Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
mipo

EPG

Recommended Posts

Mám dojem, že ten, kdo má v popisu práce doplňování údajů v EPG, svou práci dost flinká. Nejen, že už dost dlouho chybí bližší údaje o vysílaných pořadech, ale v poslední době bývají některé pořady úplně vynechány. Např. dnes na ČT 1 není ani zmínka o pohádce První rytíř a v oznámení o tahu Sportky je prostě nataženo na 2hod. Kdybych vynechal nějakou platbu, asi by se to financím UPC nelíbilo, ale vynechání jejich služeb je pro ně v pořádku. Ovšem pro UPC je flinkání jejich práce naprosto běžné.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

To aod: UPC je tím, kdo mi službu prodává, takže zodpovídá za její kvalitu bez ohledu na to kolik jiných elementů ji spoluvytváří.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

24.12. - Ano, také jsem si všiml, že tah Sportky byl v EPG natažen na cca 2 hodiny. Ale jakožto homo sapiens jsem usoudil, že to asi bude nějaká chyba a zjistil si program ČT na teletextu a internetu. K mání jsou údajně též "zastaralá" tištěná média. Kdyby opravdu ČT1 dávala 2 hodiny losování Sportky, rozhodně by se nic nestalo. Bylo by o hodně víc milionářů a určitě méně o jednu stupidní rádoby pohádku z produkce ČT. A pár telat by nemělo o čem psát...

Sdílet toto téma

Taky jsem pojal podobný nápad, ale nemám výdrž... Součástí asi každého Rozhodnutí o udělení licence bývají také Údaje o případných službách přímo souvisejících s programem: EPG (Elektronický programový průvodce). Ovšem v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání jsou většinou právníci, takže jsem dál nehledal. Kdo na to má čas a nervy, viz http://www.rrtv.cz.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

g) Podnikatel zajištující EPG není oprávnen menit ci jinak zasahovat do obsahu informací predaných k šírení prostrednictvím EPG bez souhlasu subjektu, který mu tyto informace k šírení predal.

- UPC dostava data od vysielatelov prostrednictvom inych firiem, aj ked si vsimnu chyby, nemozu ich len tak opravit bez suhlasu toho, kto im tie data poskytol...

Sdílet toto téma

Je zajímavé, že tištěná periodika mají údaje správně - to televize jedněm pošlou údaje správně a druhým chybně? Přece pro všechny subjekty vycházejí ze stejných informací. A pokud je pravda, že UPC nemá do těch informací zasahovat, proč např. odstraňují čísla řad seriálů?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Dneska se na odbornost nehledí v žádném oboru. Šlendrián vládne, kam se podíváš! Když nás přesvědčovali, jak je pro nás digitální vysílání důležité, byla jednou z vlajkový lodí služba EPG, která prý bude plná podrobných informací, bude reagovat na aktuální změny v programu a výsledek dnes vidíme :D

Sdílet toto téma

Napadat UPC za nekvalitní EPG mi připadá poněkud zvláštní. Ono UPC s tím totiž nemá nic společného. Pouze ve své síti zobrazuje údaje, které mu byly dodány od provozovatelů TV společností. Kolego mipo, já bych UPC napadl třeba kvůli tomu, že na "jejich" internetu kolují fakey, hoaxy,trojské koně a další ty potvory...

Co Vy na to? To je nehoráznej šlendrián, že to nevyfiltrují!!!

Sdílet toto téma

Já jejich zázračný box nemám, takže asi ten problém nevidím. A jestli si něco UPC lepí, nevím. Hlavně mi uniká, co by mělo lepit.? TV jedu už pár let přes svůj CAM, NET přes svůj modem (právě teď Compal) a telefon využívám také svůj. Vše původně koupeno od UPC. S TV absolutně žádné problémy. S Compalem před půl rokem něco málo bylo, ale postupem času se vše srovnalo. Nevím proč, ale modem přestal vypadávat a i spojení v domácí síti začalo z ničeho nic fungovat. Chlapi, já fakt nevidím důvod na držkování. Já s nimi měl poslední problém asi tak před pěti lety, kdy... (což je na dlouhé lokte) a od té doby vše v pohodě! To je nějaká móda, p*čovat, jak je UPC na ho*no a co je to za ha*zly?! Jéžišmarjá, tak když u nich nejste spokojeni, tak běžte od nich pryč a najděte si jiného operátora! Kupte si třeba satelit, "lepší" internet taky někde seženete a přestaňte prudit kvůli píčovinám! Když mi nevyhovují nějaké služby, tak je přeci nevyužívám a najdu si lepší!

Sdílet toto téma

Podle mě to je krabicema, protože podobný problém na CAčku nepozoruji. Na Kaonu u několika stanic několikrát týdně ano. Mávám nad tím rukou, ale děje se to a přijde mi to spíš jako "vlastnost"...

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

xsc    0
Napadat UPC za nekvalitní EPG mi připadá poněkud zvláštní. Ono UPC s tím totiž nemá nic společného. Pouze ve své síti zobrazuje údaje, které mu byly dodány od provozovatelů TV společností.
To není tak jednoznačné, jakou cestou jí byly dodány. Chyby v UPC EPG byly dost často totožné s těmi, co jsou na tvprogram.cz.

Sdílet toto téma

Lepí to v UPC, aby z toho vyhodili to, co těm jejich Horizon krabicím vadí - a nebo si snad někdo myslí, že číslo série v názvu seriálu chybí v UPC náhodou? V pozemním vysílání je jiné EPG než v to, co přijde v signálu UPC. Čím to přijímáte je zcela lhostejné, prostě to zmrzačené EPG dostáváme všichni. Však si někdy porovnejte EPG co uvidíte, když naladíte nějakou stanici ze vzduchu...

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

zby    0

jj, souhlas, také stále čekám na nápravu. EPG je dost nedotažené (KAON 700).

Upraveno uživatelem zby
  • lokalitaZlín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

V 25. 12. 2016 at 11:28, sodekcz napsal:

To trvá už delší dobu, že se upřesňující informace o pořadu objevují většinou až těsně před samotným pořadem. Nějaký šlendrián.

To můžu podepsat. DVB-T bylo naprosto v pohodě se všemi informacemi. Od přechodu k UPC je EPG zprasené.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200

Sdílet toto téma

Na tom se shodneme všichni. Pokud se chci podívat na EPG průvodce, musím na televizi s pozemním vysíláním. Ten kousek useklé věty a pár prázdných kolonek u UPC je mi k ničemu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízení.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku