Jump to content

Recommended Posts

Zase jeden, co nevi, jaky je rozdil mezi TRVALE nahranym poradem (tedy mj. prehratelnym kdykoliv jindy a na jakemkoliv zarizeni) a poradem, dostupnym pouze poo omezenou dobu a jen tam, kde je dostupna platforma Horizon...
A to nemluvim o nebetycnem rozdilu v technicke kvalite DVB-C vysilani a te online legrace...

• Starší služba
  • Starší služba
  • Starší služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

před 16 hodinami , Retiree napsal:

V tomto vláknu jsme se občas snažili řešit takové nepodstatné věci, jako je například úplné označování seriálů číslem řady i číslem dílu, což se pracovníkům UPC po řadu let úspěšně daří ignorovat nebo odvádět diskuzi jiným směrem... Proto mě celkem fascinuje, když se čas od času najde expert, který poukáže na nějakou veledůležitou hovadinu, jako je zcela zřejmý překlep, které se pak někdo z UPC vděčně chytí a začne velkoryse řešit.. Mrzí mě, že na ty blbosti většinou poukáže nějaký, již starší, uživatel. u kterého by se dala historie debat o problematice EPG předpokládat.

Pokud jsem tím expertem já, tak si dovoluji poznamenat, že chybějící mezera před předložkou je mnohem častější jev, než by se dalo přisoudit náhodnému překlepu. Krom toho je to o tom samém - jednak mizerná zdrojová data (v EPG pozemního DVB-T tyhle chyby nejsou) a jednak uhýbání zpackanému nesmyslu jménem Horizon, kde je pro správnou funkčnost potřeba poničit EPG.

Takže ano - historie problematiky EPG mi známa je (dozvěděli jsme se, že dodavatel dat se změnit nedá - i když dodává data, do kterých ty chyby zjevně přidává on) a poničit úplné EPG je taky potřeba, protože pak by nefungoval Horizon (protože patrně není síla, která by ten nedodělek srovnala). Čili vlastně - proč si tady pořád píšeme? Je to marný...

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

@technik  Dnes neděle, 13:00 - kanál Prima - konec EPG příští pátek v noci na sobotu (1:00) - to je EPG na 5,5 dne - dokonce ještě horší jak minulý týden!

O 7-mi denním EPG na příští týden nelze vůbec mluvit. EPG na příští sobotu (a to nezmiňuji neděli) u řady kanálů chybí úplně.

• Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, Handan CV 5000
  • Praha

Kotlik - Dnes už EPG  TV Joj  je  a zase Prima Krimi a Max , seznam tv nejde 😂😂😂.

Je načase začať kupovať TV program v tlačenej podobe 🤔.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur

I když jsem nedávno sám kritizoval, že se tu objevují příspěvky zaměřené na jednotlivé maličkosti, nedá mi to

Díky některým pseudomanagerům *) UPC, kteří nejsou schopni nebo ochotni zajistit odpovídající EPG, vznikají i takové paradoxy, dovolím si citovat:

ČT1 pátek. 26.10.2018 | 15:40 - 16:35

Božský skeptik Na velkého charakterního herce a člověka Václava Vosku, který se narodil před 100 lety, vzpomínají dcery Eva a Markéta, J. Adamová, V. Galatíková, S. Beneš, R. Lukavský. Rok: ??? Režie: Hrají:

Medailon, věnovaný herci Václavu Voskovi, byl natočen v roce 2001

*) pod pojmem pseudomanager, při znalosti roky kritizovaných problémů s EPG, nechť si každý představí výraz podle své povahy

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • Compal Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Před pár lety se, tuším dokonce v tomto vláknu, vedla diskuze o tom, co by mělo EPG také obsahovat. Dokonce asi vznikla jakási skupina pro zdokonalení EPG Jejím prvním, a bohužel jediným počinem bylo vytvoření jakési šablony, obsahující právě zmíněné položky Rok:, Režije: a Hrají:. Tím aktivita skončila, zjevně nějaký důležitý blb zasáhl a iniciátorům pokusu o změnu to do budoucna značně znechutil....

Edited by Retiree

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • Compal Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Kdy už se dočkáme funkčního EPG? Zase jeden příklad.
Jména účinkujících Kelly, Dean,... mi nepřipadají moc česká.

IMG_20190112_105949.jpg

IMG_20190112_110037.jpg

Edited by Zlaťák
  • Internet 150
  • -
  • TV Start
  • Technicolor
  • Brno

Jak jsem psal jinde, mám TV Start a schválně jsem přeladil z DVB-T na DVB-C. Jsou tam trošku odlišné stanice. EPG stojí stále za prd, žádná změna k lepšímu.

Navíc některé naladěné programy nenesou v seznamu programů svůj název, zobrazuje se pouze "rezerva" (např. místo Comedy Central).

Stále šlendrián.

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • TC7200 (bridge)
  • Brno

@technik Dnes, neděle 12:45 - konec EPG na většině stanic příští neděli kolem 9:00. To není 7 až 8 denní EPG (kdyby bylo tak na celou příští neděli až do cca půlnoci bude EPG, nyní je EPG 6 až 7 denní). Posledního půl roku jste jej ale 7 až 8 denní měli !! Tak proč dnes najednou ne?

Edited by mirij
  • Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, Handan CV 5000
  • Praha

Dnes je moc hezký příklad problému s umazáváním pevných mezer, vedoucí ke zkomoleným slovům, o kterém se tu před časem diskutovalo a o kterém technik tvrdil, že neexistuje. Dnešní Jsem božská na HBO, viz screenshot. Tohle se ukazuje na malém Kaonu a v Horizon Go na PC. Problém je jen tady, není ve "skutečném" EPG, které se ukazuje v televizi s CA modulem, tam ty chyby nejsou (ale tam taky je úplně jiný text). Cihlu nemám, tak nevím, co se ukazuje tam, může se někdo podívat?

chybyEPG.jpg

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Chci se zeptat, jestli taky máte v EPG data jen do čtvrteční noci 20.6. a kousek pátku 21.6. a dál nic?

Samsung UE40ES5500 / CI+ modul  *  TechnoTrend CT2-4650 CI / CI+ modul

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Ubee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha 5, Zbraslav

Jen do 25.6. A pak nic. Už jsem psal na UPC. Prý jsem měl restartovat HD DVR MÉDIA BOX. Udělal jsem to, ale výsledek stejný. 

• Internet 100
  • -
  • TV Komplet
  • CA moduly a HD DVR MEDIABOX
  • Ostrava-Zábřeh

Tak už je to v pořádku, dnes se mi načetlo těch 5 chybějících dní. 👍

Samsung UE40ES5500 / CI+ modul  *  TechnoTrend CT2-4650 CI / CI+ modul

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Ubee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha 5, Zbraslav