Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
mipo

EPG

Recommended Posts

před 1 hodinou, Evzen napsal:

... realny test

Před časem jsem porovnával EPG v DVB-C a v DVB-T (v síti UPC). V DVB-C bylo EPG na cca 3 dny, v DVB-T na celých 8 dnů. Velikost datového souboru (DVBViewer) 10-15 MB, v DVB-T asi poloviční (Samsung UE32D5520).

Recenzenti s oblibou zdůrazňují, že tv má EPG na 7 nebo víc dnů, jestli pro 10 nebo 100 stanicí už neřeší...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Vyjádření od zástupce UPC tu už máte:

V 26. 9. 2017 at 11:00, David - UPC napsal:

Napíšu s tím hned teď kolegům. Zpracovává to pro celé CEE RedBee, pokud se nepletu. Přes den dám vědět. 

V 27. 9. 2017 at 19:13, David - UPC napsal:

Vyjádření k EPG ještě nemám. Ověřujeme to na vyšší úrovni a to bude asi chvíli trvat. 

Hned jak  dostanu informace, napíšu. 

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

K situaci kolem EPG. 

Služby Horizon mají určité limitace. Jednou z nich je potřeba systémového integrátora. Samozřejmě, Ericsson nepřipravuje data sám, ale odebírá data od české společnosti GoNet. Kde v toku informací od GoNetu do Mediaboxu nastávají nesrovnalosti, to samozřejmě monitorujeme, řešíme a snažíme se zajistit nápravu a některé systémové nedokonalosti obejít. Sami všechny nepřesnosti odchytit nedokážeme, proto máme speciální mailovou adresu epg@upc.cz, odkud sbíráme podněty od klientů.

Na druhou stranu, problém, jak jej popisujete, se zdá být zásadnější, než několik chybějících pořadů nebo nesprávné časové sloty. Pokud souhlasíte, naše technická podpora Vás bude kontaktovat, zkontroluje kvalitu připojení a bezchybnost na straně Mediaboxu. Zároveň prověříme možnost doplnění nahrávání přímým zadáním časů.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Já jsem trošku mimo zmíněný technický problém - nemám žádný Mediabox ani službu Horizon. Přesto jsem nespokojen s informacemi, které mi EPG poskytuje při prohlížení na běžné televizi.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200

Sdílet toto téma

44 minutes ago, David - UPC napsal:

Kde v toku informací od GoNetu do Mediaboxu nastávají nesrovnalosti...

...se zdá být zásadnější...

To je zoufalý, Vy než to vyřešíte tak já dřív umřu a pak už mne nějaké EPG nebude vůbec zajímat.

Já mám např. jak CA modul (příjem na počítači pomocí programu DVBViewer) tak ještě přijímač Handan CV 5000 - ani na jednom není v názvech seriálů číslo řady/série (jsem zvědavý kolikrát to budu ještě opakovat). Přitom před několika lety v názvech seriálů číslo řady/série bylo. To je jeden z hlavních neduhů současného EPG.

K čemu máte tu adresu epg@upc.cz když spousta lidí Vám tam léta tento problém popisuje a Vy jste jej za tu dobu nedokázali vyřešit?

Upraveno uživatelem mirij
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

Aby mohli neco zacit resit, tak by museli nejdriv CHAPAT, co je za problem.
No a protoze tam asi sedi banda nejakych -nactiletych ignorantu, kteri o technice a pocitacich vi tak akorat jak se hraje CS:GO nebo tak neco, tak to bude zjevne na dlouho :-(

@David - UPC Proc nemuze nekdo z tech, co to maji na starosti, jednoduse PRIJIT SEM NA FORUM a zacit se ptat K VECI?! To si nedokaze ani vytvorit ucet nebo co?! Anebo ze by to bylo tak, ze K VECI vlastne nikdo nic nema?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízenímodem Cisco EPC3208, CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Já tedy nechápu proč třeba přes přijímač skylinku je epg mnohem obsáhlejší a hlavně není každý seriál stále číslován od 1. To je takový problém aby se člověk dozvěděl i aktuální serii? U všech ostatních operátorů to jde. Jen u UPC je problém. Že by ten kvalitní mediabox nezvládal ani toto?

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • zařízeníMediabox, CA modul

Sdílet toto téma

před 4 hodinami, David - UPC napsal:

@sodekcz Máte CA Modul? 

Nemám žádný modul, nic takového. Mám Internet 100, k tomu obyčejnou TV Start, kde kanály ladím rovnou na televizi. Pokud naladím kanály poskytované UPC tak mám v EPG nedostatečné informace. Pokud naladím kanály ze vzduchu, pak je tam toho u stejného pořadu daleko víc. Stačí porovnat obyčejnou ČT1. Když se podívám kolem 18:00 na to, co by mělo být večer po 20:00 v TV tak na signálu z UPC je třeba jen název pořadu. Už tam není info o tom, co je to za pořad, kdo tam hraje a tak dále.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200

Sdílet toto téma

Ach jo. Chtěl jsem si zítra (7. října) nahrát od 21:45 hod prémiový díl 4. řady seriálu Luther na ČT 2. Všechny programové věstníky a stránky, včetně stránek ČT uvádějí, že vysílán bude. Pouze u UPC ale budou v tu samou dobu podle jejich EPG na tomto programu vysílat nějakou show tlustého rezavého kocoura jménem Garfield. :D

upc_epg.thumb.JPG.99c54222d4e8bcdb473736f86396ea11.JPG

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Včera/dnes byl v EPG u Policie Modrava špatný název epizody:

Policie Modrava (7. díl) - Kovbojův návrat

Správný název měl být "Vražda u plavebního kanálu". Kovbojův návrat byl také 7. díl, ale z 1. řady... :)

Jen dodám, že na Skylinku to měli v EPG správně.

A jak se dívám na příští týden, tak je tam také název z 1. řady "Vražda za úplňku", mělo by tam být "Žena, která odešla před obědem".

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

před 21 hodinami, cvancara napsal:

Jak vcera, tak i dnes.

Tak tak... vcera na AXN HD davali druhy film ze serie "Back to the future", ale v EPG bylo uvedeno "1.dil".

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Objevil jsem další chybku na HBO3 HD:

Neděle 15.10.2017
HBO 3 HD (C) 20:00 - 21:00 
The Deuce: Špína Manhattanu (1. díl)

Správně by to měl být 4. díl...

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, Evzen napsal:

Tak tak... vcera na AXN HD davali druhy film ze serie "Back to the future", ale v EPG bylo uvedeno "1.dil".

Ah, koukam, ze to je dodrbane vsude... ten matlal, kterej to tam nekam tukal, to nalinkoval na animovany serial...
http://www.tvprogram.cz/back-to-the-future/2130219284

'sem si rikal, ze kdo dokazal dat k BTTF 2 popisek "Profesor Brown, jeho rodina a Marty McFly zažívají spoustu dobrodružství, když cestují časem", musel byt zrovna na nejakym slusnym materialu...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

před 8 hodinami, DariusCZ napsal:

Včera v EPG Horizon GO na Nově, místo českýho názvu Návrat do budoucnosti byl anglicky.

Evidentne to ten EPG editor mel hodne pomotany... totiz na tom AXN HD byl film skutecne v originalnim zneni, takze tam ten anglicky nazev byl na miste. No a zjevne se editorovi pomichaly dve ruzne instance toho sameho filmu... a jeste do toho zapletl popisek od serialu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Věřím, že editace EPG je ubíjející a mizerně placená práce, ale toto mě udeřilo do očí, viz přiložený soubor. Je to sice tisk z DVBViewer Media Serveru, ale v tv je EPG identické....

AMC_20171021.pdf

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel