Přejít na obsah

Recommended Posts

Smazano (bud jsem slepej debil, nebo tady moznost smazat vlastni post neni...)

Upraveno uživatelem Evzen
  • lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet toto téma

17 minutes ago, mirij napsal:

No páni, takže po několika letech, po nezměrném tlaku malinká změna k lepšímu. To je úžasné.

@technik A reklamujete u Go netu také to, že u již uzavřených seriálů "promíchávají" čísla a názvy jednotlivých vysílaných dílů? Už na těch svých webových stránkách www.tvprogram.cz to mají totiž často špatně (už jsem na to tady velmi dávno upozorňoval). V Go netu jsou zřejmě ještě mnohem horší lidé než Vy v UPC. Když si dáte na těch jejich stránkách zobrazit seznam všech dílů nějakého seriálu tak je to často ÚPLNÁ katastrofa. Já vůbec nechápu jak s nimi můžete mít smlouvu na dodávání EPG. Copak jste úplně slepí, že to tam nevidíte???

Bohužel MY S NIMI SMLOUVU NEMÁME

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, technik napsal:

Jak jsem již dříve psal, a asi jste to nepostřehl, je Go net subdodavatel pro korporátního poskytovatele EPG celé skupiny UPC.

Tak to se omlouvam, to jsem fakt nezachytil.
A kdo ten korporatni poskytovatel je, jestli to neni tajny?

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

31 minutes ago, technik napsal:

Bohužel MY S NIMI SMLOUVU NEMÁME

No a jak jste teďka zařídili to navrácení římských číslic na konec názvu filmů? Reklamovali jste to u toho korporátního poskytovatele EPG (to je nějaký nadnárodní kolos ??) o on to reklamoval u českého Go netu?

Nebylo by lepší, i když s nimi nemáte smlouvu, upozornit na ty chyby Go net napřímo?? Vy jste češi, oni jsou češi - tak se přece domluvíte ne?? Rozhodně ale máte silnější vyjednávací pozici než např. já jako soukromá osoba, která je na to upozorní emailem, nemyslíte???

Upraveno uživatelem mirij
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

Reklamujeme vždy s tím, s kým máme smlouvu. Takže u GO netu to reklamace nebyla.

Nemám oprávnění sdělovat jména obchodních partnerů, i když to tu možná někdy v minulosti zaznělo. Ano jedná se o velkou nadnárodní firmu.

Ano občas s GO net řešíme nějaké věci přímo a snažíme se nechávat opravovat chyby, které zjistíme / zjistíte

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

@technikGo net má často totální zmatek/chaos v dílech seriálů (čísla, názvy). Zdá se jakoby vůbec nerespektovali to co mu dodají televizní stanice a pouze zaregistruje začátek a konec vysílání nějakého uzavřeného seriálu a pak už čísla a názvy dílů doplňuje podle sebe. Má svoje vlastní seznamy dílů seriálů, které jsou často velmi chybné a podle těch "jede". Nevím jestli ty seznamy dílů u nich někdo vytváří nebo dokonce je snad můžou vytvářet nějací registrovaní uživatelé (podobně jako třeba na www.imdb.com).

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

No nevím... ten goNET mi přijde jako ukázka degenerace lidstva - podle něj teď na AMC dávají Apollo XIII, po kliknutí na detail je to už správně Apollo 13. Služba k ničemu.

No a bonus od UPC - tam je to už jen Apollo.

Jestli ona ta doba, kdy byl televizní program jen v tištěných novinách, nebyla nakonec lepší.

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

Je pravda, že EPG je u UPC hodně naprd, ale možná se něco děje, protože teď koukám na Comedy central a tam vidím "Comedy Club - I/1". Že by? Seriály na ostatnich kanálech zatím pořád špatně, ale tahle první vlaštovka je příslibem lepších časů.

Upraveno uživatelem marena
  • lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

"Comedy Club - I/1" - to už tam mají delší dobu, bohužel jen u Comedy Clubu. Na jiných kanálech jsem si ničeho podobného nevšiml, takže změna žádná. :|

• lokalitaPraha 5, Zbraslav
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Na vlaštovky už nevěřím. Už třeba jen to léta přetrvávající slévání předložek/spojek s dalším slovem - viz třeba včera Prima Cool 12:35, Futurama, Smlouva sRoboďáblem.

Upraveno uživatelem CableG
  • lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

9 minutes ago, CableG napsal:

slévání předložek/spojek s dalším slovem - viz třeba včera Prima Cool 12:35, Futurama, Smlouva sRoboďáblem.

JJ, nekdo zapomina, ze slepě odstranit z textu vsechno, co zavání HTML kodem, je nesmysl a ze se na to musi jit chytreji.
Tipuju to na nejakou programatorskou rychlokvašku (která si ovsem nestydi rict o 60k plat).

V tomto pripade je to klasika - tvrda mezera mezi jednopismennou predlozkou a slovem (puvodni text zjevne pochazi z Wordu nebo neceho podobneho, co automaticky nahrazuje obycejne mezery po jednopismennych predlozkach tvrdou mezerou):

image.png.5c62637d90fe806a51685e463b58dd9c.png

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

před 13 hodinami, CableG napsal:

No nevím... ten goNET mi přijde jako ukázka degenerace lidstva - podle něj teď na AMC dávají Apollo XIII, po kliknutí na detail je to už správně Apollo 13. Služba k ničemu.

No a bonus od UPC - tam je to už jen Apollo.

Jestli ona ta doba, kdy byl televizní program jen v tištěných novinách, nebyla nakonec lepší.

Co je na názvu Apollo XIII špatného?

Apollo XIII logo

To, že tu XIII v UPC EPG odmažou je jiná věc...

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet toto téma

7 minutes ago, beepee napsal:

Co je na názvu Apollo XIII špatného?

Snad to, ze oficialni nazev toho filmu nepouziva rimske cislice (i kdyz samotna mise NASA je v logu mela).
Tady jde IMO zase o nejakou lidskou(?) chybu pri editaci nazvu - nekdo byl zrejme tak zblblej ze vsech tech serialu, ze tam slepě natukal rimske cislice v domneni, ze jde taky o serial...

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

No jo, máš pravdu, na ofiko plakátu je 13, ale to není zásadní problém. Zásadní je to následné odmazání v EPG :S

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet toto téma

Zdravím,

U TV Panasonic TX-P42G30E mě už nějakou dobu nefunguje EPG.
Respektive se mi v něm nezobrazuje program na osm dní dopředu, jak tomu bylo dříve, ale zobrazí se pouze pořad aktuálně probíhající a pořad následující.
Závada je určitě v TV, protože jsem ladil jak z kabelovky UPC tak pozemní DVB-T vysílání a výsledek byl vždy stejný a navíc u druhé TV bylo vše na stejné přípojce OK.
Též jsem přes tovární nastavení všechno znovu přeladil a zase nic.
Jediný, co je ještě v mých silách je update novějšího firmware, který jsem si stáhnul, ale z toho mám trochu obavy, abych potom tu TV vůbec rozchodil.

Nesetkal se prosím někdo z vás s podobným problémem? Za vaše případné poznatky bych byl velice vděčný.

Upraveno uživatelem FrantaB
  • lokalitaBrno
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCL modul

Sdílet toto téma

Když jste naladil DVB-T, měl jste naladeno zároveň DVB-C? Možná nemá televize dostatečnou paměť pro uložení tolika informací.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Prima KRIMI HD má EPG jen do dnešního závěru vysílání ve 2:34 - mám to tak jen já nebo to tak máte všichni? :/

• lokalitaPraha 5, Zbraslav
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVW3226, 2x CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

DVB-C bylo naladěné.

14 minutes ago, Marek-26 napsal:

Když jste naladil DVB-T, měl jste naladeno zároveň DVB-C? Možná nemá televize dostatečnou paměť pro uložení tolika informací.

DVB-C bylo naladěné.

• lokalitaBrno
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCL modul

Sdílet toto téma

Navic, u toho DVB-T se skutecne bavime o POZEMNIM vysilani, tj. skutecne o tom, co je sireno VZDUCHEM? Nebo se bavime porad o UPC kabelovce, jen o programech sirenych ve formatu DVB-T?!
Kazdopadne, jak se tu pise mnohokrat, u televizi s omezenou pameti na EPG informace je velmi zadouci fyzicky VYMAZAT (tj. ne pouze skryt, zamknout, odstranit ze seznamu oblibenych, apod.) nesledovane stanice (ktere clovek nema zaplacene, ktere ho nezajimaji, atd.) ze seznamu. Pak televize zbytecne nenacita nepotrebne EPG informace pro tyto stanice a ty pak nezabiraji misto tem potrebnym.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

17 minutes ago, Evzen napsal:

Navic, u toho DVB-T se skutecne bavime o POZEMNIM vysilani, tj. skutecne o tom, co je sireno VZDUCHEM? Nebo se bavime porad o UPC kabelovce, jen o programech sirenych ve formatu DVB-T?!
Kazdopadne, jak se tu pise mnohokrat, u televizi s omezenou pameti na EPG informace je velmi zadouci fyzicky VYMAZAT (tj. ne pouze skryt, zamknout, odstranit ze seznamu oblibenych, apod.) nesledovane stanice (ktere clovek nema zaplacene, ktere ho nezajimaji, atd.) ze seznamu. Pak televize zbytecne nenacita nepotrebne EPG informace pro tyto stanice a ty pak nezabiraji misto tem potrebnym.

Šlo o skutečné pozemní vysílání.

Mě to taky napadlo ten přebytečný balast odmazat, ale zatím jsem nenalezl způsob. Leda to hodit do továrního nastavení a žádoucí stanice si naladit ručně, protože při automatickém ladění se naladí kompletní nabídka UPC, akorát co nemáš zaplacený je zakódovaný, ale EPG si to stahuje pro všechny. Je ovšem otázka, jestli ty data EPG stejně i tak nebudou chodit dál kompletní k celé nabídce UPC.

• lokalitaBrno
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCL modul

Sdílet toto téma

22 minutes ago, Evzen napsal:

:ph34r:! USE AT YOUR OWN RISK !:ph34r:

Dokáže to nechtěné položky skutečně zrušit? A je to bezpečné, zkoušel to někdo?

Jinak díky moc za ochotu.

Nejprve ale zkusím odpojit TV od UPC, pak spustím automatické ladění, samozřejmě se nenaladí nic ale to staré se smaže. Pak do prázdné TV naladím na DBV-T pouze pozemní vysílání pomocí antény, což mě následně podle stavu EPG ukáže, jestli šlo skutečně pouze o nedostatek paměti nebo telka v tomto ohledu odešla do kopru.

• lokalitaBrno
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCL modul

Sdílet toto téma

Dostupna funkcionalita se lisi podle znacky a modelu TV. Musis to proste zkusit.
Neni se ceho bat, prinejhorsim proste TV znovu naladis. Nejsou to zadny cary a kouzla, jen standardni funkce.
To varovani je tam jenom jako ochrana proti stupidnim Americanum a podobnym, kteri jsou schopni okamzite nekoho zalovat (viz "kocka v mikrovlnce").

Ja to na svuj Samsung model 2011 pouzivam porad...

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku