho sameho filmu... a jeste do toho zapletl popisek od serialu.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Přes Horizon Go na Film+ teď často dávaj seríál "Bude upřesněno", ale nějak na ČSFD, nebo IMDb nemůžu najít jeho hodnocení. :-D

HG.jpg

Odesláno z mého ASUSu pomocí levé ruky.

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov

Věřím, že editace EPG je ubíjející a mizerně placená práce, ale toto mě udeřilo do očí, viz přiložený soubor. Je to sice tisk z DVBViewer Media Serveru, ale v tv je EPG identické....

AMC_20171021.pdf

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Akorat netusim, proc ty porady "Bude upresneno" se v Horizon Go spousteji najednou takhle:

22549744_2009005589379572_5402019645106433850_n.jpg

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

před 2 hodinami, Retiree napsal:

Věřím, že editace EPG je ubíjející a mizerně placená práce, ...

Určitě zdaleka ne vše zadávají ručně. Rozhodně např. od České televize to všichni, vydavatelé časopisů, televize, dostávají v elektronické podobě ve formě např. xml souboru který potom každý pomocí nějakého programu zpracuje/převede na svůj požadovaný formát - na počátku, např. v případě ČT, je tedy pouze jeden zadavatel, který to napíše do počítače. A přece, i EPG na kanálech České televize se potom občas liší - a to myslím např. v názvech dílů/pořadů apod. - s tím co je vysíláno terestriálně, s tím co je vytištěno v časopisech.

V 5. 10. 2017 at 17:17, David - UPC napsal:

Příští týden otestujeme jiné zadávání do EPG a do měsíce budeme vědět, zda - li to pomohlo nebo ne. V tuto chvíli nemohu ze své pozice udělat více. 

Tak už je to 16 dnů co jste napsal tento příspěvek, ale nic se zatím nezměnilo, např. čísla řad/sérií seriálů stále chybí.

• Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, Handan CV 5000
  • Praha

8 minutes ago, mirij napsal:

Tak už je to 16 dnů co jste napsal tento příspěvek, ale nic se zatím nezměnilo, např. čísla řad/sérií seriálů stále chybí.

Lidi, kolik vam a kde zijete?! U korporatnich molochu, do kterych patri i UPC, je reakcni doba v radu mesicu az roku...

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Před asi dvěma lety se tu EPG (na původním fóru) obsáhle diskutovalo, asi by se to dalo i vyhledat. Výsledkem bylo mj. zavedení šablony Rok, Režie, ..., Hrají. Tím to ale skončilo, nejspíš rozpadem původního týmu

Jedno ze dvou obsáhlejších témat jsem našel : Zmršené EPG

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

46 minutes ago, Retiree napsal:

Výsledkem bylo mj. zavedení šablony Rok, Režie, ..., Hrají.

Aha, takze tady ta kravina, aplikovana natvrdo i u poradu kde absolutne nedava smysl, je ditetem nejake zdejsi diskuse? No to neni zrovna na chlubeni... :-\

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno